Sigaradan nefret edenler ve bırakmak isteyenler, beraber deneyelim mi? (Mayıs 2013)

bu arada 3 sigaram var.simdi yemek yeyip onlardanda kurtuldummu kara kuzumla parka...aksama allah kerim..

en cokta ben biraktim diyenler motive ediyo insani.demekki oluyomus diyosunuz.bi sekilde birakicam.zorundayim. artik kendimi icerken cok kotu pis igrenc hissediyorum.bende 171 hattini arayip doktora basvurdum aslinda.bahsedilen kitabida okudum videosunuda izledim.ama kendi basima cok zor.burasi sansim olabilir diye dusunuyorum
birde 6.50 la kalsa iyi.gunluk aliyorum paket ben.bakkalin ciragi gibi gunluk marketteyim.aa indirimdeymis deyipte aldigim gereksiz malzemelerden tutunda cocukla gittigim icin oyuncakti sacma cikolata sekerdi derken ben baya baya zengin olurum yahu...

bu arada 3 sigaram var.simdi yemek yeyip onlardanda kurtuldummu kara kuzumla parka...aksama allah kerim..

Evet canım, birileri yapabiliyorsa biz neden yapmayalım? Kel miyiz biz? :KK9:

Alan Carr'ı kitabını diyorsan ben de okudum onu. İşte biraz bizde bitiyor orası aslında...Sigara paketinin üstündeki resimlerden etkileniyor muyuz örneğin? Kesinlikle etkilenmiyoruz. Kafada benim bundan kurtulmam gerek demek lazım cidden.

Durumumu yazıyorum, sabahtan beri içmedim. Baş ağrım çok kötü, gözlerim yuvalarından cıkacak gibi. Birkaç saattir de uyudum. Ders çalışırım diyordum ama biraz buraya bakıp uyudum...Konsantre olamıyorum.:KK43:

Üç sigaran bitince yaz mutlaka :)

Son düzenleme:
:26: Biraz önce baş ağrıma yenik düşüp bir tane içtim ve çok pişman oldum...Neyse pes etmek yok yola devam.:KK55:

dun icim gitti sizi okudukca ama uyeligim aktiflesmediginden yazamadim.ama yinede katildim size.15 yildir gunde 1 paket ac tok farketmeden iciyorum.aksam 6 ydi son sigarami ictim.aksam esimle sahile indik su ictim sadece cay kahve icmedim canim ister diye.yarim saat oldu uyandim canim acayip istiyo ama icmiycem.khvaltidan sonra yazarim yine

zor ama birazda zevkli gececek benim icin galiba.surekli gulmek istiyorum.kendimimi kandiriyorum yoksa ozgurlugume kavusacagim icinmi bilmem ama icim pirpir...olacak bu sefer galiba.bir tane bile icsem bqna yeter birakamam.koca bir aksam ve sabah kalktigimdan beri icmiyorum mucize benim icin

dun icim gitti sizi okudukca ama uyeligim aktiflesmediginden yazamadim.ama yinede katildim size.15 yildir gunde 1 paket ac tok farketmeden iciyorum.aksam 6 ydi son sigarami ictim.aksam esimle sahile indik su ictim sadece cay kahve icmedim canim ister diye.yarim saat oldu uyandim canim acayip istiyo ama icmiycem.khvaltidan sonra yazarim yine

zor ama birazda zevkli gececek benim icin galiba.surekli gulmek istiyorum.kendimimi kandiriyorum yoksa ozgurlugume kavusacagim icinmi bilmem ama icim pirpir...olacak bu sefer galiba.bir tane bile icsem bqna yeter birakamam.koca bir aksam ve sabah kalktigimdan beri icmiyorum mucize benim icin

Hoşgeldin. :nazar: İnsan ruh halinden ruh haline geçiş yapıyor sürekli zaten. Özgürlüğüne kavuşacaksın içinin pırpır etmesi o.

Pes etmeyelim yola devam. Ben dün kaçırdım vallahi akşama doğru bir tane. :26:

Ben de yazarım fırsat buldukça.

Kızlar bunlar başlamış demeyin, gelene kapımız acık her zaman. :KK4:

slm kızlar okudum yazılanlarıı
defalarcaa denememe rağmenn yapamayahlarr kategorisindeyim
tarih verdimm kendime 3 haziran miladımm Allah ın izniylee bende
katılcam aranıza maksimimumm 10 tane içiyorumm ama
o bilee zor nefes almama yetiyor iğreniyorumm kendimdenn
o tarihe kadardaa yazıcamm vee size eşlik edicemm sizdee bana
edin lütfenn bu ezikk yanımdann kurtulayımm :KK43:

slm kızlar okudum yazılanlarıı
defalarcaa denememe rağmenn yapamayahlarr kategorisindeyim
tarih verdimm kendime 3 haziran miladımm Allah ın izniylee bende
katılcam aranıza maksimimumm 10 tane içiyorumm ama
o bilee zor nefes almama yetiyor iğreniyorumm kendimdenn
o tarihe kadardaa yazıcamm vee size eşlik edicemm sizdee bana
edin lütfenn bu ezikk yanımdann kurtulayımm :KK43:

Canım 10 tane zaten yarım paket az değil. 2 Haziranda sana hatırlatacağım bak :) Mutlaka bekleriz, kendini hazırla ve geri dönüş yap.

:KK55:

carpe diem
tamam canımm bu kezz kararlıyımm sonuna kadar inşallahh bahanem
yokk inşallahh Allah ın izniylee 3 hazirann tertemizz birr güne uyanacağımm
seninle(sizinle) buralardayım

bende size katılmak istiyorum :) 3 yıldır sigara içiyorum bır ay gbi bırakma girişimim oldu öfke patlaması sıkıntılı durumlarda yeniliyorum birde yemekten sonra özellikle içmemek için kendımle cebelleşiyorum sigarayı bırakmak çok istiyorum daha 24 yaşındayım 4 kat merdiven çıkıyorum zayıf biriyimde ama soluk soluğa kalıyorum ilerde ne olur yaşlılıkta bilemem.

Şu an aç karnına 4. sigaramı içiyorum,utanıyorum ve oyle illet oluyorum ki kendime. 10 YILDIR içiyorum ben de. yüzlerce kez bıraktım 1 saat 1 gün 1 ay maksimum 2 ay süren sayısız yine içmekle sonlanan ızdırap dolu denemeler. ilk seneler rahatsız etmiyordu içmek,hatta zevkliydi! ama son 2 3 senedir sıkıntılar artmaya başladı.çevremdekilere bırakıyorum demeye utanıyorum artık kendime söylediğim arsız yalanları saymıyorum bile çünkü özsaygım kalmadı bu konuda. bu başlık güncel kalsın ben de katılcam aranıza son sigaram bitince yazarım yine

bende dün bıraktım sözde ama sözlümde sigara içiyo o içerken dayanılmaz sgara içme isteği duyuyorum dün onun sigarasına otlandım bir iki fırt bakalım çok zor bugun hiç içmedim okulda olduğum için umarım günü böyle kapatabilirim öğleden sonra sözlümün sigaralı işkencesine dayanabilirim :)

bende size katılmak istiyorum :) 3 yıldır sigara içiyorum bır ay gbi bırakma girişimim oldu öfke patlaması sıkıntılı durumlarda yeniliyorum birde yemekten sonra özellikle içmemek için kendımle cebelleşiyorum sigarayı bırakmak çok istiyorum daha 24 yaşındayım 4 kat merdiven çıkıyorum zayıf biriyimde ama soluk soluğa kalıyorum ilerde ne olur yaşlılıkta bilemem.

bende dün bıraktım sözde ama sözlümde sigara içiyo o içerken dayanılmaz sgara içme isteği duyuyorum dün onun sigarasına otlandım bir iki fırt bakalım çok zor bugun hiç içmedim okulda olduğum için umarım günü böyle kapatabilirim öğleden sonra sözlümün sigaralı işkencesine dayanabilirim :)

Hoşgeldin canım :KK3: Çok memnun oldum aramıza katıldığına. Ben de nefes alırken cok zorlanıyorum ayrıca inanılmaz derecede unutkan bir insan oldum. Önceden böyle değildim. Sigaranın bana hediyesi oldu bu da.

Canım erkek arkadaşına söyle yanında içmesin. Ben fellik fellik kaçıyorum sigara icenlerden bu ara. Çünkü yanlarına oturacagım sigara yakacaklar, canım isteyecek. Bir fırt cekiverecegim. Zaten o fırtı vücuda verdin mi bağımlılık devam ediyor. Çektigin eziyet yanına kar kalıyor. Olmadı birkac gün görüsme nisanlınla.

Şu an aç karnına 4. sigaramı içiyorum,utanıyorum ve oyle illet oluyorum ki kendime. 10 YILDIR içiyorum ben de. yüzlerce kez bıraktım 1 saat 1 gün 1 ay maksimum 2 ay süren sayısız yine içmekle sonlanan ızdırap dolu denemeler. ilk seneler rahatsız etmiyordu içmek,hatta zevkliydi! ama son 2 3 senedir sıkıntılar artmaya başladı.çevremdekilere bırakıyorum demeye utanıyorum artık kendime söylediğim arsız yalanları saymıyorum bile çünkü özsaygım kalmadı bu konuda. bu başlık güncel kalsın ben de katılcam aranıza son sigaram bitince yazarım yine

O dedigini ben de cok yaptım canım. Kac kere bıraktım ve basladım. Şunu kabullenmek lazım; bu mereti ömrümüz boyunca canımız isteyecek bırakınca, ama simdiye nazaran cok az olacak bu istek. Hosgeldin demeyi unuttum. :26: Hoşgeldin :) Başlık güncel kalacak canım...Kimse olmasa bile ben burdayım :KK68: Tutunulacak bir dal var her zaman yani burada.

Bugün de çok zorlandım, hatta yapmam gereken her şey yanlış oldu. :KK5: Öylece bırakıp eve geldim, yoksa yakacaktım bir tane.

Son düzenleme:
Hoşgeldin canım :KK3: Çok memnun oldum aramıza katıldığına. Ben de nefes alırken cok zorlanıyorum ayrıca inanılmaz derecede unutkan bir insan oldum. Önceden böyle değildim. Sigaranın bana hediyesi oldu bu da.

Bugün de çok zorlandım, hatta yapmam gereken her şey yanlış oldu. :KK5: Öylece bırakıp eve geldim, yoksa yakacaktım bir tane.

hoş bulduk canım bende çok zorlandım bugun kaç gün oldu siz bırakalı

Bugünü de bitirmeye az kaldı :nazar: Baş ağrısı beni öldürüyor, majezik içtim. Aklıma estikçe majezik içiyorum deli gibi.:KK31:

X