Sezeryan sonrası iyileşemiyorum

Allerji icin 2 ay antibiotik kullanilmaz. Bariz hastane mikrobu ya da yetersiz hijyen nedeniyle enfeksiyondan ates sitma yapmis cerahat atmis vucudu. Buna alerji diyen doktorla asla devam etmem.
Alerji iltihaba da neden olur, enfeksiyona da neden olur
Ben şu an alerji sebepli enfeksiyon nedeniyle antibiyotik kullanıyorum, antibiyotik kullanırken vücudumun başka bir bölgesinde aynı durum başladı, ne kadar süreyle antibiyotiğe devam edeceğim belli değil
Alerji hapşırıp tıksırmaktan kabız olmaktan ishal olmaktan ibaret değil
Alerji organ yetmezliğine organ reddine bile kanınızın çökmesine bile neden olabilen çok tehlikeli birşey
Ha öyle de olabilir tabiki zaten konu sahibesi başka bir doktora gideceğini söyledi orada ortaya çıkar değil mi?

Alerji iltihaba da neden olur, enfeksiyona da neden olur
Ben şu an alerji sebepli enfeksiyon nedeniyle antibiyotik kullanıyorum, antibiyotik kullanırken vücudumun başka bir bölgesinde aynı durum başladı, ne kadar süreyle antibiyotiğe devam edeceğim belli değil
Alerji hapşırıp tıksırmaktan kabız olmaktan ishal olmaktan ibaret değil
Alerji organ yetmezliğine organ reddine bile kanınızın çökmesine bile neden olabilen çok tehlikeli birşey
Ha öyle de olabilir tabiki zaten konu sahibesi başka bir doktora gideceğini söyledi orada ortaya çıkar değil mi?
CIkar heralde.

Meraba hanımlar ben iki buçuk ay önce sezeryanla doğum yaptım ama maalesef ki dikiş ipi alerji yaptı ve ben tekrar ameliyata alındım ama şuan ne yapsam da iyileşemiyorum doktor ödem var dedi dikişlerde bu ödemin geçmesi için ne yapmalıyım veya ne zmn iyilesirim önerebileceginiz bişey var mı
Çok geçmiş olsun 🙏🏻 yaraların cabuk iyileşmesi için çinko takviyesi al şurup yada tablet farketmez..
Ödem için ananas suyu iç keza ben sezaryene alınmadan önce doktorum hazır et demişti ertesi günde bol bol iç demişti gercekten ne şiş kaldı ne ödem

Kızlar hastaneden geldim çok şükür bı sıkıntı yok oda ödem dedi geçer zamanla dedi hareket et dedi hem alttan hemde normal ultrasonla baktı,şuan içim rahatladı

Cnm eger ödemse sorun sadece.. Bol bol dinlen.. Dinlenmeden için ödem gitmiyor.. Bnmde aşırı ödem oldu hastanede bebekle ılgılenmekten cok az yurudum.. Eve gelınce 1 ayda anca gitti.. Bol bol uyuman lazım.. Bol su içmen lazım.. Uyku uyudukca gectı bnm ödemlerim.. Ki hatta hala hafif var gibi gelıo ama sanrm varisler şişkinlik yapıo.. Dinlen mutlaka ☺️

Yattıkça daha çok ödem yapar madem hareket tehlikeli değil biraz zorlayın kendinizi ağrınız olsada dayanmaya çalışın bol bol yürüyün hergün biraz biraz arttırarak, tuzu azaltın, sıcak banyo yapmayın, banyo sonrası ve her gece yatmadan belden aşağınızı soğuk suya tutun
Abidik gubidik kürler filan yapmayın sakın

Doktorum bol bol hareket dedi oturmak yasak dedi yeme içme dikkat edersen bı kaç güne toparlarsin dedi bende öyle yapacam artık kür falan da denemem doktor ne derse harfiyen uygulayacam💚

Evet cnm öyle yaoacam, teşekür ederim önerilerin için🌼

Rica ederim, bana da hareket et demişlerdi hastaneden, denedim, daha cok şiştim sanki, Bi arkadas uyuman lazım, dinlenince geçer demişti.. Baktım uyudukca ödemler gidio cidden.. Deneme yanılma yaparak kendını dinle☺️ inşallah cabucak iyileşirsin, cunku ıkı cocuk olunca zor, kendımden biliyorum 🤦‍♀️

X