Sevgilim beni uzun süre aramayınca üzüntümden paranoyak olacağım.. Yardım edin

Yani askerde bu adam 1 hafta arayamadı diye üzüntüden paranoya olunur mu ?
Tamam arayabilirdi ama,fırsat bulamamışta olabilir sıkı denetim demişsiniz.
Daha duygusal olarak görüşmemişsiniz ya hani,çok fazla kaptırmışsınız siz kendinizi.
Diğer mesajlarınızda evlilikten falan bahsetmişsiniz.
Mesajlarınızda çelişiyorsunuz.
Acele kararlar vermeyin,görüştüğünüzde istediğiniz şeylerin açıklamasını yapar muhakkak sevgiliniz.

evlenmeyi düşündüğümüz doğrudur arkadaşlar ciddi niyetle bir ilişkiye başladık ölesine değil o yüzden buraya gelmesi konusunda anlaştık evet teklifi biraz erken kabul ettim o yüzden garip gelebilir ama gelinceye kadar birbirimizi tanımaya çalıştık birbirimiz hakkında fikir edindik ortada yalan yok neyse o çelişmeler değil sadece şüphelerim var kendi kendimle çelişiyorum henüz hiç hatasını görmedim yanız güvenemiyorum ve bu konuda kendi kendime sorular yöneltince olumsuz düşüncelere kapıldığımda ağlamaya başlıyorum anlayacağınız en ufak seyde kendimi yıpratabiliyorum
çok sevmek sevilmek istiyorum sevdiğini biliyorum ama ben ona karsı hislerimde emin olamadığımdan sanırım kendimi kaptırmak yerine olumsuz duygularla kendimi şimdiden alıştırmaya çalışıyorum sevmekten çok bağlanmaktan korkuyorum bağlandığımda kendime çok fazla eziyet veriyorum insan sevmekten korkuyor çok garip bir huyum var diyecem ama bunu benim gibi bir çok insan yaşadığına eminim

aradı sevgilim sizlerinde dediği gibi sıkı denetim sonucu vaktinin olmadığını söyledi çok çalıştırdıklarından bahsetti genede kızdım hiç mi vaktin olmadı dedim arayacak ona da çarşı izninde fazla para çekmemiş dolayısıyla bahaneller kızdıkça artıyor. hemen güvenemiyor insan ben hemen çeliştim şimdi kendi kendimle...

arkadaşlar doğrusunuz hemen fanik yapıyorum 1 haftada hemen aramadı diye askerde kendi kendimle şavaş veriyorum nasıl bir ruh halim var bilmiyorum ya da sadece sorun sadece benmiyim bilemiyorum ben çok ince ayrıntısına kadar düşündüğüm için arabiilirdi ihtimalini düşünününce neden yapmadı niye kendimi sorguluyorum onuda sorguluyorum

Beni acaba sevmiyor mu diye düsünecegine acaba birsey mi oldu desen daha makbule gecerdi, sonucta orası askeriye, ev degil. Her istedigi anda her istedigini yapamaz orda. Dua et ki sag salim bitirsin askerligini. Allah mehmetciklerimizin yardımcısı olsun :Saruboceq: Mutluluklar.

aşkım askerde diye başına bir sey geldi ihtimalini tabiki de düşünüyorum ama ben onun dışındaki kaygılarımdan bahsettim neyse artık rahata kavuştum neysekii... yanlız bazı arkadaşlar yargılamadan önce lütfen sorun

bence paronayalar kurması gereken o..sen dışardasın,özgürsün.askerlik bir nevi hapis hayatı..
hiiiiççç takma bence

benim erkek arkadasımda askerde bazen gunde 2 kez arıyor bazen 3 gunde bir orası cok farklı imkanları olamyabilir bende senin gibiyim aramayınca uykularım kacıyor acaba aramıycakmı napcak diye dusunmekten kafayı yiyom ama cok fazla takamamak gerek eninde sonunda arıyolar

X