Sherry argov - erkekler niçin cilveli kadınlardan hoşlanır adlı kitabı..???

JASMINE_84

YASEMİN
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2009
619
0
40
kızlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama sizden bi ricam var sherry argov'un erkekler niçin cilveli kadınlardan hoşlanır adlı kitabın baskısı tükenmiş ne internette ne kitapçılarda bulamıyorum bulabileceğim bi yer var mı biliyo musunuz..??* yaa da aranızda ankarada yaşayıp elinde bu kitabı olan varsa fotokopisini çekme şansım olabilir mi acaba..???:KK16:

yayıncıya telefon edersen ya da yayınevine sana nerede olduğunu söylerler.
ben kitapçı da çalışırken sorulan bir kitaptı.

İlgili kitaba ulaşabilen, elinde olan, elinde olmasa da kitabın nerede olduğunu bilen, bende var ama veremem diyen, bende de var ama ben vsatabilirim diyen, falan yerden alabilirsin, filan kişiden ulaşabilirsin, şurda vardır, burda olabilir, ben de çok aradım ama bulamadım, ben senden çok aradım ve sonunda buldum diyebilecek kimler var aramızda ? Bulamıyorum :KK43:

geçenlerde kitabı okunacaklar kutusuna koydum.

kitap bende var ama daha okumadım.

geçenlerde bir alışveriş sitesinde gördüm ben bunun satışını.
kızlar takip ederseniz yakalarsınız bence.

Ben sürekli takip halindeyim, sahaflar, internet siteleri hepsini araştırdım, yok. Tükenmiş. Yayıneviyle de görüştüm, 2. baskıyı kendileri yapmayacakmış, hangi yayın evi yapar ne zaman yapar bilmiyorlar.

Doğru bi şey istemiyorum belki ama Kitabı okumuş olup, satabilecek birisi varsa lütfen bana ulaşsın. Okuduktan sonra tekrar geri de gönderebilirim, ücreti ade almadan .. Bu kadar çok istiyorum o kitabı okumayı :KK43:

X