sevgiliye özel masa takvimi (yardım)

canım sorma.. yetiştiricem diye dün sabah 5e kadr uğraştım. bide son ana kaldı.ondan oldu..6 da yattım 9 da kalktım yine devam ettim. tam anlamıyla bitirewmedim ama olduğu kadar artık.. hepinize teşekkür opuyorumnanaktan paylaşıcam mutlaka

insallah hersey istedigin gibi olur canim =)
cvp verdigin icn tsk ederim
peki verdigimiz yere senin verdigin ornekler gibi bizde oyle yapcaz kendi resimlerimizle ve oyle verip onlar takvimimi yapacaklar?
ve bu ornekler gibi yapmak icin sen hangi programi kullaniyorsun?
ay biliyorum cok soru soruyorum kusura bakma canim
ve sonucu bizimlede paylasmayi unutma cok merak ettim =)

insallah hersey istedigin gibi olur canim =)
cvp verdigin icn tsk ederim
peki verdigimiz yere senin verdigin ornekler gibi bizde oyle yapcaz kendi resimlerimizle ve oyle verip onlar takvimimi yapacaklar?
ve bu ornekler gibi yapmak icin sen hangi programi kullaniyorsun?
ay biliyorum cok soru soruyorum kusura bakma canim
ve sonucu bizimlede paylasmayi unutma cok merak ettim =)

inş. niil immopuyorumnanaktan
tatlım ben photoshop bildiğim için resimler üzerinde oynadım biraz.. arka fon falan yaptım..resmlerin üzerine aşkım a söylediğim hitaplardan yazdım.dar zamana denk geldi,benm için baştan savma gibi oldu ama güzel olacak inş.
sen direk fotolarını götür bide notlarını (yapraklara güzel söz yazılmasını istersen onları falan,önemli tarihleri yaz işaretlensin diye) o kadr..gerisini onlar hallediyo.. ben photoshop bilgim olduğum için uğraştım biraz..yoksa bu kadr uğraşa gerek yok...resmleri flash belleğe atarsın,ya da elden verirsin. o kadar zemuszemus

Son düzenleme:
ayy cvp larin icin cok tesekkur ederim caniimmm opuyorumnanaktan
size omur boyu mutluluklar diliyorum hersey gonlunce olur insallah cnm benimm :1hug: a.s.

canım sen mı yaptın takvımlerı??
cok guzel olmus ellerıne saglık.
bende gecen seneye kadar her yılbası bıze ozel takvım yapardım :KK70: ama usenıyorum artık zor gelıyo yapamıyorum..
ama gaza geldım sanırım bu sene ıcın yapıyım bı tane :KK70: iş yerınde kullanabılecegı sekılde bır sey tasarlıyım :KK70: :KK70:

ayy cvp larin icin cok tesekkur ederim caniimmm opuyorumnanaktan
size omur boyu mutluluklar diliyorum hersey gonlunce olur insallah cnm benimm :1hug: a.s.
oyy oyyy sağol canım benmopuyorumnanaktan hepimize mutluluklar inş.
canım sen mı yaptın takvımlerı??
cok guzel olmus ellerıne saglık.
bende gecen seneye kadar her yılbası bıze ozel takvım yapardım :KK70: ama usenıyorum artık zor gelıyo yapamıyorum..
ama gaza geldım sanırım bu sene ıcın yapıyım bı tane :KK70: iş yerınde kullanabılecegı sekılde bır sey tasarlıyım :KK70: :KK70:
ben yapmadım bunları canım..netten size örnek göstermek için aldım.. şimdi aşkıma ben tasarladım.. paylaşıcam sizlerle zemuszemus

kızlar pazartesi elimde takvimim..:dance: aradılar bugün.. pazartesi gidicem basılmadan önce bakıcam..okeylersem baskıya yollıcaklar.1-2 saatte çıkar dediler.. aslında kargoyla yollıcaktım ama bi tanem ayın 2sinde geliyim dedi..elden veririm artık.

ah canım sorma..tam hevesli hesvesli yapıyodum.. Benmki annesinin sürekli gündeme getirdiği ve benm sinirimi bozan bi meseleyi iletti tekrardan..bütün heves,moral gitti.. Ama bugün iyiym devam :dance:

aaa.. Canım sen fotoğrafçıymışsın..benm 2. Meslek sayılır. Ben sana yardımcı olurum dilersen

bu arada bugün yaptıracağım yere gittim.. Normalde 25 tl ye yapıyo fotoğrafçılar . Benim gittiğim yer 40 demişti. Bide gönlüme göre olursa 60 a çıkarttı fiyatı :bbo: Değer mi sizce???

yardımcı olursan cok sevınırım canımm :)

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr..sonunda takvimim elimde.. aşkıma bi tane ,bana bi tane yaptırdım :asigim: yarın fotolarını çekip paylaşıcam..çok güzel olmuş..bi tanem çok beğendii:kedi:

Canım yaaa nasıl yaptın bunları hangi programla yada yaptırdınmı ? yardımcı olurmusun

fotoğrafların photoshopları,dizaynı ve sözleri bana ait canım.. takvim haline baskı yapan bi dükkana yaptırdım

bende yapmak istiyorumda neyle hangi programla bilmiyorum araştırdım ama bulamadım
biraz daha ayrıntılı yardımcı olrmusun.. baskıyı vericek yer buldm ama dizayn konusunda kafam karışk ?

canım yukarıda link verdim bitmiş hali.. ona göz attın mı.. sen sadece fotolarını ver sözlerini yaz. önemli günlerini söyle işaretlenmesi için.. ve bu konu başındaki örnek takvimi göster.. aynı böyle olacak de.. isteğine göre yapıyolar onlar...ben adobe photoshop bildiğim için resmler üzerinde oynamalr yaptım fln.. bilmesem direk götürür söylerdim,onlar yaparlardı.sende öyle yap.

X