sevgilimin ailesi hk.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çemberde kalacak bir şey yok, tanıdık kızı olduğunuz için ezip geçemiyor, çünkü çevresi kötü bilecek onu, bi de oğluşuna kötü görünmek istemiyor. Kendini kötü göstermeden, bütün ihaleyi size yıkıp kurtulma peşinde.
evet tanıdık oldugumuz için öyledir kendisini çok yüksekte gören bir kadın.

tamam işte sebep ney layık mı görmüyor kıskanıyor mu oğludan yoksa kendi kendine naza mı çekiyor en nefret ettiğim şey gerçekten benim ailemde böyle insanlar yok yeni denk geliyorum o yüzden debilmiyorum
Naza çekmek değil de, şimdiden şımartmamak için önünü de alıyor olabilir. Geliyorsan benim şartlarımla geleceksin diyor. Biliyor ki sizin çekilme imkanınız yok, biliyor ki oğlu sizin ardınızdan gitmez babasının imkanlarını bırakıp. Siz yine de oğlan anasının ardında bu kadar dolanmayın, çünkü hoş görülmez bu, size saygı duyulmaz. Biraz çekin kendinizi. Bugünlerin acısını olur da evlenirseniz çekersiniz. Bu kadın sizin yatak odanıza kadar ayağını basacak, az biraz sınır çizmeye kalksanız " Evlenmeden önce g.tümüzde az dolanmadın, şimdi böyle mi olduk? " diyip ağzınızı kapayacak.

Kaynanaya bak hele benle yaşıt ahdkakdka
Oğlu da bebe,hiç ciddiye alamadım şahsen. Hadi kaynana bir hata etmiş çocukken evlenmiş,bari siz yapmayın.

fikrinizi bellirtiğiniz için teşekkür ederim. erkekler sonradan değişirler ben tavrımı ve mesafemi şimdiden koydum bile ama sadece ailesi yüzünden bitirmek de bana göre değil ondan uzak durarak bu süreçleri aşamaz mıyım sizce
Babasının eline anasının ağzına bakan erkek değişmez, ölmelerini beklerim diyorsanız bilemem.

Babasının eline anasının ağzına bakan erkek değişmez, ölmelerini beklerim diyorsanız bilemem.
arkadaşlar konu babası yada parası değilki konu dğkkanlarıda değil babası ve amcaları ortak onlar oradan çalışan gibi davranıyor çünkü orası bir atölye konunun bunlarla hiçbir alakası yok

Kaynanaya bak hele benle yaşıt ahdkakdka
Oğlu da bebe,hiç ciddiye alamadım şahsen. Hadi kaynana bir hata etmiş çocukken evlenmiş,bari siz yapmayın.
yaşıt olabilir evet ama bizde bu yaşta evlenen çok kişi var

Naza çekmek değil de, şimdiden şımartmamak için önünü de alıyor olabilir. Geliyorsan benim şartlarımla geleceksin diyor. Biliyor ki sizin çekilme imkanınız yok, biliyor ki oğlu sizin ardınızdan gitmez babasının imkanlarını bırakıp. Siz yine de oğlan anasının ardında bu kadar dolanmayın, çünkü hoş görülmez bu, size saygı duyulmaz. Biraz çekin kendinizi. Bugünlerin acısını olur da evlenirseniz çekersiniz. Bu kadın sizin yatak odanıza kadar ayağını basacak, az biraz sınır çizmeye kalksanız " Evlenmeden önce g.tümüzde az dolanmadın, şimdi böyle mi olduk? " diyip ağzınızı kapayacak.
mesafe en güzel cevap şuanda

fikrinizi bellirtiğiniz için teşekkür ederim. erkekler sonradan değişirler ben tavrımı ve mesafemi şimdiden koydum bile ama sadece ailesi yüzünden bitirmek de bana göre değil ondan uzak durarak bu süreçleri aşamaz mıyım sizce
Kardeşim bunu kendine yapma be.
Sevgililik döneminde aşktan sevgiden gerçekleri görmekte zorlanılıyor.Sonra karşına çıkınca anlıyorsun neyin ne olduğunu.Ne kadar mesafe koyarsan koy olmuyor yürümüyor.Sadece aile yüzünden ayrılmam demişsin.Asıl bu yüzden ayrılık kararı alınır.Yarın bu kadın bu hareketlerini artırarak devam ettiğinde ne olacak.Çocuk yanında duracak mı peki?Bu sadece bu davranışla kalmayacak bu sadece şu an görünen kısım laf sokmalar yalan yanlış şeyler söyleyip oğlunu doldurmalarla sana gelip turlü laflar edecek sonra ben böyle birşey demedim diyerek yalan söylemelerle devam edecek.Yapmaz demeyin size ayrı başkasına ayrı konuşan bir insan var karşında.Sevgilin o zaman annemdir saygı göster koskoca kadın yalan mı konuşacak diye söylenecek sana.Gerçekten evlilik iki kişi arasında olmuyor ailelerlede evleniliyor.Asıl aile yüzünden ayrılınır.
Bunlar yaşanmış şeyler bu forumda sevgilim iyi ama annesi veya babası şöyleydi yapabilirim zannettim o dönemde gerçekleri göremedim şimdi çok pişmanım diye başlayan o kadar çok konu varki.Yapma bunu kendine.Değer ver kendine

arkadaşlar konu babası yada parası değilki konu dğkkanlarıda değil babası ve amcaları ortak onlar oradan çalışan gibi davranıyor çünkü orası bir atölye konunun bunlarla hiçbir alakası yok
Abla ben çalışanının düğününü yapacak, evini dizecek, bayramda çalışanının karısına elini öptürüp et doğratacak bir patron daha görmedim yani. Aile işinde istesen de çalışan gibi olamazsın.

Kardeşim bunu kendine yapma be.
Sevgililik döneminde aşktan sevgiden gerçekleri görmekte zorlanılıyor.Sonra karşına çıkınca anlıyorsun neyin ne olduğunu.Ne kadar mesafe koyarsan koy olmuyor yürümüyor.Sadece aile yüzünden ayrılmam demişsin.Asıl bu yüzden ayrılık kararı alınır.Yarın bu kadın bu hareketlerini artırarak devam ettiğinde ne olacak.Çocuk yanında duracak mı peki?Bu sadece bu davranışla kalmayacak bu sadece şu an görünen kısım laf sokmalar yalan yanlış şeyler söyleyip oğlunu doldurmalarla devam edecek.Yapmaz demeyin size ayrı başkasına ayrı konuşan bir insan var karşında.Sevgilin o zaman annemdir saygı göster koskoca kadın yalan mı konuşacak diye söylenecek sana.Gerçekten evlilik iki kişi arasında olmuyor ailelerlede evleniliyor.Asıl aile yüzünden ayrılınır.
Bunlar yaşanmış şeyler bu forumda sevgilim iyi ama annesi veya babası şöyleydi yapabilirim zannettim o dönemde gerçekleri göremedim şimdi çok pişmanım diye başlayan o kadar çok konu varki.Yapma bunu kendine.Değer ver kendine
fikirleriniz için teşekkür ederim. söylediklerinizi tekrar tekrar düşüneceğim. saolun

yaşıt olabilir evet ama bizde bu yaşta evlenen çok kişi var
O zaman sizi beğenen ve oğluna isteyen birinin çocuğuyla evlenmeyi seçmelisiniz. Kaynananızla yaşıt biri olarak ,oğlumu evlendireceksem,düğününü evini ben yapacaksam,yanımda eline para verip de çalıştırıyorsam o zaman benim istediğimle evlenmesini isterim. Üzgünüm,para benim oğlan benim. Mühür kimdeyse de Süleyman o.

Bu iğrenç kenar mahalle kaynanası ağzını kullandığım için kusura bakmayın diğer üye kardeşlerim. Daha uygun bir dille anlatamazdım çünkü.

O zaman sizi beğenen ve oğluna isteyen birinin çocuğuyla evlenmeyi seçmelisiniz. Kaynananızla yaşıt biri olarak ,oğlumu evlendireceksem,düğününü evini ben yapacaksam,yanımda eline para verip de çalıştırıyorsam o zaman benim istediğimle evlenmesini isterim. Üzgünüm,para benim oğlan benim. Mühür kimdeyse de Süleyman o.

Bu iğrenç kenar mahalle kaynanası ağzını kullandığım için kusura bakmayın diğer üye kardeşlerim. Daha uygun bir dille anlatamazdım çünkü.
sevgilim çalışıp aldıgı paranının yüzde 70 ini ailesine veriyor onlarda onun için birikim yapıyor kendine araba bile aldı çalışarak bizlerin ailelerimizin meselesi para değil tutum ve davranışları

öncelikle merhabalar sıkça herkesin derdiğini okudugm yere sonunda bende yazmaya karar verdim.

öncelikle 22 yaşındayım ve çalışıyorum 6 senelik bi ilişkim var akrabamın komşusu oluyor kendisi eskiden beri ailes,ni vs tanıyordum. sevgilim ailesiyle beni hiç hep beraber bir araya getirip tanışturmadı. annesi ogluna bu kız iyi seviyrum çalışkan temiz diyor ama akrabalarımıza benim sevmiyormuş gibi anlatıyor. ortak tanıdığımız kişi seni neden sevmiyor anlamış değilim dedi hakkımda küs oldugumuz akrabamla dedikodu mu yapmış ve bu dedikodu annemin kulagına kadar geldi annesini mi akrabamı söyledi bilmiyorum. ama hep birlikte konuşmuşlar. annesine kendimi sevdirmek için çabaladım ama artık çok soğudum içimden bir şey gelmiyor ona karşı sevmiyorsada açıkça söylemesi gerekmez mi? ona doğum gününde çiçek yolladım o bana bişey almadı sadece kutladı birlikte kıyafet bakmaya bille gittik ama çekemiyor sanaırım kısknaçlık sebebi nedir ogluna öyle söylemiyor maalesef ne yapmam gerek ben mesafemi kydum aramam sormam daha

Şimdi senin tek derdin eğitimin kariyerin olmalı. Sevgilin varsada keyifli vakit geçirmelisin.

Şimdi senin tek derdin eğitimin kariyerin olmalı. Sevgilin varsada keyifli vakit geçirmelisin.
keyifli vakit geçiriyor aktif olarak bir firmada çalışıyorum zaten canımı sıkan bir konu oldugun için burada sizlerden fikir alma amaçlı paylaştım.

Evlen canım kızkardeşim, evlen hemen. Diğer konuda da ablan var. Ona da aynısını yazıcam. O da senin gibi sürekli savunma halinde asla anlamak istemiyor.

sevgilim çalışıp aldıgı paranının yüzde 70 ini ailesine veriyor onlarda onun için birikim yapıyor kendine araba bile aldı çalışarak bizlerin ailelerimizin meselesi para değil tutum ve davranışları
Sevgiliniz aile işinde çalışmıyor mu?
Muhtemelen ailesi olmasa dışarıda o parayı kazanacak yer bulamaz. Bu tarz aileleri iyi bilirim. Oğullarına iş verirler çünkü bilirler ki dışarıda dikiş tutturamaz o çocuk. Böyle bir aile ölene kadar oğullarının her işine kendileri karar verir. Siz daha küçük olduğunuzdan bunu bilemiyorsunuz tabii

Sevgiliniz aile işinde çalışmıyor mu?
Muhtemelen ailesi olmasa dışarıda o parayı kazanacak yer bulamaz. Bu tarz aileleri iyi bilirim. Oğullarına iş verirler çünkü bilirler ki dışarıda dikiş tutturamaz o çocuk. Böyle bir aile ölene kadar oğullarının her işine kendileri karar verir. Siz daha küçük olduğunuzdan bunu bilemiyorsunuz tabii
Alakası bile yok anlamak istemiyorsun çız sanırım mesele onun işi değil kendisi dikim bölümünde çalışıyor dılarda da aynı işi yapıp 20k ücret alabilir mesele iş değil ki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X