Seker otu - Stevia rebaudiana: Mucize Tatlandırıcı

Kızlar ben Stevia'nın tadlandırıcısını aldım hatta kullanıyordum da ancak ünlü kalp cerrahı Mehmet Öz'ün Siz Diyettesiniz kitabını okuduğumda hayretler içinde kaldım. Ne kadar yan etkisi yok deseler de kısırlığa sebep oluyormuş. Kilo vermek uğruna kısırlığın göze alınamayacağından bahsediyordu. Merak edenler kitaba bakabilir, kimyasalların tanıtıldığı kısma. Benden uyarması. Ben hepsini elden çıkardım artık eve sokmam inşallah.

ben 1 senedir kullaniyorum,linki verilenden 1 kutu icinde 100 adet aktarda satildigini bilmiyordum,mehmet ozun kitabi bendede var okudum ama erkeklerde kisirlik yapiyo diye yazmis yanilmiyorsam,iclerinde en masumu bence

ben 1 senedir kullaniyorum,linki verilenden 1 kutu icinde 100 adet aktarda satildigini bilmiyordum,mehmet ozun kitabi bendede var okudum ama erkeklerde kisirlik yapiyo diye yazmis yanilmiyorsam,iclerinde en masumu bence

Duyduklarıma ve okuduklarıma göre bence de en az zararlısı bu. Kanser olmaktansa kısır olmayı tercih ederim. Annem de markette görmüş dün. Nutrica marka varmış, içinde senin de dediğin gibi 100 paket varmış fiyatı 9,90 mış. Sen de bu markayı mı kullanmıştın silagul? ilk defa alacağım için kullanan birinin tavsiyesine ihtiyacım var.:uhm:

Duyduklarıma ve okuduklarıma göre bence de en az zararlısı bu. Kanser olmaktansa kısır olmayı tercih ederim. Annem de markette görmüş dün. Nutrica marka varmış, içinde senin de dediğin gibi 100 paket varmış fiyatı 9,90 mış. Sen de bu markayı mı kullanmıştın silagul? ilk defa alacağım için kullanan birinin tavsiyesine ihtiyacım var.:uhm:

canim benim,ben linki verilenden kullaniyorum,stevya 100 adet 12 ytl,2 inci sayfada maze arkadasin verdigi linktekinden

evet kullandım ama linktekini değil markettekini nutricaydı sanırım markası ama onu önermiyorum sitedeki daha doğala benziyor.....

arkadaşlar ben toplam 20-25 tane kullanabildim maalesef, kullanımı çok zor geldi. Sıcak içeceğin üzerine boşaltırken ellerim ve etraf yapış yapış oluyor:KK43:
iş yerinde imkansız kullanmam, evde de acelem varken kullanamıyorum. Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı acaba?

X