Silik idrar testi

Aylasu19

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2024
39
5
19
Kizlar ayin 12 si 14 du bide bu gun test yapdim 3 ude silik cikdi hamilelik ola. Bilirmi cizgiye gorduyumde hic 10 dakika bile olmamisdi adetim 2 gun gecikdi hep gecikmeli adet olurum sadece bu ayin 2 si 24 mm yumurtam vardi uzerinnen 15 gun falan gecti hamile ola bilirmiyim silik cizgiyle hamileligini oyrenen varmi nolur yardimci olun
IMG_20240318_122746.jpg

Canım hamile misin
Bilmiyorum canim daha kan vermedim dun bitane daha test yapdim 10 dk sonra cok cok silik bi hayali cizgi olusdu bu gun yine yaodim bu sefer 20 dk da hayali bi cizgi gorundu bence hamile diylim olsa koyulasirdi :KK43: ama adetde olmadim qaliba yumurtam kiste donüsdu acaba kist boyle hayali cizgi falan cikarirmi bu konuda bi bilgin varmi

Bilmiyorum canim daha kan vermedim dun bitane daha test yapdim 10 dk sonra cok cok silik bi hayali cizgi olusdu bu gun yine yaodim bu sefer 20 dk da hayali bi cizgi gorundu bence hamile diylim olsa koyulasirdi :KK43: ama adetde olmadim qaliba yumurtam kiste donüsdu acaba kist boyle hayali cizgi falan cikarirmi bu konuda bi bilgin varmi
Hiç bilgim yok canım ama ben 6 aydır hiç gebe kalmadım testlerim hepsi tamamen negatif oluyordu gölge bile çıkmıyordu

X