Sevgilimin ailesinin tanışmaya gelmesini kabul etmediler

Bu yüzden buraya yazdım zaten. Ben sizler kadar deneyimli değilim benim görmediğimi siz görürsünüz bana ona göre yol gösterirsiniz diye. Ama karşı taraftan iyi bir elektrik alamamaniz konusunu anlamadım. Ne gibi kötülükleri olabilir ki?
Bakın siz şimdi abinizin keyfini fonladığını bile bile babanıza kıyamayıp ona para akıtmaya devam ediyorsunuz, arada biraz zorunuza gidiyor o kadar. Ama unutuyorsunuz çünkü kendi canınız kanınız, tolere ediyorsunuz. Elin ailesi laf etse göz devirse adam öldürmüş gibi tepki vereceksiniz çünkü sizin canınız kanınız değiller, el ailesi onlar. Bi laf var kendi anan kesse acımaz, el anasının bi tokadı öldürür. Emin olun ilk kavgada ailenizi dillerine dolayacaklar, haksız da olmayacaklar dediklerinde, bunu biliyorsunuz ve bunun gerçekliği ayrı bunun ağızda sakız edilmesi ayrı canınızı yakacak. Bakın benim kaynanam ve ortanca görümcem bi laf çıkardı düğünde, güya millet bana kese kese altın takmış, anam kaçırmış. Halbuki herkesi başta uyardık, altın takmadıklarımız takmasın yakın dost akraba hariç diye. Çünkü herkesin peşine düşemem ben. Bunu her kavgada söyledi, çünkü başka bişey bulamadı ağzında sakız edecek. Halbuki kendi gözümün önünde benim amcalarımın dayılarımın taktığını aşırmaya kalkmıştı, böyle de yüzsüz. Her seferinde o ilk günkü aşk ve şevkle laf eder, karşılığını alınca ağlar zırlar, kızlarını arar büyük torununu arar, ağzının payını alır susar oturur. Hiç de yorulmaz bundan. Bilmiyorum belki sizinkiler böyle deli olmaz, ama kavgada yumruk sayılmayabilir.

Evlilik öncesi ilişkiye karşısın da o yüzden.bizim gibiler öyle olmadığı için daha iyi ölçüp biçecek alanımız kalıyor.eee ben de karşı olsaydım ben de evlenirdim.ne diyeyim.o hormonlarla durulur mu 😂😂 değmez bacım ya.seks hayatım olacak diye saçma sapan insanlarla saçma sapan olaylar yaşamaya gencecik yaşında.
Ne dediğini anlamadım.18 yaşından sonra herkes evlenebiliyor.Anne baba izniyle daha erken evlenenlerde var.Bir insan belli bir gelir kaynağı varsa okulunu bitirdiyse kendine düzgün birisini buldu ise neden evlenmesin ki.

Dini yorum yapmak istemiyorum.Evet belli bir hassasiyetimiz var bizim.Senin gibi de düşünmek zorunda değilim.

Evlenmeden de kendi hayatını kurup o çevreden uzaklaşabilir.1920 yılında değiliz.
Davulun sesi uzaktan hoş gelir demişler:) üniversitesiye şehir dışında mühendislik olarak kazanmıştım kız çocuğunun şehir dışında ne işi var diyip bulundugumuz şehirdeki üniversiteyi tercih ettirdiler üstelik evimize en yakin olana 🙃 bu zamana kadar bırakın arkadaşımda kalmayı iki sokak ötemdeki amcamda yengem çok ısrar etti diye kaldığımda eve gelince burnumdan getirmişlerdi. Şimdi söyleyin 1920 yılında değiliz ama bu şartlarda hayatımı nasıl kurayim mesela?

X