Sevgilimin eski sevgilisi

gaydiriguppak05

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2024
7
-3
Lütfen yorumsuz geçmeyin 🙏
Merhaba, sevgilimle ciddi bir yola girdik evlilik teklifi de aldım. Ama geçen yaz öğrendim ki eski sevgilisi ile önceleri iletişimdelermiş. Bunlar ayrıldıktan hemen sonraki gün kızın sevgilisi olduğunu öğrenmiş. İletişimde olduğu zamanlarda Kız bunu arıyormuş dert yanıyormuş. Benim yanımda aradığında bir daha arama demişti. Bunları öğrenince Bir süre ayrılık araya girdi ama sonra barıştık. Depremde bu kızı kendisi arayıp sormuş. 1 ay kadar ayrıldım o dönemde. Sonrasında tekrar barıştık kız bir daha aradığında telefonu açmayıp bana söylemişti. Numara değişikliğinden bahsedip bir türlü değiştirmedi tabi. Geçen gün özel numaradan bir cevapsız arama geldi. Hiç bir şey demedim tavır aldım artık. Diğer konularda uyumlu olduğumuz kadar da ters yapılardayız. Ne yapacağıma bir türlü karar veremiyorum. Siz bu konuda nasıl bir yol izlerdiniz?

Son düzenleme:
Merhaba, sevgilimle ciddi bir yola girdik evlilik teklifi de aldım. Ama geçen yaz öğrendim ki eski sevgilisi ile önceleri iletişimdelermiş. Bunlar ayrıldıktan hemen sonraki gün kızın sevgilisi olduğunu öğrenmiş. İletişimde olduğu zamanlarda Kız bunu arıyormuş dert yanıyormuş. Benim yanımda aradığında bir daha arama demişti. Bunları öğrenince Bir süre ayrılık araya girdi ama sonra barıştık. Depremde bu kızı kendisi arayıp sormuş. 1 ay kadar ayrıldım o dönemde. Sonrasında tekrar barıştık kız bir daha aradığında telefonu açmayıp bana söylemişti. Numara değişikliğinden bahsedip bir türlü değiştirmedi tabi. Geçen gün özel numaradan bir cevapsız arama geldi. Hiç bir şey demedim tavır aldım artık. Diğer konularda uyumlu olduğumuz kadar da ters yapılardayız. Ne yapacağıma bir türlü karar veremiyorum. Siz bu konuda nasıl bir yol izlerdiniz?
55 kere affetmissiniz yine affedin ve aldatılmayi bekleyin az aldatmış

3.şahısların sürekli ilişkiye dahil olduğu bir ilişkiyi asla yürütmezdim hele ki bu kişi eski sevgilisi. Çocuktan ayrılıyorsun ama sonrasında hep affettiğin için döngüye giriyor artık ''nasıl olsa affeder'' düşüncesi oluyor karşı tarafta. İsrarla numarasını değiştirmiyorsa araması hoşuna gidiyorda olabilir ya da sen yanında yokken iletişim halinde de olabilirler bilemedim ama numara değiştiği zaman tamamen bitecek mi her şey sence?

3.şahısların sürekli ilişkiye dahil olduğu bir ilişkiyi asla yürütmezdim hele ki bu kişi eski sevgilisi. Çocuktan ayrılıyorsun ama sonrasında hep affettiğin için döngüye giriyor artık ''nasıl olsa affeder'' düşüncesi oluyor karşı tarafta. İsrarla numarasını değiştirmiyorsa araması hoşuna gidiyorda olabilir ya da sen yanında yokken iletişim halinde de olabilirler bilemedim ama numara değiştiği zaman tamamen bitecek mi her şey sence?
Operatör uygulamasından bakıyorum sürekli ondan giden bir arama yok ama karşı taraftan gelmediğine emin olamam sonuçta.. aynı sizin de dediğiniz gibi problem yaşadığını gördüğün halde değiştirmiyosan hoşuna gidiyordur o zaman bile dedim.. sonuç ne alakası var diyerek tartışmaya çekiyor

Operatör uygulamasından bakıyorum sürekli ondan giden bir arama yok ama karşı taraftan gelmediğine emin olamam sonuçta.. aynı sizin de dediğiniz gibi problem yaşadığını gördüğün halde değiştirmiyosan hoşuna gidiyordur o zaman bile dedim.. sonuç ne alakası var diyerek tartışmaya çekiyor
Sen yanında yokken iletişim halinde oluyorlarsa ve senin operatör uygulamasına baktığını biliyorsa zaten sevgilin aramaz karşı taraftan arama bekler telefonu açar. Karşı taraf aradığı zaman uygulamada çıkmıyor mu?

ayrılırdım
hiç kendimi yorup da hiç eski sevgilin,numaranı değiş ,ıvır zıvırla uğraşmazdım
sogudum senden der ayrılırdım

Sen yanında yokken iletişim halinde oluyorlarsa ve senin operatör uygulamasına baktığını biliyorsa zaten sevgilin aramaz karşı taraftan arama bekler telefonu açar. Karşı taraf aradığı zaman uygulamada çıkmıyor mu?
Hayır karşı tarafı göremiyorum arıyor mu diye .. bunu biliyor dediğiniz gibi

Güvenmeyin.inanmayin.
Aynısı başıma geldi.kac defa yakaladım.inkar etti iş için yardım ediyorum dedi.avukatiz ikimiz de. Sizin gibi şüphe ediyordum.en son kızın mesajlarını gördüm.benimkine fırça çekmiş niye açmıyorsun telefonlarımı diye.

Ben ayrıldım. Asla dönmedim.ama en son önemli bir şey konuşacağını söyledi.kabul ettim.evlenecekmis,onemli konu buymuş.sacmaliga bakın. Belki de o kızla evleniyor.yahut başka biri.ama bazı erkekler esk

Güvenmeyin.inanmayin.
Aynısı başıma geldi.kac defa yakaladım.inkar etti iş için yardım ediyorum dedi.avukatiz ikimiz de. Sizin gibi şüphe ediyordum.en son kızın mesajlarını gördüm.benimkine fırça çekmiş niye açmıyorsun telefonlarımı diye.

Ben ayrıldım. Asla dönmedim.ama en son önemli bir şey konuşacağını söyledi.kabul ettim.evlenecekmis,onemli konu buymuş.sacmaliga bakın. Belki de o kızla evleniyor.yahut başka biri.ama bazı erkekler eski sevgililerini yoklamayı seviyor

Ne kadar süredir devam ediyor ilişkiniz ? Göz körlüğü 2 yıldan daha uzun sürmez çünkü. Onu merak ettim.
İnsan gerçekten bazen kaldıramayacağı kadar ağır gelecek duygusal bir yarayı inkar ederek hiç almamayı tercih ediyor. Eğer arkadaşım olsaydınız sizi şöyle bi silkeler kendine gel diye azarlardım. Söyleyeceklerim bu kadar.

ayrılırdım
hiç kendimi yorup da hiç eski sevgilin,numaranı değiş ,ıvır zıvırla uğraşmazdım
sogudum senden der ayrılırdım
Aynen bunu söylerdim bende.
“Vay efendim sen eski sevgilinle konuştun da en sonunda da ben artık bıktım da numaranı bile değiştirmedinde sen bana bunları nasıl yaptında” demezdim asla bu saatten sonra böyle birine kendimi böyle küçük düşürmezdim “ya ben senden sogudum bitti sevmiyorum istemiyorum yolun açık olsun.”

Hayır karşı tarafı göremiyorum arıyor mu diye .. bunu biliyor dediğiniz gibi
Bataklığı kurutmak yerine sineklerle uğraşıyorsunuz. Her gün telefon operatör mü araştıracaksınız? Sevgili flört değil eş bile olsa kendinizi bu durumlara düşürmeyin. Selametle git deyip yollayın şu kaypak adamları. Öyleymiş de böyleymiş de... Dürüst net adam gelir açıklar, kendiliğinden değiştirir numarasını veya engeller. Siz böyle yapınca bulunmaz vazgeçilmez sanıyorlar kendilerini.

Sevgilinize ne yapması gerektiğini belirtmişsiniz ama aynı durumu siz yapıyor olsanız sevgiliniz sizi bir güzel etiketler tekmeyi de basardı. Niye bu kadar anlayışlısınız? Bir de nişan düğün derdine düşeceksiniz hayatınız boyunca bu şekilde aramaları takip edip güven olmayan bir evlilik için ne bu heves? Gözünüzü seveyim erkeklerin atması gereken adımları siz yüklenmeyin bırakın sizi çok seviyorsa gerekeni yapsın. Bu şekilde diğer kadını kıskanıp kavga etmeniz defalarca ayrılmanız işe yaramadığı gibi sevgilinizin ne yaparsam yapayım barışıyor zaten diye düşünmesine neden oluyorsunuz lütfen gururunuzu çiğnetmeyin. 1 sene konuşmadı diyelim siz de evlendiniz sel oldu gene kızı aradı ne yapacaksınız? Bu güvensiz hayatı haketmiyorsunuz.

Birbirlerinden kopamıyorlar istediğin kadar tetikte ol sürekli kontrol etmekle hayat mı geçer? İkisi de rahat yanında değilken her türlü yerden konuşabilirler Whatsapp internet vs telefonla aramasa da olur yakalayamazsın

Acaba sen eski erkek arkadaşınla arkadaş ayağına hala görüşüyor olsan o nasıl davranırdı? Bunu bi düşüm oma göre tavır al.
Ama şöyle bir dipnot; deprem zamanı öyle yıkıcı günlerdi ki ben de uzun zamandır konuşmadığım ama o bölgede yaşayan bir sürü arkadaşıma ulaşmaya çalıştım. Çok kötü bir psikolojiydi. Hatta bir arkadaşım eşi ve üç çocuğuyla öldü depremde maalesef. Allah rahmet eylesin.

operatör aramaları derken dökümümü istediniz gerçekten?
birini bu kadar kontrol edip hala aklınızda şüphe varsa daha yolun başında bitirin. hayat böyle geçmez.
çok istese ikinci bir hat alır ruhunuz duymaz.

X