Seviyor mu anlamıyorum

Ceyda567

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2019
4
0
23
Üniversitede yusuf diye bir çocuk var beni çok beğendiğini ve benim ona bakmicami yakın arkadaşlarına falan söylemiş tamam sınıfta bana baktığını farkediyordum ancak bana mesaj atmıyor evet bana bakiyor ama oylesine mi yoksa gercekten hoslaniyor ondwn mi anlamiyorum aklında başka birisi mi var yoksa gerçekten benden mi hoslaniyor anlamiyorum yanimdaki beyza diye arkadasimada 2 kere gülerken falan gordum o da kafamı karıştırıyo sizce bu çocuğun bana yazması için ne yapmalıyım ben çocuktan hoşlanıyorum

Bakıyorum ama çok meraklı gibi olmakta istemiyorum birde buse o kadar benden bahsetmiş ancak insan adım atmaz mi tek dediği şey bana bakmaz olmuş buse benim ilgim olduğunu söylemiş aslında

O sırada otururken git elini çocuğun omzuna koy pat diye
Yusufcum?
Duydum ki ceyda bana bakmaz demişsin
Bakarım canın
Sana el bebek gül bebek bakarım
Seni kuş sütüyle beslerim
Seni pamuklara sararım
Aşk olsun kırıldım böyle düşünmene
Neyse
Saat kaç? De
Sonra da bu saatten sonra benimsin hadi hayırlısı olsun canım çıkışta görüşürüz de ve uzaklaş oradan

Yusufcum?
Bakarım canın
Seni pamuklara sararım
Neyse
Saat kaç? De
Sonra da bu saatten sonra benimsin hadi hayırlısı olsun canım çıkışta görüşürüz de ve uzaklaş oradan
Yanağından makas alıp hadi görüşürüz yavrım da desin tam olur :KK70:

Yusufcum?
Bakarım canın
Seni pamuklara sararım
Neyse
Saat kaç? De
Ahahaha Yusuf şok :KK57:

Bak bence bu çocuk yem atıyor. Yakın arkadaşlarının sana söyleyeceğine adı kadar emin. Sende ilgileniyorsan ona belli edeceksin diye düşünüyor. Ama bu arada milleti de kesiyor ki boşta kalmasın. Yani evet, senden hoşlanıyor olabilir ama bitaneeeemm deli gibi severim seni beeen modu değil.

Eğer seviyorsan git konuş bence :KK70:

Ahhh varya ben şöyle ilanı aşk edemeden gideceğim şu dünyadan...Bence erkek edecek diye bir kural yok ,çıkmadı karşıma şöyle ilk görüşte vay vay anneler neler doğurmuş ben yeni gördüm... genelde gerçekmisin sen diyen oldu bana ..😊😊😊😊

Yusuf da bu kadar özgüvensiz olmasaydı canım😃
Yanıyom yanıyomda bebeler kadar olamıyoz ona yanıyom,bakıyom çocuklara hoşlandığı biri mi var gider hemen şap diye yanağından öper oyuncağını filan paylaşır canlarım yaa,keşke büyüyüncede doğal olabilsek

Yanıyom yanıyomda bebeler kadar olamıyoz ona yanıyom,bakıyom çocuklara hoşlandığı biri mi var gider hemen şap diye yanağından öper oyuncağını filan paylaşır canlarım yaa,keşke büyüyüncede doğal olabilsek
Ay yok canım bu tacize giriyor😀
He bakışırsınız çocuk adım atmaz ehh yeter be alıcı mısın bakıcı mı der şlak bi yapıştırır saçından tutar götürürsün o ayrı bak😂

Ay yok canım bu tacize giriyor😀
He bakışırsınız çocuk adım atmaz ehh yeter be alıcı mısın bakıcı mı der şlak bi yapıştırır saçından tutar götürürsün o ayrı bak😂
Hadi hadi kim istemez hoşlandığı seni omuzuna atıp türk filmlerindeki jönler gibi alıp götürmesini lütfen yani :KK70:
Götür beni erkekim benim yabanııım :halay:

X