Semra Esenkaya Pendik Medical

Merhaba Arkadaşlar

Pazartesi günü medical park pendik hastanesine görüşmeye gideceğiz Semra Esenkaya doktorun adı bu doktorda tedavi gören arkadaşlar görüşlerinizi belirtir misiniz süreç nasıl ilerliyolar bilgilerinizi alabilir miyim..
Ben semra hanım ile tedavime devam ettim oğlum var çok şükür

Semra hanımdan memnunsunuz yani sevindim😊 pazartesi görüşmeye gideceğim bende sanırım semra hanım ile devam edeceğim🌸 Evladınızla sağlıklı hayırlı ömürleriniz olsun❤️
Amin hepimizin evladı sağlıklı ömür nasip etsin ben olumsuzluk yaşamadım açıkçası benim sorularıma hep cevap verdi diğer hemşirelerden v.s memnun ayrıldım

Merhaba, bende semra hanıma muayeneye gitmek için randevu aldım. Eşimde morfoloji bozukluğu var denilmişti takviye kullandı. 1 yıldır deniyoruz. Açıkçası tüp bebek gereklimi ne yapmalıyız aşılama denense olur mu diye fikrini alma amaçlı gidiyorum . İlk gidildiğinde nasıl bir yol izleniyor bilgi verebilirseniz sevinirim.

Merhaba, bende semra hanıma muayeneye gitmek için randevu aldım. Eşimde morfoloji bozukluğu var denilmişti takviye kullandı. 1 yıldır deniyoruz. Açıkçası tüp bebek gereklimi ne yapmalıyız aşılama denense olur mu diye fikrini alma amaçlı gidiyorum . İlk gidildiğinde nasıl bir yol izleniyor bilgi verebilirseniz sevinirim.
Test istiyor ilk başta rahim filmi kan tahlili vs muayene ediyor sizin durumunuza bağlı bana ilk başta istersen aşılama yapalım durumun kötü değil demişti ben kabul etmemiştim tüp bebek yaptırdık direk ben testlerimi yaptırmıştıö hep öncesinden hepsini götürdüm sadece eşimden sperm testi istedi ekstra okadar

Test istiyor ilk başta rahim filmi kan tahlili vs muayene ediyor sizin durumunuza bağlı bana ilk başta istersen aşılama yapalım durumun kötü değil demişti ben kabul etmemiştim tüp bebek yaptırdık direk ben testlerimi yaptırmıştıö hep öncesinden hepsini götürdüm sadece eşimden sperm testi istedi ekstra okadar
Teşekkür ederimm bilgilendirmeniz için 🙏

X