Erkek İnfertilitesi Sıfır (0) Spermle Ne Yapabiliriz?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
eyvah eyvah.. birde benim hormonlar etkilenirse yandık,bugünlerdeki stresime bakılırsa prolaktinim tavan yapmıştır :KK59:

deniz kenarını bende çok seviyorum,bekarken her hafta sonu sabah 5te felan giderdim,ama şimdi sabah 5i geçtim 9da eşimi zor uyandırıyorum,hadi boğaza gidelim desem onunla evden çıkmamız 10u geçer eee o saatten sonrada trafik başlamış olur,bu sefer eşim önüne gelenle dalaşmaya başlar bana ters cevaplar verir bu durumda da benim hormonlar yine tavan yapar, galiba en iyisi evde oturup kafayı dinlemek yada annemlere gideyim o beni biraz şımartır

tatlım bende yarın ananeme gideceğim 7 aylık yiğenim var onu yiyeceğim:)

bugün eşim renkli doopler çektirdi . sonuc normal sınırlarda skrotal rdusg..yani varikosel ya da başka bir bulgu yok.ama neden sperm 0 :KK43:(( :KK59:

tatlım bende yarın ananeme gideceğim 7 aylık yiğenim var onu yiyeceğim:)

bütün stresi alır yumurcak :) bende perşembe günü arkadaşıma gitmiştim onun 8 aylık oğlu var, o kadar hareketli ki onu takip etmekten insanın aklında başka birşey kalmıyor :)
darısı başımıza inşallah

bugün eşim renkli doopler çektirdi . sonuc normal sınırlarda skrotal rdusg..yani varikosel ya da başka bir bulgu yok.ama neden sperm 0 :KK43:(( :KK59:

dur bakalım hemen moralini bozma,tüm sonuçlarını Kaan hocaya bir gönder bakalım,inşallah bir tedavi şekli vardır,benim eşimde de ameliyat olmasını gerktirecek bir varikosel yok ama yinede sonuçlar sıfır çıkıyor, Kaan hocadan sonra morali çok düzeldi ama önceden mesela tüp bebeğe sıcak bakmıyordu,şimdi tüp bebek yapmamız gerekse bile sperm kalitem yükselmiş olacak inşallah diyor,
2 gündür de tutturdu sprem tahlili yaptırmak istiyorum diyor :)) dur bakalım dedim daha tedavinin 1. haftasındayız hemen artan birşey değil bu spermler,
biraz zorlanıcaz ama inşallah hepimiz alıcaz bebişlerimizi kucağımıza

bugün çok mutsuzum nedense ,Allahtan işten erken çıktım ve arkadaşıma gittim,yolda trafik canavarı iki adamla kavga ettik,bağırmak bana biraz iyi geldi, adamlar kısa kesmeselerdi arabadan inip kavga bile edebilirdim, sanırım baktılarki ben çok edepsiz çıktım bırakıp gittiler:KK1: sanki boğazımı biri sıkıyor, nefes alamıyorum,iş yerine gitsem oraya sığamıyorum,eve gelmeyi hiççç istemiyorum nasıl geçecek bu dönem çok merak ediyorum, arabada şarkı dinlerken salya sümük ağladım,offffff kii offfffff

aranızda hiç depresyona giren varmı?insan bu depresyondan nasıl çıkıyor,sadece psikolojik bir rahatsızlık değil ki bu bedenim etkileniyor,kendimi çok yanlız hissediyorum,kalbimin atış şekli değişti, bir insan sürekli ağlamak ve kavga etmek istermi,acaba benim akıl sağlığıma mı birşeyler oluyor?????

bu da geçer inşallah diyorum

Canım yalnız değilsin. Ben bu çocuk mevzusu başladığından beri (3.5 yıl) depresyondayım. Seninle aynı duyguları hissediyorum. Asabiyim, kırılganım, kırıcıyım, acımasızım, vs.... Ne yapalım Allah sonumuzu hayır eder inşallah. Allaha dua etmekten başka elimizden bişey gelmiyor.

Canım yalnız değilsin. Ben bu çocuk mevzusu başladığından beri (3.5 yıl) depresyondayım. Seninle aynı duyguları hissediyorum. Asabiyim, kırılganım, kırıcıyım, acımasızım, vs.... Ne yapalım Allah sonumuzu hayır eder inşallah. Allaha dua etmekten başka elimizden bişey gelmiyor.

malesef benim stresim bebişden kaynaklanmıyor :KK43:
aynı dediğin gibi asabiyim kırılganım,kırıcıyım,acımasızım...kendimi yanlız hissediyorum,sizlerde olmasanız konuşacak kimsem yok,anneme söylesem üzülüyor,bir arkadaşıma söylesem en alakasız başka bir arkadaşın haberi oluyor
Allaha dua ediyorum ama sanırım yeterince değil,elim kolum kalkmıyor,halimi gördükçe kendime daha çok kızıyorum, şu anda benim yerimde olmak isteyen milyonlarca insan vardır,bunu çok iyi biliyorum,bazen acaba şımarıklıkmı yapıyorum diyorum ama herşeye rağmen boğazımdaki düğümü çözemiyorum :KK43: hayırlısı bakalım....

arkadaşlar istanbulda hormonsuz tavuk satan bir yer varmı? hormonlu yiyecekler çok zararlı ya yediklerimize dikkat edelim diyorum ama hormonsuz gıdaları bulmak çok zor,
domates felan almak istiyorum ama hormonlu şeyler istemiyorum,internette birkaç yerde okudum böcek ilacı kullanılan sebze ve meyveler sperm kalitesini düşürüyormuş, eşimin spermlerinden geçtim bende sağlıklı şeyler yemek istiyorum,

arkadaşlar istanbulda hormonsuz tavuk satan bir yer varmı? hormonlu yiyecekler çok zararlı ya yediklerimize dikkat edelim diyorum ama hormonsuz gıdaları bulmak çok zor,
domates felan almak istiyorum ama hormonlu şeyler istemiyorum,internette birkaç yerde okudum böcek ilacı kullanılan sebze ve meyveler sperm kalitesini düşürüyormuş, eşimin spermlerinden geçtim bende sağlıklı şeyler yemek istiyorum,

tatlım şişlideki ya da kasımpaşadaki organik pazara git ben organik yumurta keçi sütü keçi peyniri kullanıyorum nohut salça.... hepsini organik alıyorum memleket olayı olsada köyden gelseydi keşke istinye parkta et olayı güzel ama pahalı Allah eşimde bende kırmızı et sevmiyoruz böylece rejime uymak zor olmuyor

kanallarda tikaniklik olabilirmi? ona baktilar mi?

dur bakalım hemen moralini bozma,tüm sonuçlarını Kaan hocaya bir gönder bakalım,inşallah bir tedavi şekli vardır,benim eşimde de ameliyat olmasını gerktirecek bir varikosel yok ama yinede sonuçlar sıfır çıkıyor, Kaan hocadan sonra morali çok düzeldi ama önceden mesela tüp bebeğe sıcak bakmıyordu,şimdi tüp bebek yapmamız gerekse bile sperm kalitem yükselmiş olacak inşallah diyor,
2 gündür de tutturdu sprem tahlili yaptırmak istiyorum diyor :)) dur bakalım dedim daha tedavinin 1. haftasındayız hemen artan birşey değil bu spermler,
biraz zorlanıcaz ama inşallah hepimiz alıcaz bebişlerimizi kucağımıza

cnm dur ümitsizlik yok krisciğimin dediklerini dikkate al

tıkanıklık yokmuş herhangi kötü bir bulgu da..
hayırlısıyla şu günleri bir atlatsam atlatsak..amin.
iyi geceler kızlar teşekkürler.

tatlım şişlideki ya da kasımpaşadaki organik pazara git ben organik yumurta keçi sütü keçi peyniri kullanıyorum nohut salça.... hepsini organik alıyorum memleket olayı olsada köyden gelseydi keşke istinye parkta et olayı güzel ama pahalı Allah eşimde bende kırmızı et sevmiyoruz böylece rejime uymak zor olmuyor

biz rejimde olduğumuz için nerdeyse hergün tavuk yiyoruz,bildiğim kadarıyla tavuklara çabuk büyüsünler diye hormonu çok veriyorlar,yumurta haftada 2 gün, kırmızı eti seviyoruz ama Kaan hoca mümkün olduğunca az yerseniz iyi olur dedi bizde tedavi sürecinde kırmızı eti az yiyelim dedik,zaten ben ete dokunamadığım için bizde et çok az pişer,

bahsettiğin pazarlar hergün açıkmı?

en sonunda gidip köye yerleşicem,bu ne yaa içimiz dışımız hormon doldu :KK43:

tıkanıklık yokmuş herhangi kötü bir bulgu da..
hayırlısıyla şu günleri bir atlatsam atlatsak..amin.
iyi geceler kızlar teşekkürler.

canım benim,geçecek inşallah bugünler ,daha öncede yazdığım gibi arkadaşımın 6-7 yıldır olmuyordu,kaç tane tüp bebek denediler tutmadı ama şimdi ikizlere hamile, tıp çok şükür ilerledi,
yeterki Rabbim ol desin mutlaka bir sebep yaratıyor,bol bol dua edicez ,tedavimizi uygulayacağız,inşallah bebişlerimizi alıcaz kucağımıza

biz rejimde olduğumuz için nerdeyse hergün tavuk yiyoruz,bildiğim kadarıyla tavuklara çabuk büyüsünler diye hormonu çok veriyorlar,yumurta haftada 2 gün, kırmızı eti seviyoruz ama Kaan hoca mümkün olduğunca az yerseniz iyi olur dedi bizde tedavi sürecinde kırmızı eti az yiyelim dedik,zaten ben ete dokunamadığım için bizde et çok az pişer,

bahsettiğin pazarlar hergün açıkmı?

en sonunda gidip köye yerleşicem,bu ne yaa içimiz dışımız hormon doldu :KK43:

şişlideki cmtesi kasımpaşa pazar zeytinburnunda da var ama gününü bilmiyorum tatlım kesinlikle tatlım sadece hormon değil fruktozda var ve eşlerimize verdiğimiz vitaminlerde var

şişlideki cmtesi kasımpaşa pazar zeytinburnunda da var ama gününü bilmiyorum tatlım kesinlikle tatlım sadece hormon değil fruktozda var ve eşlerimize verdiğimiz vitaminlerde var

köye taşınmak lazım :))) 2 inek ,birkaç tavuk, ekip biçip yemek lazım da bu istanbul bırakılmıyor

ben şimdi tatil planı yapmaya başladım,eşim planımın içine etmezse güzel güzel gezmeyi planlıyorum
hayırlısı bakalım,bekarken herşey ne kolaydı,yakın bir arkadaşla planlar yapılmaya başlanır,yer belirlenir sonra kıyafetler ayarlanır,herkes birbirine birşeyler ödünç verir sonra günü gelince hooop uçağa ,tatil yerine varılınca yürümekten ayaklar şişene kadar dolaşılır gece sabaha kadar sohbet edilir ,yenilir içilir (içilir derken alkolden bahsetmiyorum tabi) .....ahhhhhh ahhhhh özledim valla

tatil yattı :KK43:(
artık eşimle tatile gitmek istemiyorum,annemleri alıp sandıklı kaplıcasına gitmek istiyorum,daha önce nerde okumuştum bilmiyorum çamur banyosunun hamile kalmayı kolaylaştırdığını okumuştum,
kardeşimle koşuya çıkarız,basket oynarız,kaplıca suyuna girerim ne bilim...
birtek annem olsun yeter... diyorum

artık eşimle tatile gitmek istemiyorum,annemleri alıp sandıklı kaplıcasına gitmek istiyorum,daha önce nerde okumuştum bilmiyorum çamur banyosunun hamile kalmayı kolaylaştırdığını okumuştum,

oooo senin canını sıkmışlar kıyamam sana.....çok hassas kadınlar olduk ya...bu durum bizi çok kırılgan yapıyor

canımcım ben yeni yıla kaplıcada girmiştim çok rahatlatıyor sizi kızdırmışlar :KK43:

canımcım ben yeni yıla kaplıcada girmiştim çok rahatlatıyor sizi kızdırmışlar :KK43:

günaydın canım, hem kızgın hem kırgın hem üzgün hem pişman pek çok duyguyu aynı anda yaşıyorum, eşimle armada her konuda anlaşmazlık var, uzun konular ....

X