Erken Gebelik Testime bakar mısınız? Lütfen.

kkdd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2024
5
0
29
Merhabalar, yeni üye oldum uzun zamandır takip ediyorum. Pkos var. Adet tarihlerim düzenli değil. Geçen ay çatlatma iğnesi vurmuşlardı ama olmamıştı. Adet döndüm 35 - 50 gün arası değişiyor.

En son adet başlangıç tarihim : 9 MART

Döngüme göre sanırım 18. gün civarı yumurtlama gördüm tam emin değilim lh testi gördüğüm en yüksek çift kırmızıydı.
WhatsApp Image 2024-04-05 at 13.48.22.jpeg

Normal 30 günlük döngüye göre şu an : 26. gündeyim... ama tam bilemiyorum da.

Testi idrara tuttum ama tam tutmadım sanırım çünkü 10 dakika vs. geçtiğinde hiçbir çizgi yoktu. Sonra ben sildim üzerini 2 öbek kırmızılık gördüm 2 tarafta da gözlerime inanamadım. Sonra bekledim biraz, kontrol kısmı silik kırmızı diğer tarafta gözle görebildiğim bir gölge vardı.

Sizce ne olabilir. Teşekkür ederim cevaplarınız için.

Merhabalar, yeni üye oldum uzun zamandır takip ediyorum. Pkos var. Adet tarihlerim düzenli değil. Geçen ay çatlatma iğnesi vurmuşlardı ama olmamıştı. Adet döndüm 35 - 50 gün arası değişiyor.

En son adet başlangıç tarihim : 9 MART

Döngüme göre sanırım 18. gün civarı yumurtlama gördüm tam emin değilim lh testi gördüğüm en yüksek çift kırmızıydı. Eki Görüntüle 3411930

Normal 30 günlük döngüye göre şu an : 26. gündeyim... ama tam bilemiyorum da.

Testi idrara tuttum ama tam tutmadım sanırım çünkü 10 dakika vs. geçtiğinde hiçbir çizgi yoktu. Sonra ben sildim üzerini 2 öbek kırmızılık gördüm 2 tarafta da gözlerime inanamadım. Sonra bekledim biraz, kontrol kısmı silik kırmızı diğer tarafta gözle görebildiğim bir gölge vardı.

Sizce ne olabilir. Teşekkür ederim cevaplarınız için.
Testi tekrarlayin isterseniz bozuk gibi geldi bana

Evet sanırım idrarda az tuttum, kontrol çizgi de silik gibi, peki test için erken mi acaba

test bozuk gibi bence farklı bir test yapın

X