Sezeryan yerinde koku!!!

Umutdolu1903

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Mart 2019
275
623
34
Arkadaşlar 5 ay olucak doğum yapalı yanlız dikiş yerlerimde hala kızarık ve çok kötü kokuyor lütfen bana bi akıl verin bana doktor normal diyor napıcağımı şaşırdım artık mecburi sezeryan oldum bebeğim dönmedi psikolojimi alt üst ediyor bu koku olayı eşim Türkiye’de değil doğum yaptığımdan beri ama gelicek illaki eğer oda fark ederse bu kokuyu diye çok korkuyorum başına gelen varsa lütfen yazsın😔

Arkadaşlar 5 ay olucak doğum yapalı yanlız dikiş yerlerimde hala kızarık ve çok kötü kokuyor lütfen bana bi akıl verin bana doktor normal diyor napıcağımı şaşırdım artık mecburi sezeryan oldum bebeğim dönmedi psikolojimi alt üst ediyor bu koku olayı eşim Türkiye’de değil doğum yaptığımdan beri ama gelicek illaki eğer oda fark ederse bu kokuyu diye çok korkuyorum başına gelen varsa lütfen yazsın😔
Bende yeni doğum yaptım henüz bir aylık o kızarıklık uzun bir süre oluyormuş. Koku genelde enfeksiyon belirtisi oluyor her hangi bi akıntı yok değilmi sezeryan yerinde

Bende yeni doğum yaptım henüz bir aylık o kızarıklık uzun bir süre oluyormuş. Koku genelde enfeksiyon belirtisi oluyor her hangi bi akıntı yok değilmi sezeryan yerinde
Yeni doğum yaptığımda açılmıştı dikişlerim ama sonra antibiyotik falan filan düzeldi yani şuanda hiç bir akıntı yok

Koku enfeksiyonda olur diye biliyorum. Başka doktora da gözüktünüz mü?
Eşiniz kokuyu alırsa alsın keyiften mi var sanki beyefendiye çocuk doğurdunuz
Ah canım okadar haklısınız ki işte erkek milleti zaten zor zamanlar yaşadım şimdi de onu kafama takıyorum hergün duş alıyorum temiz iç çamaşırı bu tarz şeylere çok önem veririm ama istemsizce üzülüyorum başka doktora gitmedim ama gidicem böyle giderse sezeryan yerimde koku görümcemde sezeryan ile doğum yaptı aynı şikayet ondada var bebeği üç yaşında arada oluyor dedi 😓

Benim de dikiş yerimde kanama ve koku olmuştu, kokunun sebebi mantar demişti doktor. Mantar kremiyle geçti. Tabi yazın olmuştum sezaryeni ve kilolu da olunca dikiş göbeğin altında kalmıştı o yüzden olmuş

Benim de dikiş yerimde kanama ve koku olmuştu, kokunun sebebi mantar demişti doktor. Mantar kremiyle geçti. Tabi yazın olmuştum sezaryeni ve kilolu da olunca dikiş göbeğin altında kalmıştı o yüzden olmuşben doğuma 96 kilo ile gittim şuan 70 kiloya düştüm çok çabuk kilo verdim o sırada 40 ım yeni çıkmiştı ve bana korse tak dediler
Bende çok çabuk kilo verdim ve karnım sarktı bide bana korse tak dediler evdekiler daha 10 günlükken taktım bi anda dikişlerim akmaya başladı beş kutu antibiyotik içtim ve ağustos ayı cehennem sıcağı gibiydi biliyorsunuz bu sene sonrada bu koku kaldı bende gittim göbek üstüne sarktığı için koku oluyor dedi doktor bişey yok dedi ama şuan kış hadi 5 ay önce yazdı sıcaktı bana da söyleseniz hangi kremi kullandınız

Koku bana normal gelmedi iki defa sezeryan oldum ama hiç koku olmadı. Nasil hssediyorsunuz normal dururken geliyor mu koku
Önceleri evet öyle dururken ama şimdi elimi sürdüğüm de çürük et kokusu bildiğiniz ve çok utanıyorum her duşta pudra sürüyorum kuru kalsın diye oda çok zararlı ama çok ürünler aldım geçmedi bir kaç sefer fucidin sürüp batikonla bakım yaptım onunla geçti gibi ama bırakınca geri geliyor bazen unutuyorum bebek elimde iki çocuğum daha var

Önceleri evet öyle dururken ama şimdi elimi sürdüğüm de çürük et kokusu bildiğiniz ve çok utanıyorum her duşta pudra sürüyorum kuru kalsın diye oda çok zararlı ama çok ürünler aldım geçmedi bir kaç sefer fucidin sürüp batikonla bakım yaptım onunla geçti gibi ama bırakınca geri geliyor bazen unutuyorum bebek elimde iki çocuğum daha var
Başka doktora gidin bence bana normal gelmedi.

• Beğen
Reactions: The
Bende çok çabuk kilo verdim ve karnım sarktı bide bana korse tak dediler evdekiler daha 10 günlükken taktım bi anda dikişlerim akmaya başladı beş kutu antibiyotik içtim ve ağustos ayı cehennem sıcağı gibiydi biliyorsunuz bu sene sonrada bu koku kaldı bende gittim göbek üstüne sarktığı için koku oluyor dedi doktor bişey yok dedi ama şuan kış hadi 5 ay önce yazdı sıcaktı bana da söyleseniz hangi kremi kullandınız
Hatırlamıyorum canım kremin ismini ama mantar kremi demişti doktor ve hep temiz ve kuru tutman gerekiyor dedi.

X