Silik çizgi lütfen yardım

AytenV

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2023
41
3
24
Merhaba ben ekleme yapmıştım çok çok silik çizgi çıktı testlerimde ama dun kaset test yaptım negativdi( bat 14 ocakta)
Ybu gün bana o testler hassas hamilelik testleri adet tarihine yakım beta hcg hormonu yükselir dediler( yani hamile degilim sadece adet tarihi yakın o yüzden silik çizgi var). Sizce böyle bir şey var mı? Yardım edin lütfen

Merhaba ben ekleme yapmıştım çok çok silik çizgi çıktı testlerimde ama dun kaset test yaptım negativdi( bat 14 ocakta)
Ybu gün bana o testler hassas hamilelik testleri adet tarihine yakım beta hcg hormonu yükselir dediler( yani hamile degilim sadece adet tarihi yakın o yüzden silik çizgi var). Sizce böyle bir şey var mı? Yardım edin lütfen
Hiç öyle bi şey duymadım, öyle olsa adet tarihine yakın gebelik testi yapanların hatta kan verenlerin hepsinde pozitif çıkması gerekmez mi?

Hiç öyle bi şey duymadım, öyle olsa adet tarihine yakın gebelik testi yapanların hatta kan verenlerin hepsinde pozitif çıkması gerekmez mi?
Evet bende öyle düşündüm. Çunki geçen ayda test verdim ondan öncəki aylardada ama hiç birinde silik çizgi olmadı. gerçekten çok tesekkür ederim🌸

Evet bende öyle düşündüm. Çunki geçen ayda test verdim ondan öncəki aylardada ama hiç birinde silik çizgi olmadı. gerçekten çok tesekkür ederim🌸
2 gün kala öğrenmiştim. Kanda da çıkmıştı. Ama adete yakın beta yükselmesi diye bir şey vardır. Adet olunca sıfırlanır tabii bu değerler silik çıkacak kadar etkili olur mu bilmem yaşamadım.

2 gün kala öğrenmiştim. Kanda da çıkmıştı. Ama adete yakın beta yükselmesi diye bir şey vardır. Adet olunca sıfırlanır tabii bu değerler silik çıkacak kadar etkili olur mu bilmem yaşamadım.
Hamile olmayan birinin adete yakın betası yükselir mi yani?

Hamile olmayan birinin adete yakın betası yükselir mi yani?
Tabii ki ama 100 200 olmaz yani 😂 küçük değerlerden bahsediyorum ben. Ve testte pozitifi çıkarır mı bilemem. Ben adetten 1 gün önce 2.30 u gördüm adet olunca sıfırlandı.

Merhaba, çok saçma olacak ama bu tarz bi çizgi hamilelik çizgisi oluyor mu forumda çok kişi hamileliğini böyle öğrenmiş. Ben ilk hamileliğimde koyu renkti öğrenmiştim bugün yaptırdığımda böyle çıktı negatif diye düşündüm forumda ama herkes bende hamileliğimi böyle öğrendim yazanlarla dolu anlamadım bişey

Eklentiler

• 20240213_222854.jpg
    20240213_222854.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 345
Hanımlar kameraya bir türlü odaklayip çekemedim ama gece krampla uyandım icim kurt dustu test yaptım çizgi girmeyince öyle biraktim sabah bir daha bakayım dedim idrarın bitiminde kuruyan yerin hemen yanında ince bir çizgi var bir türlü odaklayamadim görüyor musunuz ama hamile olabilir miyim

Eklentiler

• 17081641392207864789514809442604.jpg
    17081641392207864789514809442604.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 280
  • IMG_20240217_130257.jpg
    IMG_20240217_130257.jpg
    33,5 KB · Görüntüleme: 290
Hanımlar kameraya bir türlü odaklayip çekemedim ama gece krampla uyandım icim kurt dustu test yaptım çizgi girmeyince öyle biraktim sabah bir daha bakayım dedim idrarın bitiminde kuruyan yerin hemen yanında ince bir çizgi var bir türlü odaklayamadim görüyor musunuz ama hamile olabilir miyim
Bir de bu ay 15 günde bir regl olmuştum yine belim ağrıyor yine 15 gün olacak

Paket de yazdigi gibi ilk dakikalarda cikmadiysa negatif..

X