Silik gebelik testi

benim doktorum progesterona baktırmıştı ilk gebelik testinde pozitif gördüğümde çünkü daha öncesinde bir düşüğüm olmuştu. sanırım o şekilde tehlikesi olanlar için progesterone takviyesi oluyor. o konuda araştırma yapmanızı öneririm. doktorun bu şekilde söylemesi biraz başından atma gibi olmuş. tabi sonuçta tutunamayacak bebeği ne yapsan tutamazsın ama tıp ilerledi bi şeyler de yapılabilir belki, en azından denenebilir. valla ben de 31 yaşını bitiriyorum ilk gebeliğim o yüzden anlıyorum sizi, kadınlık hormonları mı bilmiyorum insana içeriden gelen geliyor :skandal: :skandal: . stres büyük düşman ama o bir gerçek. eşiniz de biraz daha destekleyici olsa bu süreçte daha hızlı ilerlerdiniz.
Kendi doktorum gidince alel acele tanistigim ve ameliyatımı üstlenen doktorum bu. Acikcasi 3 cocugum var diyince direkt rahmi alalim kafasındaydı aglaya zırlaya ikna ettim diyebilirim leep icin. Gebelik diyince bana deli gözüyle bakıyor sanirim. Herkes öyle gerci.. buda ustumde ayri bir baskı oluşturuyor. Hormonlarim alt ust hala regl olmadim o 2 gun olan regl miydi bilmiyorum iyiden iyiye hamile gibi hissediyorum 3 gundur bulantilar saat basi idrara cikmalar goz kararmalari koku hassasiyeti bağımlısı olduğum kahveden tiksinme.. 100 yil once yasasam patikleri örmeye başlamıştım simdiye ama malesef gunumuz saglik teknolojisi izin vermiyor 😂 Ayni yastaymisiz sizinle bu arada 😊

Canım benim testinde seninki gibi sen hamilemisin?
IMG-20221110-WA0011.jpeg

Selamın Aleyküm öncelikle bende böyle bi test yaptım sonucun çıkmasını yaklaşık 1 sat felan bekledim benimkindede aynen bu şekil silik çizgi vardı isterseniz atabilirim fotosunu

Selamın Aleyküm öncelikle bende böyle bi test yaptım sonucun çıkmasını yaklaşık 1 sat felan bekledim benimkindede aynen bu şekil silik çizgi vardı isterseniz atabilirim fotosunu
İlk 5 dakikada silik çizgi çıktıysa geçerli oluyo canım, benimki mesela ilk 5 dakikada bu silik çizgi çıktı sonra netlesti koyulasti

Senin daha belirgin canim var gibi duruyor bende yok daha yeni regl oldum bitiyor bu ay önümüze bakacağız bakalim
Canım bende cuma akşamı kan vermeye gittim çok şükür 524.6 çıktı pozitifmis, Rabbim inşallah sizlerde nasip eder, hiç stres yapma ben umudu kestim anda oldu, bütün adet belirtilerim vardı bu ay ha bugün ha yarın derken hamile olduğumu öğrendim

Canım bende cuma akşamı kan vermeye gittim çok şükür 524.6 çıktı pozitifmis, Rabbim inşallah sizlerde nasip eder, hiç stres yapma ben umudu kestim anda oldu, bütün adet belirtilerim vardı bu ay ha bugün ha yarın derken hamile olduğumu öğrendim
Allah sag salim kavustursun canim darısı başıma insallah 😊

Kendi doktorum gidince alel acele tanistigim ve ameliyatımı üstlenen doktorum bu. Acikcasi 3 cocugum var diyince direkt rahmi alalim kafasındaydı aglaya zırlaya ikna ettim diyebilirim leep icin. Gebelik diyince bana deli gözüyle bakıyor sanirim. Herkes öyle gerci.. buda ustumde ayri bir baskı oluşturuyor. Hormonlarim alt ust hala regl olmadim o 2 gun olan regl miydi bilmiyorum iyiden iyiye hamile gibi hissediyorum 3 gundur bulantilar saat basi idrara cikmalar goz kararmalari koku hassasiyeti bağımlısı olduğum kahveden tiksinme.. 100 yil once yasasam patikleri örmeye başlamıştım simdiye ama malesef gunumuz saglik teknolojisi izin vermiyor 😂 Ayni yastaymisiz sizinle bu arada 😊
Leep neden olmuştunuz acaba bnde oldumda hatta ameliyat sonrası da

Hpv 16 pozitifim. Aslimda 16 da genelde lezyon gorulmemesine ragmen cok yogun lezyon oluşumu vardi. Kolposkopi sirasinda alınan biyopsi sonucum cin 2 geldi acil leep önermisti bende doktor ne diyorsa yaptim
Bnmde cin 3 iki kanser tümörü vardı rahim ağzı alındı 16 pozitif ameliyattan sonra cin1 di ama bugün rahim filmi çekilcektim rahim komple kapanmış giremediler bu akşam ve yarın ilaç kullanıcam acılmam olursa çekicekler ama sanmıyorum yapışmış

X