Serophene ile hamile kalanlar ve tedavi grenlerin paylam alan..

hihoyyythihoyyythihoyyytUĞUR LıSTEMıZhihoyyythihoyyythihoyyyt

Serophene ile hamiş kalmak isteyen anne adayları

julyet........................25 mayıs

maksimen.................?

nergis55......................20 haziran (gelecek adet tarihi)

nezihemmm................?

raebzeh.......................?

Serophene ile hamiş kalan anne adayımız

ali_ye alkisalkisalkis

kadus alkisalkisalkis

Son düzenleme:
--------------------------------------------------------------------------------

hihoyyythihoyyythihoyyytUĞUR LİSTEMİZhihoyyythihoyyythihoyyyt

julyet........................?

nergis55......................20 haziran (gelecek adet tarihi)

raebzeh.......................29 Mayıs

ali_ye
kadus

Son düzenleme:
nergisim ben yapamadım sanırım..istersen sen ekle..emeğine sağlık bitanem..öptüm canım beniiimm...

Kızlar şimdi doktordan geldim.Kist falan oluşmamış, Bu sefer seropheni günde iki tane içersin dedi. İnşallah çok güzel yumoşlarım oluşur.Serophenle kadınların Hamile kalma şansıda %35 miş inşallah olur ya.

kızlar benim adet tarihim 25 mayıs ama ben dün progesteron ölçümü yaptırdım ve sonuç kötü cıktı 7.78 çıktı normalde 10 ve üzeri olunca kaliteli yumurtlama demekmiş doktor belki geç yumurtlama olmuştur felan filan dedi ama ben sanmıyorum 27 mayısta betahcg yaptırcam doktor istedi yani bu ay benim hiç umudum yok :KK43:

%35 miş öylemi.inş. bu ay hepimizi güldürür bu hap

Valla doktorumun yalancısıyım. Yumurta sayımız artıkça şansda artıyo.inşallah tutturucağız.

kızlar benim adet tarihim 25 mayıs ama ben dün progesteron ölçümü yaptırdım ve sonuç kötü cıktı 7.78 çıktı normalde 10 ve üzeri olunca kaliteli yumurtlama demekmiş doktor belki geç yumurtlama olmuştur felan filan dedi ama ben sanmıyorum 27 mayısta betahcg yaptırcam doktor istedi yani bu ay benim hiç umudum yok :KK43:

Canım telaş yapma hemen benimde prolaktinim yüksekti bi hap verdi hemen düştü endişe etme çaresi vardır muhakkak.

selam geldim a.s bilmeyenler için yazayımda bende serophene kullandım günde iki tane dün bitti ilacım.
Bugüm sağ kasığımda inanılmaz bir sancı var.Yumurtacıklar büyüyor sanırım ondan.Benim doktorum ben 13.veya14. gün çağırdı ama haftasonu burda olmayacağım için 15. gün gidebilirmişim.ığneden bahsetmedi çatlatma iğnesi yapmayacakmıki acaba. sadace de özellikle 14-16-18 gün ilişki dedi.Bakalım kısmet.Pazartesi kontrolde ne var ne yok aşağı yukarı öğrenirim herhalde.allah hepimizin yardımcısı olsun.:emir_bebek:

selam geldim a.s bilmeyenler için yazayımda bende serophene kullandım günde iki tane dün bitti ilacım.
Bugüm sağ kasığımda inanılmaz bir sancı var.Yumurtacıklar büyüyor sanırım ondan.Benim doktorum ben 13.veya14. gün çağırdı ama haftasonu burda olmayacağım için 15. gün gidebilirmişim.İğneden bahsetmedi çatlatma iğnesi yapmayacakmıki acaba. sadace de özellikle 14-16-18 gün ilişki dedi.Bakalım kısmet.Pazartesi kontrolde ne var ne yok aşağı yukarı öğrenirim herhalde.allah hepimizin yardımcısı olsun.:emir_bebek:

canım benim tedavin hayırlı olsunŞenizo sancılar evet yumoşlarının büyüdüğüne işareta.szaten çatlatma iğnesi yumurtalar istenen büyüklüğe geldiğinde veriyo dr lar..sen kontrole gittiğinde verir belki.ama eğer yumurtan çatlama aşamasında ise gerek görmeye biliyolar..hakkında hayırlısı olsun canım..inşallah tedavin hayırlı sonuç verir..amiiinnn:Saruboceq:

evet kızlaarrr adet günlerinizi verin yazalım..serophene kullanan arkadaşlarım..öptüm canlarım hepinizi..

hihoyyythihoyyythihoyyytUĞUR LıSTEMıZhihoyyythihoyyythihoyyyt

julyet........................?

nelke...........................8 Haziran

nergis55......................20 Haziran (gelecek adet tarihi)

raebzeh.......................29 Mayıs

ali_yealkisalkisalkis:nazar:

kadusalkisalkisalkis
:nazar:
[/COLOR]

Son düzenleme:
canım benim tedavin hayırlı olsunŞenizo sancılar evet yumoşlarının büyüdüğüne işareta.szaten çatlatma iğnesi yumurtalar istenen büyüklüğe geldiğinde veriyo dr lar..sen kontrole gittiğinde verir belki.ama eğer yumurtan çatlama aşamasında ise gerek görmeye biliyolar..hakkında hayırlısı olsun canım..inşallah tedavin hayırlı sonuç verir..amiiinnn:Saruboceq:

teşekkür ederim canım.allah hepimize hayırlısıyla emeklerimizin karşılığını versin.
benim adetim 08.06.09 ama olmaması tabiki en büyük arzum.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

nelke ekledim canım benim..inşallah adet olmazsın da senden müjdeli haberler alırız..öptüm canım..

canım ben duphaston kullanıyorum o bitince olucam ama kaç gün sonr olurum bilmiyorum.normalde bugün olmam lazımdı ama olmadım haptan dolayı

kızlar benim göğüslerim çok ağrıyor ya.sizce bu duphastonmu yapıyor .ama geçen ay hiç olmamiştı

kızlar benim göğüslerim çok ağrıyor ya.sizce bu duphastonmu yapıyor .ama geçen ay hiç olmamiştı

canım ne için kullanıyosun bu hapı..adetin mi geçti?ben hiç kullanmadım..bikaç ay önce farlutal içmiştim adet olmak için bende..göğüslerinin acıması adet olucaksan ondandır canım benim...ŞenizŞeniz

kızlar ben bu ay doğal yollardan deneyeceğim.inşallah bu sefer olur :Saruboceq:

X