Silik çizgi var hamile miyim

Hayırlısı olsun, gebeliğiniz sağlıkla geçsin inşallah 🥰 benim çizgi kurudukça belirginleşmedi ama aynı kaldı sonra da sıvı fazla gelmiş sanırım sarı renk gelmişti. Genelde kurudukça belirginleşti diyorlar bu yüzden ümit etmekten kaçınıyorum açıkcası yine de sormak istedim 🙄
Çok teşekkür ediyorum inşallah sizden de güzel haber alırız 🧡 ama bence test alıp başka deneyin o belirsiz çizgi daha önce yaptığımda hiç çıkmazdı benim . Yani boşuna çıkmıyor 🫠

Çok teşekkür ediyorum inşallah sizden de güzel haber alırız 🧡 ama bence test alıp başka deneyin o belirsiz çizgi daha önce yaptığımda hiç çıkmazdı benim . Yani boşuna çıkmıyor 🫠
Evet doğru ben de iki ay boyunca dünyanın testini yaptım kuruma çizgisi oluyordu ama asla ilk anda böyle bir çizgi görmedim. Yarın sabah yine yapacağım inşallah hayırlı haberler alırım ben de, çok teşekkür ediyorum cevaplarınız için 🥰

Evet doğru ben de iki ay boyunca dünyanın testini yaptım kuruma çizgisi oluyordu ama asla ilk anda böyle bir çizgi görmedim. Yarın sabah yine yapacağım inşallah hayırlı haberler alırım ben de, çok teşekkür ediyorum cevaplarınız için 🥰
Ben de ilk erken gebelikte çıktı bu çizgi sonra sizinki gibi bu testte çıktı . İnşallah vardır güzel haberler alırız 🥰🧡

Ben de ilk erken gebelikte çıktı bu çizgi sonra sizinki gibi bu testte çıktı . İnşallah vardır güzel haberler alırız 🥰🧡
Bugün fotoğrafta bile görünmeyecek kadar silik çıktı kaset teste. Gün geçtikçe belirginleşmesi gerekirdi sanırım yok 🙇‍♀️

Bugün fotoğrafta bile görünmeyecek kadar silik çıktı kaset teste. Gün geçtikçe belirginleşmesi gerekirdi sanırım yok 🙇‍♀️
Anlıyorum . Ama idrarın durumuna göre farklı çıkabiliyor. Siz yine de erken gebelik testini ilk idrarla deneyin derim

Bende 3 gün geciktim az önce 2 tane test yaptım hamilemiyim şimdi beeen
Bunlar nasıl sizce lütfen yardımcı olun bir yıldan fazladır uğraşıyorum üsteki ilk yaptığım alttakide ikinci yaptığım

Eklentiler

• 17044834649291883587358367302551.jpg
    17044834649291883587358367302551.jpg
    119,7 KB · Görüntüleme: 123
Belirtilerim de var ama niye böyle oldu anlamadım yine de regl olana kadar denemeye devam edeceğim. 🙇‍♀️
Ben de çok fazla gaz ve göğüslerimde dolgunluk harici belirti olmadı . Ben saydım 4 günde 10 test yapmışım

Ben de çok fazla gaz ve göğüslerimde dolgunluk harici belirti olmadı . Ben saydım 4 günde 10 test yapmışım
Kasıklarımda regl sancısına benzer sancılar var sırtıma da vuruyor hatta oldum sanıp tuvalete gittim kaç defa. Bu normalde sadece olacağım gün olurdu 7-8 gün önceden başlaması hiç olmadı. Göğüs ağrısı batma sertlik vs var ama fibrokistlerim var bazen regl harici de ağrım olur onu sayamam. Şişkinlik, gaz vs var ama regl öncesi de oluyor bana onu da sayamam.

Attığınız testler sanki bozuk gibi geldi bana . Ya da çok bekledi de öyle mi foto çektiniz
Bunlar nasıl sizce lütfen yardımcı olun bir yıldan fazladır uğraşıyorum üsteki ilk yaptığım alttakide ikinci yaptığım
Bu arkadaşa yazacaktınız sanırım, bence testler kuruduktan sonra çekilmiş fotoğraf ondan böyle görünüyor, kuruyunca benimkiler de böyle oldu.

Kasıklarımda regl sancısına benzer sancılar var sırtıma da vuruyor hatta oldum sanıp tuvalete gittim kaç defa. Bu normalde sadece olacağım gün olurdu 7-8 gün önceden başlaması hiç olmadı. Göğüs ağrısı batma sertlik vs var ama fibrokistlerim var bazen regl harici de ağrım olur onu sayamam. Şişkinlik, gaz vs var ama regl öncesi de oluyor bana onu da sayamam.
Geçen ay ben de bir sürü belirti yaşadım kesin hamileyim dedim . Sonra gününde adet oldum benim de 10 gün önceden başlamıştı belirtiler . Ama sayısız test yaptım hepsi negatifti tertemiz hiç çizgi çıkmamıştı

Bu arkadaşa yazacaktınız sanırım, bence testler kuruduktan sonra çekilmiş fotoğraf ondan böyle görünüyor, kuruyunca benimkiler de böyle ol

Bu arkadaşa yazacaktınız sanırım, bence testler kuruduktan sonra çekilmiş fotoğraf ondan böyle görünüyor, kuruyunca benimkiler de böyle oldu.
Yani dün yaptım bugün atttim size göğüs ağrım var ara ara adet olacakmış gibi oluyorum ama olmuyorum gecikmemde vsr nedir sizce yardımcı olursanız sevinirim

dün yaptım bugün atttim size göğüs ağrım var ara ara adet olacakmis gibi agrim oluyor gecikmemde var nedir sizce yardımcı olur musunuz
Normalde hangi gün adet olmanız gerekiyordu . Üstteki değil ama alttakinde var bence . Yoksa sizi boşuna umutlandırmak istemem ama negatif olunca o kısım tertemiz beyaz oluyordu bende . Sizin alttakinde hafif var bence . İnşallah vardır . Ama etken gebelik prodoctor alıp yaparsanız çok iyi olur .

Geçen ay ben de bir sürü belirti yaşadım kesin hamileyim dedim . Sonra gününde adet oldum benim de 10 gün önceden başlamıştı belirtiler . Ama sayısız test yaptım hepsi negatifti tertemiz hiç çizgi Keşke regl gecikmesini bekleyecek kadar bende kuruma çizgisi çok oldu iki ayda ama hamile değildim ilk anda çıkması bu ay oldu sadece bakalım hayırlısı.

Geçen ay ben de bir sürü belirti yaşadım kesin hamileyim dedim . Sonra gününde adet oldum benim de 10 gün önceden başlamıştı belirtiler . Ama sayısız test yaptım hepsi negatifti tertemiz hiç çizgi çıkmamıştı
Benim kuruma çizgisi çok oldu ilk anda çıkması ilk defa başıma geliyor kimyasal falan mı acaba bilemedim. Keşke regl gecikmesini bekleyecek kadar sabırlı olabilsem en garantisi o malesef 🙇‍♀️

Normalde hangi gün adet olmanız gerekiyordu . Üstteki değil ama alttakinde var bence . Yoksa sizi boşuna umutlandırmak istemem ama negatif olunca o kısım tertemiz beyaz oluyordu bende . Sizin alttakinde hafif var bence . İnşallah vardır . Ama etken gebelik prodoctor alıp yaparsanız çok iyi olur .
Ekim23 de oldum kasımın 23 de oldum Aralık'ta 2 de oldum ocakta daha olmadım

X