Sevmek yetmiyor dedi bitirdi, başkasıyla evleniyor???

Aklima Nouman Ali Khan geldi. Ifsalanmis mesajlari icin "evlenmek niyetiyle görüsüyordum" demisti :KK70: sizden baska belli ki yazistigi kisiler vardi.
:oha:

Bizim memlekette de bir imam boxerini çekmiş üstünde, yanlışlıkla il diyanete bağlı din görevlilerinin olduğu WhatsApp grubuna atmış. Sürülmüş bir günlük yola. 😂🤣😂🤣

Merhaba, düşündükce canım sıkılıyor, üzülüyorum. Annemin dini konularda eğitim aldığı hocası vardı. Bende katıldım eğitimine birşeyler sordum, bekarmis bilmiyordum.Benimle tanışmak istedi. Mardin de oturuyordu ben İstanbul da. Telefonda konuştuk 3 ay boyunca arada küstük, barıştık. Her telefonda beni sevdiğini söylüyordu.Mardin e gitme konusunda kararsız kaldım ben , bunu çok düşünüp stres yaptım.Sonra birgün aniden bitirdi, 3 hafta sonra nişanlandıgini duydum. Şimdi evleniyor, cinsel içerikli konuşmaları da oluyordu arada telefonda. En son konuyu kapatınca ben dedim ki seni seviyorum diyorsun böyle yapıyorsun, dediki sevmek yetmiyor. Sonra engelledi her yerden. Benim hayatımda kimse yok , o mutlu evleniyor. Bilmiyorum sinirim bozuk, nasıl düşünmem lazım ?
İyiki adam hocaymış, hoca olmasa neler yapacakmış kim bilir 😂😂 neyini düşüneceksin unut gitsin bu karakter yoksununu.

Merhaba, düşündükce canım sıkılıyor, üzülüyorum. Annemin dini konularda eğitim aldığı hocası vardı. Bende katıldım eğitimine birşeyler sordum, bekarmis bilmiyordum.Benimle tanışmak istedi. Mardin de oturuyordu ben İstanbul da. Telefonda konuştuk 3 ay boyunca arada küstük, barıştık. Her telefonda beni sevdiğini söylüyordu.Mardin e gitme konusunda kararsız kaldım ben , bunu çok düşünüp stres yaptım.Sonra birgün aniden bitirdi, 3 hafta sonra nişanlandıgini duydum. Şimdi evleniyor, cinsel içerikli konuşmaları da oluyordu arada telefonda. En son konuyu kapatınca ben dedim ki seni seviyorum diyorsun böyle yapıyorsun, dediki sevmek yetmiyor. Sonra engelledi her yerden. Benim hayatımda kimse yok , o mutlu evleniyor. Bilmiyorum sinirim bozuk, nasıl düşünmem lazım ?
Anneye dini ders geç kızına göz koy iyi vallaha.🤣🧿
Bu hocanin kendisinin dinden haberi varmıdır acep. :KK53:

Bazı şeyleri sineye çekerseniz sonuçlara da katlanmak zorunda kalırsınız maalesef madem kafanızda şüphe oluşuyor anında kestirip atın adam az çok kendini belli etmiş size aslında siz sadece kanmak istemissiniz. Sinir bozulacak bir şey yok bağlanmamak lazım üzülmemek için...

Vay arkadaş dini eğitim veren annenin bekar hocası senle cinsel içerikli konuştu telefonda, sen İstanbul, o Mardin 🤔 seni sexting için kullanmış bence zaten hiç yoktun üç haftada kimse nişanlanmaz

İyi ki mardine gitmemişsin görmek için gaza gelip iki de orda eller yollardı

:oha:

Bizim memlekette de bir imam boxerini çekmiş üstünde, yanlışlıkla il diyanete bağlı din görevlilerinin olduğu WhatsApp grubuna atmış. Sürülmüş bir günlük yola. 😂🤣😂🤣

İmam mimam ne fark eder erkek değil mi ç.kü var işte, ilahiyat fakültesine gidince hadım olmuyorsun :halay: :halay: adam imam oldu diye melaike olmadı ya profesyonel hayatla kişisel hayat birbirine karışmamalı ben olsam sürmezdim
:-):-)

Son düzenleme:
beş yıllık ilişkim bitti iki ay önce benim yanımdayken pat diye nişanlandı…
Ayh sizin beş yıllık ilişkiniz bitmedi, beş yıldır takıldığınız milattan önce ayrıldığınız eski sevgiliniz nişanlandı. Kendinizi böyle kandırmaya devam ederseniz durum vahim.

Bu arada hoca diyince herkes aynı şeyi anlamış hoca = onu bunu badeleyen sarıklı amca. Bu durumda suç bizde mi :KK51: Öğretmen yazar insan, özel ders öğretmeni yazar, özel ders hocası yazar ... hoca diyince Kuran kursu amcası anlaşılıyor ne yapalım yani konu sahibesi de düzgün yazsaymış:KK14:

X