Sıfırdan farksız çizme ve ayakkabılar, ev aksesuarları, kıyafetler

bendimahi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2013
3.659
2.375
Bismillah diyerek başlıyorum arkadaşlar

38 numara yepyeni taş gibi sağlam çizmeler, gerçek deridir, çok rahat ve kalitelidir. Bileği ve bacağı tam saran yapısı ile zariftir. Çok geniş kalıbı olmadığından bileğe tam oturduğundan 37 numaralar da rahatlıkla giyebilir.
Fiyat: 50tl
DSCF6251.JPG DSCF6255.JPG DSCF6254.JPG

Çok tatlı rugan mevsimlik ayakkabı renk çok hoş bir gri cırtcırtlı kullanışlı, bi kaç keç giyildi, bi iki yerinde aldığımda da var olan minik siyah çizgi var iç tarafa denk geliyor, onun dışında yepyeni,
Fiyat: sadece 15 tl
DSCF6181.JPG DSCF6187.JPG

osmanlı tuğrası içinde besmele tablom çok kıymetli bi parça 25tl

38 beden çok şık ceket. Kalıbı dar olduğundan aslında 36 bedenlere ve 36-38 arasında gidip gelenlere çok güzel olur.
Renk siyah mevsimlik kumaş, uzun yıllar önce kaliteli bir mağazadan satın almıştım yüksek bir fiyata, özel bi iki günde giydim sonra da pardesü giymeye başladığım için öylece kenarda bekledi yıllarca. Şimdi zaten dar da geliyor. Ön tarafında ne olduğunu bilmediğim çok yakından bakınca az belli olan bi iki minik nokta lekesi mevcutmuş ben de yeni gördüm, kuru temizleme ile çıkar zaten :)
O yüzden fiyat: 10 tl
DSCF6122.JPG DSCF6126.JPG

Eveet şimdi de sırada Sefa Merveden aldığım özel tasarım elbisem var resmen bayılarak aldım ama giymek hiç nasip olmadı :KK43:( Çünkü beden etikette 40 fakat 40 bedene kesinlikle olmaz ki ben de zaten 38 bedenken aldım ama dar kalıp olduğundan hemen dar kaldı, boyunu da yaptırmış bulundum, boyum 1.60, 1.60 ve altınagüzel olur. bilek boydur biraz daha uzun olsun derseniz de payı var saldırabilirsiniz 1 cm falan
Renk hardal sarısı. Biraz kalınca mevsimlik krep kumaş üzerinde şifon leopar desenli yelek var yelek ayrı bir parça gibi gözükse de aslında elbise ile birleşik üstte çok tatlı duruyor değişik sevenlere gelsin :KK66:
Fiyat: 35tl
DSCF6063.JPG DSCF6070.JPG DSCF6067.JPG DSCF6068.JPG DSCF6071.JPG

Çok şık çok tatlı bir ayakkabı, rengine bayılacaksınız. Deichman'dan (büyük ihtimal yanlış yazıdm :)) aldım. 36 numara feci rahat bir ayakkabı. Bazı yerlerinde minik sıyrıklar var özellikle oralarının resmini çektim. Yakından bakınca belli oluyor. Çok az giydim aslında ayakkabıyı ama düğünlerde giydiğimde bi yerleresürttüm heralde azıcık :KK70:
Fiyat: 15 tl
DSCF6146.JPG DSCF6150.JPG DSCF6153.JPG

Bu ayakkabılarımın içi dışı deri, yepyeniler hiçbir sorun yok
Fiyat:35tl
DSCF6154.JPG DSCF6156.JPG DSCF6157.JPG

LCW tunik 2 3 kere giydim sadece, dizlere dek uzanıyor, renk laci etek kısmı pembe-mor arası bi renk detaylı, arkadan fermuarlı, şık duran dökümlü bir kumaş, ayrıca serin tutuyor yazın çok rahat, kot ve keten pantolon üzerine çok yakışır, hatta kumaş pantolon ile de kombinlenebilir kumaşı müsait.
Fiyat: sadece 15tl
DSCF6203.JPG DSCF6206.JPG

hem tunik hem elbise olarak kullanılabilir, dize kadar uzanıyor renkler çok tatlı sıfır sayılır pırıl pırıl
Fiyat:10tl
DSCF6176.JPG DSCF6179.JPG

ARKADAŞLAR AÇIKÖĞRETİM SOSYOLOJİ OKUYANLAR VAR İSE ELİMDE TEMİZ KONU ANLATIMLI TEST KİTAPLARI VAR MURAT YAYINLARININ UYGUNA VERECEĞİM İLETİŞİME GEÇİN.

Eklentiler

• DSCF6147.JPG
    DSCF6147.JPG
    77,1 KB · Görüntüleme: 384
Son düzenleme:
ilginizi çeken ürün olduğunda buraya ilaveten özelden de yazarsanız daha çabuk haberim olur..

sıfır gibiler canım o yüzden ha bi de bu daha başlangıç indiririz elbet pazarlık payı var didim ya sen şimdi müştericiklerimi niye korkutuyonn :KK11:

yok hayatım, ondan demedim... bende çok ipek sattım burda ama cidden kullanılmış ipekleri pahalı buluyorlar, bende satamadım o civara... mecbur ucuza verdim gitti... :KK69:

Kızlar elimde açıköğretim sosyoloji konu anlatımlı test kitapları var işine yarayan olursa uygun fiyata vericem benle iletişime geçsin

X