Sezeryan sonrası iyileşemiyorum

baharanne87

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2024
15
4
24
Meraba hanımlar ben iki buçuk ay önce sezeryanla doğum yaptım ama maalesef ki dikiş ipi alerji yaptı ve ben tekrar ameliyata alındım ama şuan ne yapsam da iyileşemiyorum doktor ödem var dedi dikişlerde bu ödemin geçmesi için ne yapmalıyım veya ne zmn iyilesirim önerebileceginiz bişey var mı

Merhaba geçmiş olsun ipin alerji yaptığını nasıl anladınız? Ne gibi şikayetleriniz var?
Doktorunuz ödemin atılması için tavsiyede bulunmadı mı?

Doğumdan on gün sonra sıtma tutuyordu bide dikişlerim de delikler açıldı orrdan da sarı bı sıvı aktı bide karnım pancar gibi kızardı,zaten gider gitmez acil tekrar ameliyata alındım

Ödem kendi kendine geçer diyo ama iki ay oldu iyileşemiyorum bebeğimle ilgilenemiyorum ayağa zarzor kalkıyorum,yani nezmn geçer bilmiyorum

Ah ya çok çok büyük geçmiş olsun inşallah bir an önce toparlarsınız 🙏🏻
başka bir doktora daha danışın isterseniz fikir alın belki başka bir şey önerir sizi çok iyi anlıyorum annenin iyi olması gerekiyor ki çocukla ilgilensin Rabbim yardımcınız olsun
Ananas maydonoz gibi besinler ödem attırıcı diye biliyorum bu tarz ödem atıcı şeyleri tüketebilirsiniz belki daha hızlı atılmasını sağlar

Çok teşekkür ederim ama bunların hepsini uyguluyorum,bol bol su ufakta olsa yürüyüş yapmaya çalışıyorum karbonhidrat tüketmiyorum asla,ama ağrı azalmıyor yerinde öyle kalmış o ağrı dış dikişlerim tamamen iyileşmiş iç dikişler iyileşmiyor,bakacaz artık ins dediği gibi olur zamanla iyi olurum ama hafta içi bı doktora gidecem oda aynı şeyi söylerse beklemketen başka bişey gelmez elimden

Enfeksiyon kapmış dikişiniz ondan öyle olmuşsunuz. Allah şifa versin geçmiş olsun. Maalesef iyi dikememiş oluyorlar. Doktor işleri de şans cidden.
Geçer zamanla inşallah dert etmeyin.

Çok sağolun cevaplarınız için ins tez zamanda ayağa kalkarım ve çocuklarimla ilgilenebilirim sonuçta iki ameliyat oldum ama insanin pskioljisi bozuluyo öyle olunca.

Çok sağolun cevaplarınız için ins tez zamanda ayağa kalkarım ve çocuklarimla ilgilenebilirim sonuçta iki ameliyat oldum ama insanin pskioljisi bozuluyo öyle olunca.
Önce kendinize acımayı bırakın sonra endişelenmeyi bırakın, sonrada salın gitsin zamana bırakın, ben ne ara iyileştim ya diyeceksiniz bana inanın
Çocukları da dert etmeyin, bırakın bakımını işini gücünü başkası yapsın siz kaymağını yiyin, yattığınız yerden oturduğunuz yerden sevin oynayın konuşun birşeyler öğretin, bu bir fırsat gibi değerlendirin tüm zamanınız onların iş yok ütü yok temizlik yemek bulaşık yok, alt değiştirme banyo yaptırma uyutma yok sadece keyif var. Farzedinki dadılarla hizmetçilerle çocuk büyütüyorsunuz

Evet cnm haklısın ama inanki Kendime asla acımıyorum ama bana muhtaç iki tane küçük çocuk var benim ilgime sevgime muhtaçlar ikiside,ben kendim için endişe asla yapmadım çocuklarım için yoksa biliyorum öyle veya böyle iyilsecem sadce süreci hızlansin istiyorum,

Bilmiyorum artık doktor bana alerji yaptı dedi ve orayı tamamen açıp tekrar dikiş attı farklı bı iple bu sefer.senim o ipe karşı alerjin var dediler ben ilk defa sezeryan olduğum için bilmiyordum

Bilmiyorum artık doktor bana alerji yaptı dedi ve orayı tamamen açıp tekrar dikiş attı farklı bı iple bu sefer.senim o ipe karşı alerjin var dediler ben ilk defa sezeryan olduğum için bilmiyordum

Dikişi düzgün atamamışlar bence, alerji diye de söylemişler.. Hatalarını kapatmak için gibime geldi.. Doktorlar mesleki olarak hatalarını kapatır birbirlerinin, hipokrat yemınının amacı budur..
2 ay antıbıyotık cok fazla, lutfen bol bol ev yogurdu tuketın, floranız acayıp bozulmuştur muhtemelen..
Onun dışında Baska doktor görüşü şart, bilinen doktorlara gidin derim, cunku sanki biraz sıkıntılı Bi durum sizinki 😔
Çok gecmiş olsun 🌸

Bugün,özel bj hastaneden aldım randevu gidecem,ins sıkıntı çıkmaz hafta sonu olduğu için de o özel hastanede tek var ,devlet hastanesi zaten bakmadı bana kabul etmediler beni özele gitmekten başka çarem yok

X