Sgk anlaşmalı özel tüp bebek merkezleri için rapor

Glcn19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2020
624
259
36
Merhaba hanımlar ist.da özel tüp bebek merkezinde tedaviye başlayacağım bir arkadaşım bana eğer sgk anlaşması varsa devir hastanesi yada üniversite hastanesinden rapor çıkartıldığında bir kısmını devlet karşılıyor dedi. Bu konu hakkında ist.da rapor alan varmı

Merhaba hanımlar ist.da özel tüp bebek merkezinde tedaviye başlayacağım bir arkadaşım bana eğer sgk anlaşması varsa devir hastanesi yada üniversite hastanesinden rapor çıkartıldığında bir kısmını devlet karşılıyor dedi. Bu konu hakkında ist.da rapor alan vçıkartmayı

İstanbukda degilim fakat Raporu aldin mi ilaçların ciddi bir kismini sgk karşılıyor buda baya bir fark ediyor şartları uygunsa rapor çıkartmayı dene mutlaka üniversite hastanelerinin verdiğini biliyorum

Bende tayin nedeni ile il dışında yaşıyorum hem tedavi başlangıcı hemde izin için ailelerimizin yanina geldik ve bu konuyu öğreneli 2 gün oluyor araştırıyorum bulamıyorum devlet hastanelerinde ise 23 ağustosa kadar randevu yok o yüzden üniversite hastanesi bulmaya çalışıyorum

Bende tayin nedeni ile il dışında yaşıyorum hem tedavi başlangıcı hemde izin için ailelerimizin yanina geldik ve bu konuyu öğreneli 2 gün oluyor araştırıyorum bulamıyorum devlet hastanelerinde ise 23 ağustosa kadar randevu yok o yüzden üniversite hastanesi bulmaya çalışıyorum
Ben zeynep kamil hastanesinden almaya calısıyorum. Şartları var. Bana verilen bilgilendirme kağıdını yüklüyorum

Eklentiler

• 4A381200-0723-48F5-A926-CEF83F3D794B.jpeg
    4A381200-0723-48F5-A926-CEF83F3D794B.jpeg
    149,7 KB · Görüntüleme: 323
Ben zeynep kamil hastanesinden almaya calısıyorum. Şartları var. Bana verilen bilgilendirme kağıdını yüklüyorum
Cnm bunları yapıp oraya randevü alınca ne oluyor ben dışarda aşılama yaptım sgk onaylı yapıldıysa kabul oluyor dedi onun haricini kabul etmiyoruz dedi 1 tanede zeynep kamilde oldu o dışardaki şlemheyete başvursam olurmu

Cnm bunları yapıp oraya randevü alınca ne oluyor ben dışarda aşılama yaptım sgk onaylı yapıldıysa kabul oluyor dedi onun haricini kabul etmiyoruz dedi 1 tanede zeynep kamilde oldu o dışardaki şlemheyete başvursam olurmu
Benim amh 1 in altında olduğu için ben aşılamasız almaya calısıyorum. Aşılama yaptırdığınız merkeze sorun bence.
bu evrakları tamamlayınca heyet size tüp bebek raporu veriyor.

Canim bana oyle bir bilgi vermediler aranan şartlar daha önce 1 kere aşılama ve tüp bebek tedavisi yaptırmış olmak yaş faktörü ama yaşı hatırlamıyorum eşlerden birinin 900 gün sgk priminin olmasi gerektiğinin bilgisi verildi. Üniversite hastanesindende verebilirmiş. Ben bi yerde buldum fakat sadece kendi hastaları için veriyorlarmış. Ben tedavi için bir kac ay ara vermeye karar verdim o yüzden araştırmayı bıraktım canim.

X