Sertlesmenin kaybolması

Patidostu

Çok pati az insan çok huzur
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2017
7.364
13.693
Erkek arkadaşımla belirli bir noktaya kadar cinsellik yaşıyoruz. Ama söyle bir sorun var ki gün icinde cok cabuk uyarılmasına rağmen tam cinsellik yasadığımız karsilik verdigim sırada sertlesmenin kayboldugunu farkettim birkac defa birkac gündür bu sorun yasanıyor daha önceden olmadı. Aramız iyi öyle cinselligi etkileyecek bir problemimiz yok. Kendisi de gayet istekli sönse bile tekrardan devam etmek istiyor. Gerek özbakım gerek istek gerek fizik olarak ikimizde iyiyiz. Bu sorun neyden kaynaklanıyor olabilir. Kendisine de sorun benden mi kaynaklı ya da baska bir problem mi var diye üstelemeden sordum hayır yok dedi. Belkide utaniyordur diye üstüne gitmek istemedim. Acaba bana mı doydu ? 2 haftadır uzaktaydı yeni geldi bunun etkisi olabilir mi ? Ben önceden erken oldugunu düşündügüm icin bana saygı duyuyordu nadiren olurdu onda da böyle bir sorun yasamadık. Ben artık istedigim karşılık verdiğim icin mi hevesi kaçtı ?

Eşimde var bu sorun umarım eşimdeki gibi ciddi değildir. Tekrar ettiğini farkederseniz doktora gitmesini isteyebilirsiniz.

X