Sezeryam doğum bakarmısınız

Ben de spinal sezaryen ile doğum yaptım, daha hastanede ayaklandım, eve geldim hiç yatmadım bile, ben sorun yaşamadım kısacası. Hastanedeyken uyuşukluğum geçince parol iğne yapmışlardı, taburcu olunca da parol hap verdiler ağrı kesici olarak. 2-3 gün kullandım bıraktım. En ağrılı sürecim uyuşukuğum geçip ağrı kesiciyi vurana kadarki 1 saatlik bir süre oldu o kadar. ayakların uyuşukluğu tam olarak geçmeden ağrı kesici vurmuyolar çünkü. Onun dışınca bi sıkıntım olmadı, yine aynı şekilde yapacağım bi aksilik olmazsa.

Oh baya güzel atlatmışın maşşallah . Süt durumun neydi canm bide benm doktor ewe giderken dediki dikleron ve arveles vericem dedi iğne büyük ihtimal bebeğede hiç bi zararı yok dedi. sende çok rahat edicen dedi .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iyi canım sevindim senin adına...
buarada ameliyata hangi psikolojiyle girersen öyle çıkarsın hep bebeğini düşün öyle gir içeriye ağrım olcak acım olcak deme hiçbirzaman korkutma kendini...

şimdiden hayırlı doğumlar...

Saol canm öle yapıcam içim rahat çok şğkür saol

Herkesin fikrine saygım var da bir şeyin normali varken anormalini tercih etmeyi yine de aklım almıyor. Sonuçta ikisi de riskli ama ikisinin de sonucunda ne olacağı belli değil. Dr güvenilirse akışına bırakılıp hangisi yapılması gerekiyorsa onun yapılmasından yanayım. Önceden karar vermek bence mantıklı değil. Yine söylüyorum bu benim fikrim ve herkesin fikrine saygı duyuyorum.

Oh baya güzel atlatmışın maşşallah . Süt durumun neydi canm bide benm doktor ewe giderken dediki dikleron ve arveles vericem dedi iğne büyük ihtimal bebeğede hiç bi zararı yok dedi. sende çok rahat edicen dedi .

Süt durumu bir mucize resmen, odaya gelip yatağa yattığım anda göğüslerimde bir hareket hissettim, resmen süt üretildiğini.. Süt sıkıntım da olmadı yani. Bebebğimi odaya getirdikleri gibi emzirmeye başladım. Sezaryende sütün gelmez laflarına asla inanma, hiç bir gerçekliğik payı yok.. Gelmeyenin normal doğum yapsa da gelmez.. Bebek anneden ayrıldığı anda vücut bazı hormonların etkisiyle süt üretimine başlıyor hemen..
Ağrı kesici olarak iğneye de gerek yok bence, hap yeter diye düşünüyorum ama doktorun daha iyi bilir tabii. Zaten acıyan kısım sadece o dikiş atılan deri,oturup kalkarken özellikle 2-3 gün zorluyor o kadar, iç taraflarda bi acı olmuyor.

Süt durumu bir mucize resmen, odaya gelip yatağa yattığım anda göğüslerimde bir hareket hissettim, resmen süt üretildiğini.. Süt sıkıntım da olmadı yani. Bebebğimi odaya getirdikleri gibi emzirmeye başladım. Sezaryende sütün gelmez laflarına asla inanma, hiç bir gerçekliğik payı yok.. Gelmeyenin normal doğum yapsa da gelmez.. Bebek anneden ayrıldığı anda vücut bazı hormonların etkisiyle süt üretimine başlıyor hemen..
Ağrı kesici olarak iğneye de gerek yok bence, hap yeter diye düşünüyorum ama doktorun daha iyi bilir tabii. Zaten acıyan kısım sadece o dikiş atılan deri,oturup kalkarken özellikle 2-3 gün zorluyor o kadar, iç taraflarda bi acı olmuyor.

Saol canm çok güzel açıklamşn . Eşim korkutuolar işte süt konusunda diorumki allahım yüzümü kara çıkarmasın eşime karşı

X