Silikon göğüs ucu belası..Kullananlar lütfen yardımcı olun

Merhaba pazar günü bir ebe ile evde çalıştık. Bir günde silikonu bıraktırdı :) dört aylık olacak bebek için bayağı kısa sürede oldu. Ayrıca benim bebeğim biraz hırçınlasiyor değişiklige karşı. Yani ben biraktirdiysam herkes biraktirabilir. Buraya yazdım, detayları mesaj ile paylaşabilirim.
Çok sevindim güle güle büyütün bebisinizi 😍 süt attırma ile ilgili bir program yaptınız mı peki

Çok sevindim güle güle büyütün bebisinizi 😍 süt attırma ile ilgili bir program yaptınız mı peki
Ebe sütümü elle sağdı, makine ile sagdik kontrol etti, aslında iyi dedi. Hastane tipi makine kiralamistim, düzenli sağıma başladım..ancak bazen bebeğimden fırsat bulamıyorum. Ancak silikonsuz çok fark etti emmesi, aktif emiyor. İki gündür mamayı önemli ölçüde azalttım, sağdiklarimi iciriyorum.

Hanımlar selam varmı halada burada olan😕
16 haftalık hamileyim gögüs uçlarım çökük doktorumla konuştum şuan çıkarmak için uğraşma yapcak bsey yok doğumu tetklersin dedi gögüs ucu koruyucularla emzirirsin dedi hem snir oluyorum bu duruma hem utanıyorum özellikle doğumdan sonra çevrem bilsin istemiyorum nasıl başa çıkıcam bu durumla

Hanımlar selam varmı halada burada olan😕
16 haftalık hamileyim gögüs uçlarım çökük doktorumla konuştum şuan çıkarmak için uğraşma yapcak bsey yok doğumu tetklersin dedi gögüs ucu koruyucularla emzirirsin dedi hem snir oluyorum bu duruma hem utanıyorum özellikle doğumdan sonra çevrem bilsin istemiyorum nasıl başa çıkıcam bu durumla
Bence yapman gereken emzirmeye ilgili eğitim alman. Emmenin meme ucuyla alakası yok . Silikon birşey sokma bebekle arana.

Bende birşey sokmak istemiyorum aramıza ama bu şekilde ememezse diye çok üzülürüm bu eğitimi sadece doğumdan sonra hemşireler mi veriyor
Instagram da emzirme danışmanları var onlardan alabilirsin iyice araştır. Doğum sonrasında gelip yardım edenler var ücret karşılığı. Yapacaksan en iyi yatırımi buna yap. Bebek doğacak gelip memeni emecek diye bişey yokmuş bunu anladım. Mama yerine emzirmeye para yatir.

Öncelikle hayırlı olsun ,bence su an bunları dert etmeyin. Gebeliğinizin tadını çıkarın. Emzirmek isterseniz( medikal bir sıkıntı yoksa) zaten her türlü emzirirsiniz. Ben silikon göğüs ucuyla da emzirdim ( 2 ay ) bazen biberonda aldı. Sonuç 2 yaşına kadar emen bir çocuk. Su an 26 aylık hala versem hala emer. Emzirmek doğal akışta devam eden bir süreç . Ben baslarda cok kafaya taktım ama takılacak hiç bir şey yokmuş.

Instagram da emzirme danışmanları var onlardan alabilirsin iyice araştır. Doğum sonrasında gelip yardım edenler var ücret karşılığı. Yapacaksan en iyi yatırımi buna yap. Bebek doğacak gelip memeni emecek diye bişey yokmuş bunu anladım. Mama yerine emzirmeye para yatir.
Teşekkür ederim evet araştırdım biraz bir iki danışmanla konuştum gerek görürsem yardım alıcam yapıcak bişey yok

Öncelikle hayırlı olsun ,bence su an bunları dert etmeyin. Gebeliğinizin tadını çıkarın. Emzirmek isterseniz( medikal bir sıkıntı yoksa) zaten her türlü emzirirsiniz. Ben silikon göğüs ucuyla da emzirdim ( 2 ay ) bazen biberonda aldı. Sonuç 2 yaşına kadar emen bir çocuk. Su an 26 aylık hala versem hala emer. Emzirmek doğal akışta devam eden bir süreç . Ben baslarda cok kafaya taktım ama takılacak hiç bir şey yokmuş.
Çok teşekkür ederim🙏Açıkcası benim kendime stres yaptığım tek konu o an çevremin bilmesini özellikle kayınvalidemin bilmesni istemiyorum beni bu çevresel faktör biraz etkiliyor

X