Sevgilimden ayrıldım ama..

O adamın seninle yürümeye niyeti yok hayat her Çelme taktığında uzaklaşacak ayrılmak en doğru karar böyle bir adamın nesine üzülüyorsunuz defolsun gitsin

Evlenip bosanmaya kalksan ya da ailesiyle ters dussen sana da iftira atarlar.!!

Olay neydi? diye soracağım ama gerek de yok. Eğer bu vakitten sonra zaten dönmem diyorsanız vicdanınız da rahat olsun. Çünkü tek ayrılan siz değilsiniz, insanlar ayrılabilir, terk edilebilir, bir iki ağlar sonra hayatlarına devam ederler. içinize sinmeyen bir şeyler varsa bu ayrılabilirsiniz. Karşı taraf tamamen hatasız bile olsa siz mutsuzsanız bu bir ayrılık sebebidir.

Su anda sevdigi icin o kisiyle kendinizi kiyaslayamazsiniz.Ama sevgisi bitince ne olacak bunu bir dusunun.Ayrica bir nevi ailesiylede evleneceksiniz,boyle bir aileye doguracagini cocuklarin akibetinide bir dusunun derim.
Haklısınız.Ben sanırsam yersiz bi şekilde duygusal davranıyorum :/

Olay neydi? diye soracağım ama gerek de yok. Eğer bu vakitten sonra zaten dönmem diyorsanız vicdanınız da rahat olsun. Çünkü tek ayrılan siz değilsiniz, insanlar ayrılabilir, terk edilebilir, bir iki ağlar sonra hayatlarına devam ederler. içinize sinmeyen bir şeyler varsa bu ayrılabilirsiniz. Karşı taraf tamamen hatasız bile olsa siz mutsuzsanız bu bir ayrılık sebebidir.
Zaten içime sinmeyen şeyler olunca karşı tarafı da oyalamanın bi manası yok diyerekten ayrıldım ama cidden duygusal bi insan olduğumdan mıdır nedir hep güzel günlerimiz aklıma geliyor acaba çok mu fevri davrandım diyorum çok mu bencilce düşünüyorum diyorum acaba olayı bi şekilde atlatabilir miydim diyorum da diyorum.İçimdeki bu sesleri susturabilsem süper olacak

O adamın seninle yürümeye niyeti yok hayat her Çelme taktığında uzaklaşacak ayrılmak en doğru karar böyle bir adamın nesine üzülüyorsunuz defolsun gitsin
Ahh dediğiniz gibi kolay olsa keşke :/ Mantığıma benim de uymuyor zaten bu yüzden ayrıldım

X