Sevdali' nin Diyet Günlüğü

activia 87 kalori olmalı bende yiyorm ama dişimin kavuğuna yetmio o azlığa göre kalorisi çok aslında greyfurt ye kız ytadı kötü ama tok tutuo:KK37:

Ben 0,1% lük yogurt aliyom canim ondan yiyorum. Activia iyi sindiriyormus sanirim yediklerini diye duydum.. Sende de öyle oldumu?
Greyfurt hec sevmemmm :KK70:

Ben 0,1% lük yogurt aliyom canim ondan yiyorum. Activia iyi sindiriyormus sanirim yediklerini diye duydum.. Sende de öyle oldumu?
Greyfurt hec sevmemmm :KK70:

Aynen canım bgn yiyim dedim zor bela agzımın kenarları acıdı hep ekşiliğinden ama cok tok tutuyo ve zayıflamaya çok etkisi varmış activia bana iyi gelio daha doğrusu sindirim için bana probiyotik yoğurtlar iyi gelio yani ekşiyen katkı maddesiz yoğurtlar oluyo bunlarda yoğurt alırken dikkat et ekşimeyen yoğurt alma ekşiyn yoğurttaki bakteriler yararlı bakterilermiş

Aynen canım bgn yiyim dedim zor bela agzımın kenarları acıdı hep ekşiliğinden ama cok tok tutuyo ve zayıflamaya çok etkisi varmış activia bana iyi gelio daha doğrusu sindirim için bana probiyotik yoğurtlar iyi gelio yani ekşiyen katkı maddesiz yoğurtlar oluyo bunlarda yoğurt alırken dikkat et ekşimeyen yoğurt alma ekşiyn yoğurttaki bakteriler yararlı bakterilermiş

Ben eksi yogurt severim aslinda bi deneyim ya meraklandim iyce :))

Selam Kizlaar...

Dünkü menüüm

Sabah: 2dl siyah ekmek + 2 dl peynir + bolca salatalik & domates + 1 kupa siyah kahve

Ögle: 1 kase nesfit

Aksam: 10 tane sarma yedimmm bol yogurtlu :26::26:

Annemin cani kek cekmis bende hemencik yapdim anneme.. ondanda 1 parca yidimmm :26::26:

toplam 2 litre su ictim dün.. Spora gidemedim bugün sinavim vardi ona calistim.. bu aksamda calismam gerek yine gidemicem. Anca yarin Insallah...

Selam Kizlaar...

Dünkü menüüm

Sabah: 2dl siyah ekmek + 2 dl peynir + bolca salatalik & domates + 1 kupa siyah kahve

Aksam: 10 tane sarma yedimmm bol yogurtlu :26::26:

Annemin cani kek cekmis bende hemencik yapdim anneme.. ondanda 1 parca yidimmm :26::26:

toplam 2 litre su ictim dün.. Spora gidemedim bugün sinavim vardi ona calistim.. bu aksamda calismam gerek yine gidemicem. Anca yarin Insallah...

fazla olmamis canimmm, kek olmasaydi keske ama olsun artik.:KK23:

Selam kizlar uzun süre giremedimm vakit bulamadim suan vaktim var hemen daldim buraya :))

Dünkü menümm:

Sabah: 2 dl siyah ekmek + 1 bucuk dl kasar peynir + bocla salatalik & domates + 1 kupa siyah kahve

Ögle: bi kac cubuk kraker atistirdim vakit bulamadim yemeye

Aksam: cok gec eve gittim ve 4 kasik bulgur pilavi ve biraz haslanmis hindi eti yidimm..

Dün toplam 2 litre su icdim ve 1 kupa yesil cay..

Öpüldünüz canlar :)

Selam kizlar uzun süre giremedimm vakit bulamadim suan vaktim var hemen daldim buraya :))

Dünkü menümm:

Sabah: 2 dl siyah ekmek + 1 bucuk dl kasar peynir + bocla salatalik & domates + 1 kupa siyah kahve

Ögle: bi kac cubuk kraker atistirdim vakit bulamadim yemeye

Aksam: cok gec eve gittim ve 4 kasik bulgur pilavi ve biraz haslanmis hindi eti yidimm..

Dün toplam 2 litre su icdim ve 1 kupa yesil cay..

Öpüldünüz canlar :)

canim benim hosgeldin yineeeeee:KK54:
madem eve gec geldin o zaman neden pilav yiyorsun:KK20:
bu günlük böyle olsun bakalim. ama gerisini begendim tatlim afiyet olsunnn.
sporla aran düzeldi mi?

canim benim hosgeldin yineeeeee:KK54:
madem eve gec geldin o zaman neden pilav yiyorsun:KK20:
bu günlük böyle olsun bakalim. ama gerisini begendim tatlim afiyet olsunnn.
sporla aran düzeldi mi?

haklisin aslinda canim ama öglende dogru düzgün bisey yiyemedim ondan sey etimmm seyyy isteee :26::26:
Tamam bidaha olmaz canim :KK17::))))
Sporla düzelmedi desem:) Ama düzeltcem bugün spora aksam Insallah aksam ayni düsüncede olurum:)) und mit den tabletten die ich einnehme habe ich mehr erfahren canim.. Burdan bi abla saolsun biraz aufklären yapdi beni und ich liege so garnicht falsch mit den kapseln tavsiye ederim:)) :KK54:

haklisin aslinda canim ama öglende dogru düzgün bisey yiyemedim ondan sey etimmm seyyy isteee :26::26:
Tamam bidaha olmaz canim :KK17::))))
Sporla düzelmedi desem:) Ama düzeltcem bugün spora aksam Insallah aksam ayni düsüncede olurum:)) und mit den tabletten die ich einnehme habe ich mehr erfahren canim.. Burdan bi abla saolsun biraz aufklären yapdi beni und ich liege so garnicht falsch mit den kapseln tavsiye ederim:)) :KK54:

öyle miii o zaman bende alirim die tabletten :) dm'den almistin dimi

Evet canim istersen o abla bana privat nachricht yazdi kann dir das mal weiterleiten.. Aber ich werde es mir auf ebay bestellen.. da soll es günstiger sein bi göz atmam lazim ..

jaaa mach mal canim. bu arada ich war letzte woche beim arzt wegen blutabnahme, ich habe schilddrüsenunterfunktion :KK43:
muss am donnerstag zu einem radiologen wegen röntgen und so, und dann sehen die weiter ob ich tabletten nehmen muss
off bide bu cikti basima :KK43:

jaaa mach mal canim. bu arada ich war letzte woche beim arzt wegen blutabnahme, ich habe schilddrüsenunterfunktion :KK43:
muss am donnerstag zu einem radiologen wegen röntgen und so, und dann sehen die weiter ob ich tabletten nehmen muss
off bide bu cikti basima :KK43:

Echttt canim iyiki gitmissin yine doktora cok cok gecmis olsun güzelmmm.. Benim annemdede var o kilo vermeyi baya yavaslatiyor.. Olsun güzel hapi alirsin hep regelmäßig aksatmadan ve git gide iyilesir insallahh..
Benim annemde 250 mg l-thyroxin le basladi das sind die tabletten dafür ve suan 150 mg a düstü.. Das kann auch erblich sein annem yillardir diyo bi kanini aldir test yapdir ama ben korkuyom kan aldirmakdan.. Belki o yüzden uzun süre kilo veremiyorsun diyor ama dinleyen kim :) Kan aldirinca ben yarim saat basim dönüyor yerimden kibirdayamiyom ...
Git bi radiologeya canim iyce test yapdir.. Belki baslangicidir ve haplari alarak iyilesir INSALLAHH

Echttt canim iyiki gitmissin yine doktora cok cok gecmis olsun güzelmmm.. Benim annemdede var o kilo vermeyi baya yavaslatiyor.. Olsun güzel hapi alirsin hep regelmäßig aksatmadan ve git gide iyilesir insallahh..
Benim annemde 250 mg l-thyroxin le basladi das sind die tabletten dafür ve suan 150 mg a düstü.. Das kann auch erblich sein annem yillardir diyo bi kanini aldir test yapdir ama ben korkuyom kan aldirmakdan.. Belki o yüzden uzun süre kilo veremiyorsun diyor ama dinleyen kim :) Kan aldirinca ben yarim saat basim dönüyor yerimden kibirdayamiyom ...
Git bi radiologeya canim iyce test yapdir.. Belki baslangicidir ve haplari alarak iyilesir INSALLAHH

davor habe ich auch totale angst vallah, dass das abnehmen dadurch beeinflusst wird, ama bildigim kadariyla chocolate hat ja auch irgendwas mit der schilddrüse okumustum sanki topiginde, aber sie hat es ja auch geschafft, öyle öyle motivieren yapiyorum kendimi.. bakalim donnerstag ne olacak:KK54:

davor habe ich auch totale angst vallah, dass das abnehmen dadurch beeinflusst wird, ama bildigim kadariyla chocolate hat ja auch irgendwas mit der schilddrüse okumustum sanki topiginde, aber sie hat es ja auch geschafft, öyle öyle motivieren yapiyorum kendimi.. bakalim donnerstag ne olacak:KK54:

Merak etme sen canim hersey düzelcek:) simdilik gönlünü ferrah tut daha henüz bisey belli degil :) Allahin izniyle hersey düzelcek:KK54:

Selamlaaaaaaaaaaar :))
Bugünkü menümü hemencik paylasimm:) :21:

Sabah: 2 dl siyah ekmek + 1 bucuk dl peynir + bolca salatalik + 1 kupa siyah kahve

Aksam: biraz firinda makarna 2 tane kizartilmis nuggets..

BUgün toplam 3 litre su ictim simdiye kadar ve 30 dk bisiklet 20 dk crosstrainer 15 dk da kosu bandi yapdimm :21::21::21:
Birazdan 5i bi arada cayimi yapip tv karsisina gecip hüpletcemmm :KK1:

Selam Kizlar ...

Dünkü menüüm

Sabah: 1 dl siyah ekmek 1 dl peynir 1 cuklatlu croisan :26:
Sabahi saat 9 gibi yedim sonra saat 12 bucukda 1 dl siyah ekmek peynirli yedim okuldaydim ...

Ögle: bisey yemedim pek annem firinda patatesli tavuk yapmis ondan 2 patates attim agzima

Aksamda: Saat 17 gibi yedim 1 bucuk kepce mercimek corbasi + 1 parca firinda tavuk + 3 parca patates

saat 18 gibi cuklat yidimmm :26: Milka oreo :26: bukadarmi güzel olur yavvv :p

Su: 1 litre icmisimdir pek icmedim ve 1 bardak 5 i bi arada cay icdim..

Günaydinlar herkeseeee..:KK3:

Dün cok kosusturma bi gün gecirdim.. aksamda eve gec geldigim icin yemek yemedim daha

Sabah: 2 dl siyah ekmek 1 dl peynir +1kupa siyah kahve

Öglen: 1 kase sütlü nesfit

Aksam: 1 kutu 150 mg sanirim var iicinde yogurt yedim.. ardindan 1 yesil elma yedim...

Toplam belki 1 litre su icmisimdir.. 1 kupa da 5i bir arada cay ictim..

tatlım maşallah aynı tempoda devam ediyosun hala az yiyosun ve spor yapıyosun tebrikler:) merak ettim yahu şu 5i bir arada çay nasıl oluyo? yoksa dalga mı geçiyosun anlamadım:)) biraz yabancı kaldım buralara takip edemedim kaçırdığım şeyler olabilir:))

Selamlaaaaaaaaaaar :))
Bugünkü menümü hemencik paylasimm:) :21:

Sabah: 2 dl siyah ekmek + 1 bucuk dl peynir + bolca salatalik + 1 kupa siyah kahve

Aksam: biraz firinda makarna 2 tane kizartilmis nuggets..

BUgün toplam 3 litre su ictim simdiye kadar ve 30 dk bisiklet 20 dk crosstrainer 15 dk da kosu bandi yapdimm :21::21::21:
Birazdan 5i bi arada cayimi yapip tv karsisina gecip hüpletcemmm :KK1:

nuggetler yagda mi kizarildi yoksaaaaaaaaaa? :O
kiz hem karbonhidrat hemde yagli yemissin oldumu simdi :KK43: annene söyle aksamlar protein agirlikli yemekler yapsin
ama sporunu begendim tatlim, erimistir yediklerin:21:

Selam Kizlar ...

Dünkü menüüm

Sabah: 1 dl siyah ekmek 1 dl peynir 1 cuklatlu croisan :26:
Sabahi saat 9 gibi yedim sonra saat 12 bucukda 1 dl siyah ekmek peynirli yedim okuldaydim ...

Ögle: bisey yemedim pek annem firinda patatesli tavuk yapmis ondan 2 patates attim agzima

Aksamda: Saat 17 gibi yedim 1 bucuk kepce mercimek corbasi + 1 parca firinda tavuk + 3 parca patates

saat 18 gibi cuklat yidimmm :26: Milka oreo :26: bukadarmi güzel olur yavvv :p

Su: 1 litre icmisimdir pek icmedim ve 1 bardak 5 i bi arada cay icdim..

croissant ve milka oreo'yu begenmedim:KK19: yoksa menü güzel canim.
3 parcacik patatesten biseycik olmaz :)

Günaydinlar herkeseeee..:KK3:

Dün cok kosusturma bi gün gecirdim.. aksamda eve gec geldigim icin yemek yemedim daha

Sabah: 2 dl siyah ekmek 1 dl peynir +1kupa siyah kahve

Öglen: 1 kase sütlü nesfit

Aksam: 1 kutu 150 mg sanirim var iicinde yogurt yedim.. ardindan 1 yesil elma yedim...

Toplam belki 1 litre su icmisimdir.. 1 kupa da 5i bir arada cay ictim..

bugünde hic kacamak yok ama cok cok az yemissin canim, ac kalmadin insallah:26:
ama begendim yinede, cok yemekten daha iyi :) ondan önceki gün croissant ve oreo yemissin dengelenmis iste az :)
keske bide spor olsaydi süper olurdu..
aber gefällt mir weiter so:KK9:

X