sevgilim çok ilgisiz

ben kendimle sürekli çelişki yaşıyorum , bazen anlayışlı davranıyorum diorum onun yapısı böle bilerek yapmıyo, bazende tepem atıyo cidden :eek:klava: delikafadulden
bide dışardanda bi kaç olumsuz tepki gelince bu konuda hepten çıldırıyorum , mafoldumben , elimde olmadan soğuk davranıyorum haberi yok tabi, sonra kendiliğimden normale dönüyorum iyice dengesiz oldum ama ben kafamçokkarıştı

7 aydır her söylediğimde tamam diosun ama bi değişiklik yok malesef, ne yapacam nasıl davranacam ben :uhm:

haha hangi erkek tamam diyip duzelmis:uhm:baslarindan savmak icin oyalama taktigi..tamam dderler yapmazlar..en sinir oldugum sey.adam gibi kusurlarini soylersin bildiklerini okurlar..
takmayacaksinn..soylemeyeceksin..sende bildigini okuyacaksin..inan kendini yipratmaya degmiyor..dediginle kaliyorsun

haha hangi erkek tamam diyip duzelmis:uhm:baslarindan savmak icin oyalama taktigi..tamam dderler yapmazlar..en sinir oldugum sey.adam gibi kusurlarini soylersin bildiklerini okurlar..
takmayacaksinn..soylemeyeceksin..sende bildigini okuyacaksin..inan kendini yipratmaya degmiyor..dediginle kaliyorsun

haklısın cicim :hulya: valla bende ne yapacağımı şaşırdım bıraktım oluruna :nazar:

benim eski erkek arkadaşım da böyleydi:mymeka: yüzüne söylüyodum artık ben böyleyim fln diyodu ama sonra ben ayrıldım dayanamayıp..ayrılınca düzelmişti kaydirigubbakcemile3 sonra yine aynı hallere büründü..neymiş mesaj yazmaktan hoşlanmıyomuş parmakları ağrıyomuş.. bana ağlarken başkalarına gidip aşkım die msj atabiliyomuş ama fisfisfis acı gerçekle yüzleşince insan her şeyi daha iyi anlıyo kafamçokkarıştıinş seninkisi de böyle bişey değildir sadece msj yazmayı sevmiyodur umarım!:nazar:

Balim üzülme. Benimkide bazen cok ilgili bazi dönemlerde kisa keser, fazla konusmaz.
Ama bu beni sevmiyor anlamina gelmez, veya sevgilinin seni sevmiyor anlaminada gelmez.
Iliski bazen monotonlasiyor, herkes yasiyordur bunu. Benim tanidigim bir cok arkadasimda ayni durumla karsi karsiya gelmisler, anlattiklarinda aaa diyorum demekki hepsinin huyunda varmis bu.
Sürekli ilgi gösteren erkeklerde vardir muhakkak, ama bu yapi meselesi.
Kim bilir icinde sana karsi neler vardir, herzaman aciga vuramayabilir.
Bende sormuyorum, 2 yili askindir beraberiz ve su an nisanliyiz ama ilgisiz oldugunda bir kez olsun neden benimle ilgilenmiyorsun diye sormadim, sormamda.
Icinden gelmeli, benim dememle olacak birsey degil.
Icini ferah tut sen, bu orangotanlarin hepsi ayni:KK70:

öptüm

erkegin yapisina gore degisir canim benim eski erkek arkadasim beni hergun arayip msg atmazdi bende yapim geregi ne arar ne msg atardim onun yapisi oyleydi bendede inat vardi o atmiosa ben nie msg atim yada arayim diye :KK70: ama simdiki illiskimde nazar degmesin tam tersi surekli arar...her erkegin yapisi farkli yani :)

sevgilim çok ilgisiz kızlar, mesajlaşırken bile hemen kısa kesiyo , bitiriyo konuşmayı, öyle sohbet edemiyoruz günün ayrıntılarını veriyo o kadar benimle ilgilen demeyi de istemiyorum kendimi acizmişim gibi hissediyorum o zaman, bazen elimde olmadan patlıyorum sinirli davranıyorum bu yüzdn... aslında sevdiğini de söylüyo sürekli ama ben çok üzülüyorum , ve ilgiye ihtiyacım varrr galiba onun yapısı böylee
aranızda sevgilisi böle olanlar varmı arkadaşlarr

off offf yardım kızlar yorumlarınıza ihtiyacım varr

bu ilgisizliği yeni mi başladı yoksa başladığınızdan beri mi vardı canım..eğer devamlıysa,benim bi ilişkide en tahammül edemeyeceğim ilgisizlik.. uyardığım halde (önemli bir durumu yoksa) devam ediyorsa ayrılma sebebimdir..ilgisiz olduğu için soğutur kendinden çünkü..soğuduğum bi insana da kolay kolay ısınamam tekrardan..hakkında hayırlısı olsun canım

sevdiklerime karşı -genel beklenti baz alınırsa- ilgisizim / az ilgiliyim
uzak ilgiyi seviyorum
sevgim, uzaklıktan besleniyor
sevgimi iletme düzeyim ve sevgiye ihtiyaç düzeyim seviyeli
iletiştiğim anlarda seviyeli ve ama samimi olmak benim yeter düzeyim
yapı meselesi
sevgiyi aktarmak içten olmalı
talepkâr olmak içtenliği zedeler
olduğu hal ile kabul etmek, veya kabul etmeyi kendine öğretmek, veya devam etmemek.

benım nısanlımda çok ilgisiz sevgılıyken saat bası arayan aşk mesajlarına bogan adam gıttı yerıne kocaman bı odun geldı sankı yıllardır evlı gıbıyız aksamları arar oda eve geldım ben yatıyorum ıyı geceler dılemek ıcın bu durumun benı cok uzdugunu anlattım agladım defalarca dedıgı sey biz lıselı asıklar degılız gectı o dönemler sımdı yenı bı hayat kuruyorum ıkımız ıcın o yuzden sana cok fazla vakıt ayıramıyorum senı sevmesem evlenmek ıstermıyım sıkılıyorum telefonla boş boş konusmaktan falan filan garantıledı ya beyefendı rahat kac defa ayrılmayı dusundum ama yapamadım sanırım erkeklerın genelı böyle önceden cok üzülüyordum sınır krızlerı gecırıyordum ama sımdı rahatım bende alıstım sanırım bakalım evlenınce ne olacak merak edıyorum....

bu ilgisizliği yeni mi başladı yoksa başladığınızdan beri mi vardı canım..eğer devamlıysa,benim bi ilişkide en tahammül edemeyeceğim ilgisizlik.. uyardığım halde (önemli bir durumu yoksa) devam ediyorsa ayrılma sebebimdir..ilgisiz olduğu için soğutur kendinden çünkü..soğuduğum bi insana da kolay kolay ısınamam tekrardan..hakkında hayırlısı olsun canım
[/B]

yani hiç aman aman çok ilgilenmedi benimle, yapsı öyle diye düşünüyorum.. başlarda tabiki biraz daha igiliydi ama zamanla değişti .. daha rahatlaştı, sallamaz umursamaz oldu, ben bu konuyu açalı bayağı oldu..zaten oluruna bıraktımm napıyım

benim sevgilim de çok ilgisiz resmen odun oldu çıktı :umursamaz: deli oluyorum resmen daha dün yarım saat anlattım biraz benimle ilgilen ölsem en son senin haberin olur bile dedim :eek:lmaz: onunda sölediği söz aynı liseli aşıklar gibi ne öle sürekli tel elimizde mi gezicez..... başta öyle diildi ilk günlerde parmağım yansa günde 10 kere arar nasıl oldu canın acıyor mu geçti mi falan derdi -tatlicadiarzu- şimdi nerdeeeee sabah günaydın msjı yazdı o saatten beri tık yok bende inat ettim aramıcam bakalım kaç gün sonra yokluğumu fark edicek ooofff offf nolurdu bizim sevgililerimizde birazcık ilgili olsa :enbuyukkk:

canım,her evliliğin cicim ayları olduğu gibi ilişkinin de cicim ayları oluyor.. biz de 8 aydır birlikteyiz ilk aylarda çok üstüme düşerdi , çalıştığı kurumun yoğun olmasına rağmen eve gelene kadr 30-40 msj atardı ,arardı arada.. ama şimdi nerdeyse hiç mesaj atmıyo. sesin çıkmadı bugün canım hiç diyorum..çok yoğundu aşkım telefona bakamadım diyo.. ilk aylarda da vardı bu yoğunluk,ama o zaman elde etme çabasındaydı..şimdi elde etti,garantiye aldı bi nevi..o yüzden çok üstüme düşmüyo.

buda elde ettiği içindir.. ama bi ayrılık korkusu duysa etekleri tutuşur,eminim

seni seviyorum cümlesini bi haftadır söylemiyo diye bi üzüntü kaynağı mı olur kelebekcik? :)) belli periyodlarla söylemesini mi bekliyosun? :umursamaz:

konu sahibi arkadaşınsa fazla teslimiyetçi olduğunu ve sevgilisini sıktığını düşündüm ilk olarak.

seni seviyorum cümlesini bi haftadır söylemiyo diye bi üzüntü kaynağı mı olur kelebekcik? :)) belli periyodlarla söylemesini mi bekliyosun? :umursamaz:

konu sahibi arkadaşınsa fazla teslimiyetçi olduğunu ve sevgilisini sıktığını düşündüm ilk olarak.

evet bu ara teslimiyetçi olduğum doğrudur fakat sıkmıyorum yaa ondan kaynaklanıyo

hayır değişiklikler yaratmanı bekliyor olabilir anlamında demiştim. eğer her şeyi o planlamışsa şimdiye dek, yorgun düşmüş olabilir.

0n41 haklısın sanırım elde edene kadar ondan sonra odunlaşıyorlar -tatlicadiarzu-

Benim de bir odunum var:mymeka:

Onu oldugu gibi kabullenmeye karar verdim:kahve:

Cünkü onu cok seviyorum:asigim:

ben bu ilgisiz erkekleri olduğu gibi kabul edemiyorum..
seven ilgisini gösterir ya ne demek..ben düşünücem neden bana ilgili değil diye beyefendii ilgi göstermicek..
hatta üzülerek durumu ifade edicem fakat tamam deyip,gene uygulamıcak dediklerini..ben bu şekilde birinden ayrıldım..hiç
pişman değilim..iyiki bitmiş..değerimi anlamazsa başka kollara yol alsın.

X