Sevgilim doğumgünümde bir şey yapmadığı için ayrıldım. Çok mu abarttım bilmiyorum

m, tırsi, waterlily, isiltilibalon, matrusqa, diğer üyelikler
Evet bunlarda eski üyelikleri arkadaşın. Biraz inceledim eskiden dalga konusuymuş bu tırsi forımda😅 suzanna32 mi diyelim yoksa sen gerçek adını açıklamak ister misin tırsi 😅

Arkadaşlar, Susanna32 hakkında fikir sahibi olmanız için paylaşıyorum. Allah bir derse inanmayın kendisine. Başkalarına hakaret eden, kendini olduğundan farklı lanse eden, etik değerlere sahip olmayan biri. Gözü çok yükseklerde Pandora da onu kesmez emin olun.
Eski adlari morayicik matruska vs. Konsomatrislik yapiyorum cunku okul oncesi ogretmenlikte para yok demisti. 100 hesapla gelip ifşa olup gidip geri geldi. Acikcasi kimin ne is yaptigi beni baglamaz da agir hakaret etmelerini unutmuyorum.

O değil de suzannayı eski üyeliğinden tanıyan sitede pek fazla kişi yok. sen kimsin cidden? suzannanın eski üyeliğiyle herkese ana avrat sövdüğü zamanlarda aktif olan bir üyesin. Yeni üyeyim iddiası biraz komik kalıyor. Sitenin oldlarının bile büyük bir kısmı arkadaşın yeni üyeliğini anlayamamıştı uzun bir süre.
Benim aklima biri geldi ama bxvxvxbilemedim

Eski adlari morayicik matruska vs. Konsomatrislik yapiyorum cunku okul oncesi ogretmenlikte para yok demisti. 100 hesapla gelip ifşa olup gidip geri geldi. Acikcasi kimin ne is yaptigi beni baglamaz da agir hakaret etmelerini unutmuyorum.
Yahu ne öğretmeni sallıyor bence.
konsluk için güzelleme yapıp sürekli yaşını da küçültüyor.
Sevgilin konsomatris olduğunu da biliyor mu kız matrus ?

Daha kaç kere kim olduğunu söyleyeceğiz arkadaşlar. Yani üye olduğundan beri kim olduğunu biliyoruz. Şok olmayın bu kadar 😁 Tahin Helva Tahin Helva Tirsi değil mi işte
Yav arkadaşlar bilseydim sizin yazdıklarınızı fal topiğinde ettiği hakaretlere karşı hatırlatırdım ona. Keşke okusaymışım yazdıklarınızı.

Yav arkadaşlar bilseydim sizin yazdıklarınızı fal topiğinde ettiği hakaretlere karşı hatırlatırdım ona. Keşke okusaymışım yazdıklarınızı.
Malesef aynı noktaya geliyor her defasında. Çok bel atiktı küfürler havada uçuşuyor sonra siteden atılıyor. Sonra yine geliyor.

Hello kitty'li pijamasiyla, koltukta butun gun yatip hikayeler yazan biri gibi geldi bana 🤣🤣🤣

X