Sevişmekten kaçan ama çocuk isteyen koca!

Merhaba arkadaşlar, ben mi büyütüyorum yoksa mevzu ciddi bir sorun mu ikilemde kaldım. Neredeyse 2 yıllık evliyiz. İlk zamanlar çocuk düşünmüyorduk cinsel yaşamda sorunumuz yoktu. Cocuk düşündük 2. Ay hamile kaldım ama düştü. Ondan sonra cinselligimiz cocuk yapmak üzerine kurulu oldu ki cocugu benden cok o istiyor. Ama son birkaç ayda dönemim değilse yaklasmiyorken bu ay ise ovulasyon dönemi olduğunu bilmesine rağmen hiçbir temasta bulunmuyor. Normalde de öpeyim sarılayım biri değil. Durup dururken sarılıp öpmesi bir elin parmağını geçmez. Ama bu itekleme hali beni çok yordu. Artık istenmiyorum duygusu ağır gelmeye başladı. Cocuk için aşılama falan yapalım bitsin derdimiz moduna geldik ama büyük sorunu nasıl çözerim bilemedim.
Ya bu erkeklerin küçük Emrah tripleri de beni öldürecek🫠
Çocuk düşüren sensin, çilesini çeken sen, gebe kalayım diye takip eden sensin, hamile kalsan 1 sene nerdeyse o bebeği taşımasını kabul eden sensin doğunca koala gibi sana yapışık olacak onu da kabul eden sensin.. Yani bu erkeğin tripleri ne şimdi vallahi ... Allahın taktiri Çocuk olur olmaz ama 2 senelik evliliğe dayanarak yoruldu ise söylesin en azından, ya hanım aşkım her ne ise mental olarak bunaldık bir iki ay ara verelim kafamız toplansın akışına bırakalım desin bari sen de rahatla yani.. aşılama diyorsun da ikiniz sağlıklı iseniz niye olmasın doğal yolla vardır bir hayır dur bakalım kısmet

hadi aşılamayla çocuğu yaptınız. sonra ömrüniz boyunca bacı-kardes mi takılacaksınız. böyle bir aile içinde sizce eksik cocuk mu? dua edin sorunlarınız çözülmeden olmasın zaten cocugunuz.

konusun esinizle. iki yıllık evlilikte bu tavırlar sağlıklı değil. ayrıca cocuk için sevişmek nedir yaaa.

Geriliyordur. Ereksiyon problemi yaşıyodur. Bizim de b.k gibiydi çocuk yapmaya çalışırken. Asla bi öpüşesim bile gelmezdi.

Burda genel problem sanılmış ama eşiniz bence benim yaşadıklarımı aşıyor şu an.

Cinselliğin anlamı sadece üremek değildir. Büyük bir problem evet.

Ailesinden sevilmeyi görmemiş biri kocam. Herkes saygı duyar ama sarılıp öpmeli sevgiyi ben de gördü diyebilirim. İlk başlarda tuhaf geliyordu ama zamanla alıştı. Açıkça konuşunca da çocuk olmuyor boşuna uğraşıyoruz demişti bir keresinde.
Bu tarz şeylere inanmıyorum ben.benim evimde de annemle babam arasında en ufak bir temas olmazdı.ben şu an hiç öyle değilim.bu dangalaklar yüzünden psikologluk oynamak zorunda mıyız arkadaş? Hayırdır ne oluyoruz de ne olacak ya? Ben istemiyorum böyle de.seks çocuk icin değildir sadece de.

Geriliyordur. Ereksiyon problemi yaşıyodur. Bizim de b.k gibiydi çocuk yapmaya çalışırken. Asla bi öpüşesim bile gelmezdi.

Burda genel problem sanılmış ama eşiniz bence benim yaşadıklarımı aşıyor şu an.
+1. Ben de o süreçte gün takibinden, istemediğim günlerde birliktelik yaşamaktan çok yorulmuştum. Eşim de istemiyorsun diye beni bunaltıyordu, hevessiz olduğumu düşünüyordu. Konu sahibi al eşini karşına konuş, sor derdi neymiş.. niyet okumakla bir yere varılmıyor

Cinsel sorunlarınızı düzeltmeden asla çocuk yapmayın. Sonra çok pişman olursunuz.

Çocuk olmuyor diye insan cinsellik ten soğur mu yahu? Daha yeni evlisiniz. Çocuk oldu oh tamam diyip sonrasında hiç olmaza ne olacak?

İlk seneler sıkıntı yoktu deneseniz adamın yönelimi farklı sizle paravan evlilik yapmış çocuk da aradan çıksın rahat edeyim diye düşünüyor derdim.

Alın karşınıza konuşun düzenli normal bir cinsel hayata geçmeden sorunları çözmeden de çocuk falan yapmayın.

Öyle aman çocuk oldu odak o diyip cinsel istek azalması diye bir şey yok çünkü. Hatta benim 2.çocuktan sonra sabahlar olmasın modunda artış oldu.

Maalesef bir süre cocuk olmayinca görev gibi oluyor ve haz alınmıyor. Biz de yaşadık bu süreçleri. Gebeyim riskli gebelik olduğu için cinsel temas yok ama dogumdan sonra sorun kalmayacagini düşünüyorum.
Ben esimle konusmustum evet benim de hosuma gitmiyor ama maalesef sorunumuz belli ve caba gostermek zorundayız demistik ve bir süre maalesef görev gibi olmuştu.

X