sıkı ve kalkık bir popo için kesin diyebileceğiniz önerileriniz var mı?

kiskanckiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2013
704
349
kızlar benim popom hep biraz gevşekti... ama en son diyetle 15 kilo verince çok hoş bi fiziğim olsa da etlerim iyice gevşedi... şimdi 2 aylık yaz tatilinde şu popomu sıkılaştırıp toparlamak istiyorum... netten araştır diyebilirsiniz ama bir sürü video var ve hangisi gerçekten ve kısa sürede işe yarıyor bilmiyorum...

eminim burada bilenler çıkacaktır... denenmiş ve kesin işe yarıor dediğiniz bir hareket var mı? 2 ayda işe yarar mı? yardım edin lütfeen:KK43:

(not: evet gecenin üçünde komik bir dert ama az önce üzerimi değiştirirken aynadan kendimi görünce fena dert oldu...zaten görüntüme takıntılıyım:KK43:)

Kesinlikle squats çok işe yarıyor, ben yaptım bir ara ve değişime kendim bile inanamadım.
Onun bir programı olacak bende bulayım atayım buraya :KK16:

Son düzenleme:
Jilian michaels 30 day shred programını uygula tüm vücudu sıkılaştırıyo 1 ayda

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eki Görüntüle 1187537
Bu da yapılışı :
$images.jpg

evet ya bilen varsa yazabilir mi lütfen bunlar için henü yaşım küçük ama insan istiyo işte :) haber verrseniz sevinirim ama alıntıyla cevap verirseniz sevnirim çnkü başka türlü haber gelmiyo sanırım yeni üyeyim de

Her gün jillian michaels egzersizlerinden yap şuan hatırlayamadım telden giriyorum bakamıyorumda ama bi videosu var üzerinde mavi renkli bi atlet var :KK70: onu yap valla vücudumun sıkılaştığını 2. gününde bile hissettim çok iyi sadece popon değil tüm vücudun sıkılaşıyor

Son düzenleme:
evet zaten yürüyüşe başladım... bu hareketlere de bakıcam... bi de benim bacaklarımın üst kısmı da kalın.. bunları yaparken onlar da kalınlaşmasın sonra<>????sanki üst baldıra da yüklenen hareketler gibime geldi de:KK17:

Eki Görüntüle 1187543

Son düzenleme:
evet zaten yürüyüşe başladım... bu hareketlere de bakıcam... bi de benim bacaklarımın üst kısmı da kalın.. bunları yaparken onlar da kalınlaşmasın sonra<>????sanki üst baldıra da yüklenen hareketler gibime geldi de:KK17:

Eki Görüntüle 1187543

Kaş yapayim derken goz cikarma.Heleki bacaklarin kalinsa pantolona girememe durumuyla karsilasabilirsin squatle.Ilk duydugumda hadi bende yapayim dedim ama arastirnca zaten eskiden sporcu olmamdan bacaklarim biraz kalin dedim baldir olarak dolasmayayim ve biraktim sonra..
1. Pilates kalca bacak hareketleri,videosu yaz binlercesi cikar karsina.

2. and tight olanlari yapabilirsin.Bir tek bu sitedeki videolarla calisiyorum ben.Vucudun her bolgesine,kalorisine,dakikasina ve zorluk derecesine gore program secebiliyorsun.Hatun esiyle beraber bu siteyi kurmus.Eşi erkekler icin kendisi bayanlar icin yuzlerce video var.Kardio programlari da harika.Dene bak.

Son düzenleyen: Moderatör:
benimde yaşım küçük fakat yinede vücudumun yağ oranı yüksek bu yüzden bende sıkılaşmaya çalışıyorum, ve 1 hafta önce squat yapmaya başladım bu gün 8. günüm dinlenme günü olarak yazıyor programda bi arkadaşımız paylaşmış fotoğrafı, ben çok şey denerim ama sürekli devam etmem, ramazan olduğu için bir yere gitmiyorum ve bu hareket için güzel bi zaman oluyor. sonuç olarak 1 hafta izlenimim kalçamda çok büyük bi değişiklik yok ama bacaklarım çok inceldi, yada bana öyle geliyor bilmiyorum ama bacaklarım incecik geliyor önceden şikayet ederdim kalın diye şuan çok ince geliyor. 4 sene voleybol oynadım bu yüzden vücudum çabuk harekete geçti diye düşünüyorum. bu arada ilk 2-3 günde tamamen doğru yapamayabiliyorsunuz. ben çok hızlı yapıyordum fark ettim ki hızlı olması bir işe yaramıyor yavaş yaparak daha güzel sonuçlar alınıyor. 1 ay boyunca yapmaya devam edicem denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum :122: :122: :122:

Bu hareketerde üst bacak da kalınlaşıyor maalesef...

]Kaş yapayim derken goz cikarma.Heleki bacaklarin kalinsa pantolona girememe durumuyla karsilasabilirsin squatle[/B].Ilk duydugumda hadi bende yapayim dedim ama arastirnca zaten eskiden sporcu olmamdan bacaklarim biraz kalin dedim baldir olarak dolasmayayim ve .

Bu hareketerde üst bacak da kalınlaşıyor maalesef...

ben de bundan korkuodum işte:KK43:(( benim üst bacağım zaten yeterince kalın ve maalesef yapısı bu...gençliğimde uzun zamanlar bisiklet sürdüm..o yüzden hayvan gibi kas var üst bacağımda.. ve onu da eritecek bir hareket bilmiorum:KK43:

ben de bundan korkuodum işte:KK43:(( benim üst bacağım zaten yeterince kalın ve maalesef yapısı bu...gençliğimde uzun zamanlar bisiklet sürdüm..o yüzden hayvan gibi kas var üst bacağımda.. ve onu da eritecek bir hareket bilmiorum:KK43:

Squat yapmamak lazım plates denenebilir b2nce bunun için...

ilk başta jillian kıckboxing workout popo ve bacakları çok hızlı bir şekilde sıkılaştırıyor ben denedim ama hemen yapamıyorsun alışman lazım 1 hafta falan zorluyor baya ip atlamakta çok etkili

Benim de kalça sorunum var sıkı ve kalkık olsun başka bişey istemem.pilates mi squat mı ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İyi geceler... Benim gibi Sahuru bekleyenler nettedir umarım :))) Dün yapmaya başladım ama yanlış mı yapıyorum anlamadım. Kaslarım ağrımadı. 50 tane yaptım öyle çok zorlamadı. Sadece sırtımda ağrı oluyor yaparken. Birde bu hareketi yaparken popomuzu sıkacakmıyız, karnı içeri çekecekmiyiz ??? Püf noktası nedir :26::18::18:

X