Lazer Epilasyon selam lazerli epilasyon mu iğneli epilasyon mu

Tüyleriniz fazla ve koyu renkli ise daha hızlı sonuç alabilirsiniz.
Fiyat için bence bulunduğunuz bölgedeki yerleri araştırın.Bizzat gidin, yapan kişi size güven verecek mi yada gideceğiniz yerin güvenilir olmasından emin olun.

Ama genelde lazer sistemlerinde 1000-1500-2000 TL ve aralıklarında fiyatlar bulunur.
Tabi bunlar komple ve pakettir.

Tüm vücut mu bu fiyat aralığında? Ben çok daha fazla bekliyordum valla.

merhaba kizlar, tum vucut igneli yaptiriyorum. 2 yil olacak, tek tuk cikiyor artik, onlari da ciktikca aliyoruz. hic sorun yasamadim. acik tenli ve acik renk ince tuylu biriyim. lazer de denedim ama sonuc vermedi.

Merhaba sutlucay, tüm vücut iğneli epilasyon yaptırmışsınız ve baya memnunsunuz sanırım. Profilinizden baktım İzmir'de görünüyorsunuz. Hangi merkeze gittiğinizi söyleyebilir misiniz acaba? Bir de genital bölgeye de yaptılar mı? Özelden mesajınızı bekliyorum, henüz mesaj atamıyorum da.Teşekkürler.

Merhaba, ben geçen hafta aysel hanıma gittim iğneli epilasyon için ve baya da memnun kaldım (hem kendisinden hem de epilasyondan). İzmir'de olup da iğneli epilasyon yaptırmak isteyen varsa aranızda aysel hanımı kesinlikle öneririm.

Lazer %80 sonuc veriyor (en iyi ihtimalle ve yuz haric.) Geri kalan tuyler mutlaka igneli epilasyonla toplanmali.yoksa kalanlar icinde yine herhangi bir gecici yontem uygulamak lazim .o zamanda islemin anlami kalmiyor.ben tum vucut lazerden sonra, igneli ile toplattim.cok rahatim.

ben de yıllar önce çene ve boyun bölgemdeki sayılı miktardaki tüy için lazer epilasyon yaptımıştım,rahatsız olduğum kalın tüylerden kurtuldum ama maalesef ayva tüyleri bütün boyun bölgemde kalınlaştı ve sakal halini aldı,çene ve yüz bölgesine lazer yaptıracaklara tavsiyem bu durumu dikkate almaları,şimdi iğneli epilasyonu denemek istiyorum,bu forumda yazanlardan sonra bu fikir iyice kafama yattı.

ben de yıllar önce çene ve boyun bölgemdeki sayılı miktardaki tüy için lazer epilasyon yaptımıştım,rahatsız olduğum kalın tüylerden kurtuldum ama maalesef ayva tüyleri bütün boyun bölgemde kalınlaştı ve sakal halini aldı,çene ve yüz bölgesine lazer yaptıracaklara tavsiyem bu durumu dikkate almaları,şimdi iğneli epilasyonu denemek istiyorum,bu forumda yazanlardan sonra bu fikir iyice kafama yattı.

Bende yüzüme lazer yaptırmıştım ama çok arttırdı ,pişman oldum neyseki arkadaşımı tavsiyesiyle zeynep hanımı tanıdım kadıköyde,çok memnun kaldımtavsiye ederim herkese

merhaba ben bir seans dudak üstü ve çeneme lazer yaptırmıstım sonra iki seans daha dudak üstüne devam ettim şimdi sadece ufak tüğler kaldı cok güneşe cıkmadıkça belli olmuyor ayda bir tek tük çıkanları alıyorum ve rahatsız edecek bir görüntüsü yok fakat çene bölgemdeki tüğler 3 ay sonra hızla çoğalmaya ve koyulaşmaya başladı çok araştırdım sorduğum uzmanların hepsi iğneliye davam etmelisin dedi.Bugün ilk seansı yaptırdık lazer gibi kıpkırmızı yapmıyor fakat minik beyaz kabuklanmalar oldu aşşağı yukarı ne kadar zamanda bitiyor iğneli ile tüğler? yaptırıp da lekelenmesi olan var mı en korktuğum şey lekelenmeler:44:

merhaba ben bir seans dudak üstü ve çeneme lazer yaptırmıstım sonra iki seans daha dudak üstüne devam ettim şimdi sadece ufak tüğler kaldı cok güneşe cıkmadıkça belli olmuyor ayda bir tek tük çıkanları alıyorum ve rahatsız edecek bir görüntüsü yok fakat çene bölgemdeki tüğler 3 ay sonra hızla çoğalmaya ve koyulaşmaya başladı çok araştırdım sorduğum uzmanların hepsi iğneliye davam etmelisin dedi.Bugün ilk seansı yaptırdık lazer gibi kıpkırmızı yapmıyor fakat minik beyaz kabuklanmalar oldu aşşağı yukarı ne kadar zamanda bitiyor iğneli ile tüğler? yaptırıp da lekelenmesi olan var mı en korktuğum şey lekelenmeler:44:

canım ben de lazer diod cihazı epilasyon ile koltukaltı kol ve bıyığa gittim. bıyıkta %10 gibi bi dökülme oldu, diğer bölgelerden memnunum %80 falan. bıyık çok problem. sen nerde yaptırdın ?? bıyık(dudaküstü) için tavsiye edersen çok sevinirim.

bende lazer yaptırıyorum yüz bölgeme.iğnelide yaptırmıştım daha önce asla tavsiye etmem çok acılı ve beni mahvetti sokağa çıkamaz hale gelmiştim nokta nokta yara olmuştu..şimdi lazere devam ediyorum memnun kaldım favorim vardı orası bitti bıyık çene kaldı. :KK34:

arkadaşlar yorum yazarken hangi şehirde ve hangi cihazla epilasyona girdiğinizi yazabilirseniz çok iyi olur.. ben lazer epilasyon diod cihazında işlem gördüm. bıyık bölgesi dökülmeedi:KK43: bende mi sorun yoksa cihazda mı . en kaliteli cihazmış araştırdığma göre çünkü diğer bölgelerde dökülme çok oldu. bıyığı dökülen var mı varsa hangi cihazı kullandı?

Ben yüzüme 3-4 sene kadar photo epilasyon yaptırdım. Gittiğim yerde kesinlikle jilet sürme yüzüne eğer rahatsız olursan makasla kısalt dediler. Çok kalın olanlardan bitenler oldu ama maalesef bütün kalınların bitmediği gibi ince tüylerde artış oldu. Böyle olunca insanınpsikolojisi bozuluyor. Bütün hayatını etkiliyor çünkü. Çok araştırdım ve oturduğum şehirde güvenebileceğim bir yer bulamadım. Ve bu site sayesinde Aysel ablayı buldum. Yaklaşık 1 sene önce kendisine gittim. 1 senedir toplam 4 defa İzmir'e gittim. İlk seansta yüzüme çalışıldı. Benim yüzüm çok kötüydü. Hem kıl fazlaydı hem de inceli kalınlı berbat görünüyordum. Çok şükür ilk seansımda öyle fark etti ki. İzmir'e gitmeden önce yaklaşık 3-4 ay hiç dokunmazdım tüylere. Yıllardır photo epilasyon yaptırdığım için hçbir zaman kökten almadım tüyleri. İlk senasta iyi sonuç aldım tüm kalınlar bitti, bıyık kısmım çok kötüydü onların çoğundan kurtuldum. Tüylerim çok sıktı o yüzden tek seansta temizlenmesi imkansızdı. Ama ben ilk seansta bile rahatladım ve rahat rahat dışarıya dolaşabildim. Her aynaya baktığımda Aysel ablaya dua ediyorum. Çok şükür benim yüzümdekiler bitti. Herkeste olan minicik ayva tüyleri var onları da sevmiyorum onları da bitireceğim ama şu an çok mutluyum. Lazer başta etki ediyor gibi olsa da maalesef yüz için uygun değil. Diğer bölgelerden çok memnun olanları duydum ama lazerin tamamen yüzü bitirdiğini duymadım. Ama bilemem belkide vardır belki herkese farklı etki ediyordur. Ama iğneli epilasyon işin ehli kişiler tarafından yapılırsa kesinlikle kesin çözüm.

Ben yüzüme 3-4 sene kadar photo epilasyon yaptırdım. Gittiğim yerde kesinlikle jilet sürme yüzüne eğer rahatsız olursan makasla kısalt dediler. Çok kalın olanlardan bitenler oldu ama maalesef bütün kalınların bitmediği gibi ince tüylerde artış oldu. Böyle olunca insanınpsikolojisi bozuluyor. Bütün hayatını etkiliyor çünkü. Çok araştırdım ve oturduğum şehirde güvenebileceğim bir yer bulamadım. Ve bu site sayesinde Aysel ablayı buldum. Yaklaşık 1 sene önce kendisine gittim. 1 senedir toplam 4 defa İzmir'e gittim. İlk seansta yüzüme çalışıldı. Benim yüzüm çok kötüydü. Hem kıl fazlaydı hem de inceli kalınlı berbat görünüyordum. Çok şükür ilk seansımda öyle fark etti ki. İzmir'e gitmeden önce yaklaşık 3-4 ay hiç dokunmazdım tüylere. Yıllardır photo epilasyon yaptırdığım için hçbir zaman kökten almadım tüyleri. İlk senasta iyi sonuç aldım tüm kalınlar bitti, bıyık kısmım çok kötüydü onların çoğundan kurtuldum. Tüylerim çok sıktı o yüzden tek seansta temizlenmesi imkansızdı. Ama ben ilk seansta bile rahatladım ve rahat rahat dışarıya dolaşabildim. Her aynaya baktığımda Aysel ablaya dua ediyorum. Çok şükür benim yüzümdekiler bitti. Herkeste olan minicik ayva tüyleri var onları da sevmiyorum onları da bitireceğim ama şu an çok mutluyum. Lazer başta etki ediyor gibi olsa da maalesef yüz için uygun değil. Diğer bölgelerden çok memnun olanları duydum ama lazerin tamamen yüzü bitirdiğini duymadım. Ama bilemem belkide vardır belki herkese farklı etki ediyordur. Ama iğneli epilasyon işin ehli kişiler tarafından yapılırsa kesinlikle kesin çözüm.

canım geçmiş olsun. yazdıklarını okudum. benim de bıyık kısmı bitmedi, iğneli epilasyon düşünmeye başladım ama hassas bi cildim var leke bırakmaz mı ?

canım geçmiş olsun. yazdıklarını okudum. benim de bıyık kısmı bitmedi, iğneli epilasyon düşünmeye başladım ama hassas bi cildim var leke bırakmaz mı ?

Sağol canım. İyi bir uzman bulursan ve sonrasında uzmanın söylediklerini yaparsan iz kalacağını sanmıyorum. ama her cilt tipine göre de değişebilir. Çok şükür bende iz kalmadı. Çok araştır işin ehli birisine yaptır iğneli epilasyonu. Gerçekten işin ehli birisi yapınca sonuç yüz güldürücü. inşallah sen de güzel sonuçlar alırsın.

senelerdir yüz bölgesinde özellikle çenede tüylenme sorunu çekiyordum.2003 senesinde baktım iğneli ile bitmiyor lazer yöntemini denemeye karar verdim ki o zaman yapılan iğneli epilasyonda yüzüm kızarmıyodu bile ne kadar az akım veriyolarsa artık.neyse 2003 te başladım lazere yakın çevrede en iyi olan lazer epilasyon merkezini araştırıp buldum yeter bitsin artıkk dyodum 7 seanstan sonra azaldı sonra 2 ay sonra hopp yüzüm geri doldu bikaç merkez denedim bu şekilde bitti derken 3 ay en fazla hopp tüyler geri.Artık geçen sene tak etti dedim iğneli epilasyonu araştırayım.Çok yakın ve çokta titiz bir arkadaşım kendinde sadece 2-3 üyün kaldığını söyledi inanamadım epilasyon ve sonuç almak onun tavsiyesi ile taksimde ayten hanımla yeniden iğneli epilasyona başladım.yüzüm kızardı canımda acıdı yalan işin doğrusu ama benim cildim hassastır ve BUNCA SENELıK LAZER TEDAVıME RAĞMEN hala yüzümde sert tüyler vardı 10 aydır düzenli gidyorum ve son seansımda vaktimin geçtiğini bile fark etmedim.Artık tüylerim çok seyrek çıkıyor.Çok mutluyum...Bu sebepten özellikle yüz bölgesinde iğneli epilasyon derim.Estetik cerrah bir tanıdığımda yüzde lazerden sonuç alınmayacağını söylemişti

Merhabalar aynı sorun bende de var heryerde taksimdeki ayten hanımın iyi olduğu söyleniyor ama tam adresine ve telefonuna hiç ulaşamadım bende artık uğraşmak istemiyorum yüzümle pskolojim bozuldu :KK43: ama öyle dank diyede heryere güvenemiyorum onca şeyden sonra :KK43: yardım edebilirseniz sevinirim

3-6 seansda %80-90 sonuç alınıyor.alexandrıte dan daha acısız ve leke bırakma riski çok az.Ayrıca esmer tenli bayanları kesinlikle alexandrıte dan uzak durmaları konusun da uyarmalıyım.ama dıode lazer her cilt tipine uygulanabiliyor.ve kullanım sonrası güneş koruma kreminizi sürüp rahatlıkla güneşe çıkabilirsiniz.

X