Şekersiz 63 günüm🌸

prettywomannnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2024
4
5
39
Herkese merhabalar,
Belli aralıklarda yaptığım bu diyeti tekrar yapıyorum.
Kısaca rafine şeker, beyaz un ve şeker içeren paketli gıdaları kestim.
Daha önceden yaptığımda pirinçte tüketmedim ama undan dolayı çorbalar elenince bazen çok zor oluyor diye bu sefer onu kesmedim ama tabiki dengeli tüketmeye çalışıyorum.
Bugün 10.günüm bitti. Biraz alışma süreci gibi oldu bundan sonra porsiyon kontrolü yaparak ilerlemeye çalışıcam.
Bayramın ilk günü 69.700 kiloydum
Henüz tartılmadım birkaç gün içinde tartılıp tekrar yazarım.
💧en önemli eksiğim ise az su içmek, su miktarınıda arttırmaya gayret göstericem.

Şekersiz beslenmem devam ediyor, rafine şeker tüketmedim ama bugün bi simit yedim tam tahıllı diye şüpheliyim içinde beyaz un var mıydı acaba diye 😳 tatlı, makarna ve içecek tüketmediğim her gün zaten kârdayım😅 allahtan şekersiz glütensiz atıştırmalık alternatif çeşitleri mevcut kahve çay yanına tam tatmin etmesede iyi eşlikçi oluyorlar 😊 su tüketimim hala çok kıt maalesef :KK43:
Evdeki tartım bozuldu kilo verip veremediğimi anlayabilmiş değilim annemin tartısında tartışmıştım en son yine orada tartılırım. He bu arada son 21’de pirincide bıraksam mı acaba diye düşünüyorum 🤔

Daha önce bu şekilde 70 ten 61 kiloya düşmüştüm evlilik öncesi kilomdu ama yine yaza yakın bi zaman olduğu için koruyamamıştım.. bu sefer daha sakin ve ince hesaplar yapıp gün saymadan geçiriyorum belki sonra korumak daha kolay olabilir

Şekersiz 15.günüm bitti. Bugün ilk defa tatlı kaçırdım, misafirlikteydim ve çok ısrar ettiler 2 çatal aldım. Şu 15 gündür önüme gelmeyen kalmadı tam bir sabır imtihanı 🥴
Şekersiz besleniyorum ama yemek konusunda daha özenli olmam lazım, çok fazla karbonhidrat tüketimi yaptım bu ara sebzeye ağırlık vermeliyim :-)

X