Sezeryan doğumdan sonra geçmeyen bel ağrısı ve dikiş enfeksiyonu...

hacininannesi

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2024
186
109
25
10 ay oldu sezaryen doğum yapalı dikiş yerlerim sürekli enfeksiyon kapıyor pişik oluyor. Bir türlü geçmeyen bel ağrım var ne otura biliyorum ne uzanabiliyorum. Normal mi sizce ? Ne yapabilirim bu durumlarda yardımcı olur musunuz

Gündüz agrım yoktu ama gece bel agrısına uyanıp sabah tutulmuş şekilde kalkıyordum. Çok rahatsız ediciydi. Bir seneden sonra kendiliğinden geçti
Umarım benimkide de kendiliğinden geçer de bir yıl olmasına iki aydan az bi zaman kaldı çok şiddetli ağrım oluyor bazen oturduğum yerden kalkamıyorum bile

Evet haklısınız. Bende uyandığımda ilk iki saat hareket edemiyordum. Yataktan eşim kaldırıyordu. Ama çok şükür geçti. Geçeceğini düşünüyorum inşallah geçer

Evet haklısınız. Bende uyandığımda ilk iki saat hareket edemiyordum. Yataktan eşim kaldırıyordu. Ama çok şükür geçti. Geçeceğini düşünüyorum inşallah geçer
İnşallah geçer. Acaba ben önce bir gün boyunca suni sancı çektim sonra sezaryen doğum oldu vücudum çok kasıldı falan o yüzden mi bu kadar ağrım oluyor. Yoksa sezaryen doğumda normal mi bu

Olabilir belki. Ben epidural olmustum o iğneyi vücuttan Atmak uzun sürüyormuş Buda belde agrı yapıyormuş diye duymuştum. Doğruluğunu yanlışlığını bilmiyorum

X