sevilmek

jasemin34

Bir sevdadır İstanbul..
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2019
730
1.238
Merhabalar…28 yaşında kadınım.Düzenli bir işim mesleğim var, aslında yoğunum ama bu yoğunlukta kafaya takmayı başarıyorum. Eşimden ayrıyım. Ondan ayrıldığım için üzülmüyorum ama sevgisiz kalışıma üzülüyorum.Bana hiçbir zaman çiçek gönderilmedi, hiçbir zaman bana hediyeler alınmadı.Ben hiç şımartılmadım.Ben ilişkilerimde hiç nazlanan gönlü alınan olmadım.Ben hiç…diyerek gider bu.Hiçlikler arasında boğuluyorum.Boşanmak üzere olduğum eşimle nişanlıyken anlamalıydım nasıl gözardı ettim bilmiyorum.Ama olan oldu bir kere bitti.Ne diyorsunuz bu yaştan sonra aşk beni bulur mu, sevilir miyim, benim de gözlerimin içine bakılır mı…Gelecek hayatımı çok merak ediyorum ya yine böyle hiç sevilmez, hor davranılan biri olursam? Sadece bunun yoksunluğunu çok fazla hissetmeye başladım. Aslında bir şeyin yokluğunu hissedebilmek için ona daha önce sahip olmak lazım, ben hiç sahip olmadan nasıl yok, hiç diyebiliyorum onu da bilmiyorum.Ben de sevmek sevilmek istiyorum eşim tarafından ilgiye sevgiye muhtaç bırakıldım.Sizden de dua istiyorum, herkese iyi günler🙏

40 45 yaşında aşkı bulanlar bile var. ben 36 yaşındayım ve bende sevilmediğimi anladım, bu yaştan sonra aşkı bulabilir miyim demiyorum elbet bulucam doğru insanı diye düşünüyorum. karamsar olmayın şuan boşanma aşamasındasınız diye belki güzel birşey düşünmüyor olabilirsiniz.ama inanın güzel günler de gelecek.

40 45 yaşında aşkı bulanlar bile var. ben 36 yaşındayım ve bende sevilmediğimi anladım, bu yaştan sonra aşkı bulabilir miyim demiyorum elbet bulucam doğru insanı diye düşünüyorum. karamsar olmayın şuan boşanma aşamasındasınız diye belki güzel birşey düşünmüyor olabilirsiniz.ama inanın güzel günler de gelecek.
Güzel günler gelir umarım🙏🌸

Ben de hiç sevilmediğimi fark edip boşanmış bir kadınım. Ama inanıyorum bir gün sevileceğim ve dedikleriniz benim için de geçerli olacak. Siz de sevileceksiniz üstünüze titrenecek buna inanın. Tüm güzellikler sizi bulsun bundan sonra 🌸

Merhabalar…28 yaşında kadınım.Düzenli bir işim mesleğim var, aslında yoğunum ama bu yoğunlukta kafaya takmayı başarıyorum. Eşimden ayrıyım. Ondan ayrıldığım için üzülmüyorum ama sevgisiz kalışıma üzülüyorum.Bana hiçbir zaman çiçek gönderilmedi, hiçbir zaman bana hediyeler alınmadı.Ben hiç şımartılmadım.Ben ilişkilerimde hiç nazlanan gönlü alınan olmadım.Ben hiç…diyerek gider bu.Hiçlikler arasında boğuluyorum.Boşanmak üzere olduğum eşimle nişanlıyken anlamalıydım nasıl gözardı ettim bilmiyorum.Ama olan oldu bir kere bitti.Ne diyorsunuz bu yaştan sonra aşk beni bulur mu, sevilir miyim, benim de gözlerimin içine bakılır mı…Gelecek hayatımı çok merak ediyorum ya yine böyle hiç sevilmez, hor davranılan biri olursam? Sadece bunun yoksunluğunu çok fazla hissetmeye başladım. Aslında bir şeyin yokluğunu hissedebilmek için ona daha önce sahip olmak lazım, ben hiç sahip olmadan nasıl yok, hiç diyebiliyorum onu da bilmiyorum.Ben de sevmek sevilmek istiyorum eşim tarafından ilgiye sevgiye muhtaç bırakıldım.Sizden de dua istiyorum, herkese iyi günler🙏
Bazen bir düzen bozulmadan daha güzeli gelmez.. Bu durumu toparlamada yalnız zorlanacak iseniz psikolojik bir destek alarak ruhunuzu iyileştirin. Yanlış gidenleri fark edip çaba göstermişsiniz her şey zamanla düzelecek🌸

Bir şeyi ne kadar istersen o kadar olmuyor. Bir şeyi ne kadar beklersen o kadar uzaklaşıyor. Bunları yaşamak çok güzel hisler de keza. Elbet istediğin gibi biri karşına çıkacaktır. 45 yaşında aradığı aşkı bulan insanlar tanıyorum. Umutsuzluğa kapılma ama çok fazla da beklenti haline getirme bence. Mesela bir erkek yerine sen kendini şımartacak şeyler yap :) Çünkü beklediğin an değil hiç beklemediğin anda olur bazı şeyler

Ben de hiç sevilmediğimi fark edip boşanmış bir kadınım. Ama inanıyorum bir gün sevileceğim ve dedikleriniz benim için de geçerli olacak. Siz de sevileceksiniz üstünüze titrenecek buna inanın. Tüm güzellikler sizi bulsun bundan sonra 🌸
Aynı güzel dilekleri sizin için de diliyorum🫶

Bazen bir düzen bozulmadan daha güzeli gelmez.. Bu durumu toparlamada yalnız zorlanacak iseniz psikolojik bir destek alarak ruhunuzu iyileştirin. Yanlış gidenleri fark edip çaba göstermişsiniz her şey zamanla düzelecek🌸
Evet yanlış giden bir şeyler olduğunu ve dünyaya bir kez geldiğimi fark ettim haklısınız

Bir şeyi ne kadar istersen o kadar olmuyor. Bir şeyi ne kadar beklersen o kadar uzaklaşıyor. Bunları yaşamak çok güzel hisler de keza. Elbet istediğin gibi biri karşına çıkacaktır. 45 yaşında aradığı aşkı bulan insanlar tanıyorum. Umutsuzluğa kapılma ama çok fazla da beklenti haline getirme bence. Mesela bir erkek yerine sen kendini şımartacak şeyler yap :) Çünkü beklediğin an değil hiç beklemediğin anda olur bazı şeyler
Hiç beklememek, unutmak en doğrusu ama öyle yalnızım öyle yalnızım ki. Meşguliyetler içinde, çevremde yüzlerce insan varken bile yapayalnızım…Bu da bu durumu unutmamı engelliyor

Eşinizle kesin olarak boşanacaksanız süreci uzatmayın. Yoksa hem atlatmak zor olur hem zaman kaybedersiniz üstüne boşluğa düşersiniz şimdi olduğu gibi.

37 yaşındayım, ben de boşandım, ve geleceğe kendime dair umut doluyum.
elbette önce kendimi arındırmalıyım ama çok güzel çok sağlıklı ilişkiler kuracağımı umut ediyorum.
bu süreci kendini sevmeye odaklanarak değerlendir.
içine yönel.
önce kendi içsel derinliğinde bi yüz, kimsin, nesin, hayatın neresindesin keşfet, sonra kendiliğinden geliyor.
yoksa hep dışarda ararsınız sevgiyi

Şimdi ayrılma aşamasındasın ya o yüzden daha fazla sorguluyorsundur bu ben niye simartilmadim mevzusunu,
Ben hep kendi kendimi simartmisimdir, aslında yeri geliyor hepimiz güçlü kadınlar kendi isimizi yapıyoruz. Bu bence toplumun bize dayattığı bir şey, çantam taşınsın, çiçekler alınsın, alinayim birakilayim bunlar hep erkek bize yaparsa mutlu ediliriz gibi algı var ama insan kendine değer verip simartinca kendini, başkaları da size öyle davranmaya başlıyor.

Daha çok gençsin ama kendine değer veren insanı seçmek senin elinde.
Ben hiç sanmıyorum bir erkeğin aklına gönül almak gelmesin, çiçek almak gelmesin.

O değişimi bir erkekte gördüm çünkü ilk başta çok mükemmeldi, her şeyi ince ayrıntısına düşünürdü ama sonraları bahsettiğin gibi bir adam olmaya başladı. Sorsan, aklıma gelmiyor der ama külliyen yalan. İlk halini biliyorum cunku.

Nerdeyse her erkeğin içinde bu davranışları yapma potansiyeli var.

28 yaşindasiniz.
Asla derdinizi kücük görmüyorum ama lütfen kendinize bunu yapmayin. Hayatiniz daha başlamadi bile. En güzel, en piril piril günleriniz daha önünüzde!

Ben eşimle 28 yaşimda tanişdim. Şuanda 37yim.
15 aylik oğlum var ve ikinci bebeği planliyoruz.
Kendimi hala genc kiz gibi görüyorum. Lütfen karamsar olmayin ve hayata sevgiyle sarilin!

Aşkın yaşı yoktur...
50 yasinda nişanlanmış bi ablamiz vardi cokta mutluydu

Yani bende boşandım sizde sanırım çocuk yok,çocuk olmayınca aşkı tekrar bulursunuz bence,Yanımizda çocuk görünce kesin evde kocası vardır algısı olduğu için,çocuklu kadının bulmasi zor gibi,öyle bir arayıştada değilim yani cocuklu birileri için umut az bence ama sizin şansınız var karamsar olmayın

Hayatında ciddi değişiklik olan her insan gibi öncelikle bir destek almalısınız. Sizin değerinizi karşınız belirlemez hiç üzülmeyin. Bir gün biri çıkar karşınıza tüm hayatı onunla yaşamak için aşmış gibi hissedersiniz :KK66:

X