silikon taktıracaklara önemli uyarı.. boyut hakkında..

kızlar ben sizi boyut konusunda uyarmak istiyorum.. sonucta hepimizin ortak bi noktası var gögüslerimiz istedigimiz gibi degil.. bn yaklasık 10 ay önce taktrdım..gögüslerim simetrik olmadıgı için 250cc ye 300 cc takıldı.. zamanla ciddi anlamda küçülmeler söz konusu.. bunu bizzat yaşadım paylaşmak istiyorum.. yani bna küçük gelmeye başladı silikonlarım..bi tek bn degil aynı durumda olan tanıdgm arkadaslar da var.. BENCE YAPTIRDIGINIZA DEGSİN.. 350CC ALTI TAKTIRMAYIN..bn ilerde tekrar 350 ya da 400 cc taktrcam.ekonomik olarak sıkıntı olmasa hemen bile yaptırırım.bunun dışında hiç bi sorun yaşamadım.iyi ki yaptırmışımın yanında keşke biraz daha büyük olsaymış demesem daha cok mutlu olurdum..gerci görüntüsü acısından hiç sıkıntım yok şimdiye kadr söylemedigim kimse anlamadı silikon oldugunu..ama sütyenlerde birazcık destek tercih ediyorum halaaa..bu da canımı sıkıyo..yanii öncesinde zaten destekli sütyenlerden bıkmıştım..neyse kızlar sorunuz varsa seve seve cevaplarım zemuszemus
merhabalar suan malatyadayim istanbulda yasiyorum gogusum kucuk oldugu icin 425cc istiyorum bugun tahlil yapicaklar ameliyata giricem tek korktugum ameliyat kapisi sonrasinda cok agri oluyormu gogus ucundan silikonu takicaklar okadar bikini almama ragmen hic biri yakismiyordu pskolojim cok bozuk bez parcasida taksam yakisicagini umuyorum ameliyat sonrasi tekrar sizlerleyim

Bulucaz canım,elbette birgün işte budur diyecegiz,sabır.Sen ist. anadolu yakasındamı,avrupa yakasındamı oturuyorsun?Ben mesela büyük devlet hastanelerini birde araştırmak istiyorum şişli etfal,yada üniversite hastaneleri mesela.Hiç oralardan bilgi aldınmı acaba canım??
ben aldim orda baktirmistim gogus ameliyati icin buyutme 8bin istedilrr

ben istanbul avrupa yakasinda oturuyorum sisli etfalde baktirdim birde okmeydaninda baktirdim okmeydani ideal oldugunu soyledi yapmadilar sisli etfalde cok rakkam istediler suan icin malatyadayim 3bin 400 tl ye cikarsin canim ben saat 12 00 bekliyorum tahlillerim basloycak doktordan suan icin haber bekliyorum

ben istanbul avrupa yakasinda oturuyorum sisli etfalde baktirdim birde okmeydaninda baktirdim okmeydani ideal oldugunu soyledi yapmadilar sisli etfalde cok rakkam istediler suan icin malatyadayim 3bin 400 tl ye cikarsin canim ben saat 12 00 bekliyorum tahlillerim basloycak doktordan suan icin haber bekliyorum

kac cc yaptirdin suan agri sizi yada iz gibi birsey varmi
Hadi hayırlısı olsun :KK66:
400 cc kas zarı altı yuvarlak protez oldu bana. İz yok diyebilirim,meme ucu kesisi yaptırmıştım :KK66: Hiç varlıklarını hissetmiyorum protezlerin zaten,Ağrı sızı hiçbirşey yok Maşallah Barekallah bana :nazar: :))

Hadi hayırlısı olsun :KK66:
400 cc kas zarı altı yuvarlak protez oldu bana. İz yok diyebilirim,meme ucu kesisi yaptırmıştım :KK66: Hiç varlıklarını hissetmiyorum protezlerin zaten,Ağrı sızı hiçbirşey yok Maşallah Barekallah bana :nazar: :))
sevindim buna destekli sudyenlerimin hepsini acimadan cope aticam denizde yada havuzda veya danc ederken seni yoruyormu cunki ben danc etmeden duramam birde oryantala gidicem iyilestikten sonra dansozluk yapicam bir cok insan yaptiriyor kac gunde ayaga kalkip yurumeye basladin

sevindim buna destekli sudyenlerimin hepsini acimadan cope aticam denizde yada havuzda veya danc ederken seni yoruyormu cunki ben danc etmeden duramam birde oryantala gidicem iyilestikten sonra dansozluk yapicam bir cok insan yaptiriyor kac gunde ayaga kalkip yurumeye basladin
Hayır Tabiki yormuyor :)) Ama ilk sene varlıklarını,baskı hissini hissedebilirsin. Ameliyat olduğun günden itibaren yürümeye başlıyorsun zaten :) Bir iki hafta istirahat edersen daha çabuk normal hayata dönebilirsin :KK66:

Hayır Tabiki yormuyor :)) Ama ilk sene varlıklarını,baskı hissini hissedebilirsin. Ameliyat olduğun günden itibaren yürümeye başlıyorsun zaten :) Bir iki hafta istirahat edersen daha çabuk normal hayata dönebilirsin :KK66:
teşekkur ederim canim detaylar icin beni cok mutlu ettin

merak ettim bende maddiyat dolayı şuan istediğim ameliyatı olamıyorm şişli etfalde nekadar rakam çıkardılar size

3.500 istediler ilk gittigimde 1 yil sonra 8 binistediler. Bana dedilerki uygun senin goguslerin gerek yok ben istiyorum dedim cocuk gibi gorduler beni sakin ha uzunca bi adı var doktorun sevmemistim zaten sakin dr. selami silvan sadirvanmi ne ismi ona hic gitme doktorunuda degistir gel malatyaya suan ben ordayim yatiyom ist doncem yarin pansumanim var yola cikicam ist istersen yaptiracagin zaman benle iletisime gec sana nerde ne yapacagini soylerim cok basit cokta kibar doktorum var cok maliyeti yok cok uygun

malatyadayim hastanede 16 gundur buralardayim kiz kardesimde 130kg ameliyat icin burdayiz hazir gelmisken ben ameliyat oldum kiz kardesimin migdesini kücultucekler ama acayip guzel hastane karaviger nakli genelde burda yapiliyor arkadaslar hastaniz varsa yakinlariniza bildirin turgut özal hastanesi

3.500 istediler ilk gittigimde 1 yil sonra 8 binistediler. Bana dedilerki uygun senin goguslerin gerek yok ben istiyorum dedim cocuk gibi gorduler beni sakin ha uzunca bi adı var doktorun sevmemistim zaten sakin dr. selami silvan sadirvanmi ne ismi ona hic gitme doktorunuda degistir gel malatyaya suan ben ordayim yatiyom ist doncem yarin pansumanim var yola cikicam ist istersen yaptiracagin zaman benle iletisime gec sana nerde ne yapacagini soylerim cok basit cokta kibar doktorum var cok maliyeti yok cok uygun
devlet hastanesi sanırım ama malatyaya gelebilme imkanım yok maalesef 8bin bayildiktan sonra gider ozelde olursun haklısin hadi bir şekilde geldim diyelim ileride herhangi bir durum da Dr.la gorusme danışma imkanı çok zor olur Uzun vadeli düşünmek lazım bence

.Ben 6 ay önce ameliyat oldum ve 6 aydır hayatımın kabusunu yaşıyorum, ne yazık ki doktorum yeterli cep açmadığı için meme uçlarım aşağıda yani silikonun tepe, yani en yüksek noktasında olması gerekirken daha aşağıda ve inanılmaz mongol, kısacası inek memesi gibi duruyor.dr 325 cc önermişti fakat ameliyattan önce ben mümkünse 300 cc altı denemesini ve şayet kötü durmuyorsa 300 cc altını takmasını söylediğimden ve dr ne yazık ki sonradan anladığım kadarıyla çokta uğraşmamak için 275 cc takmış hem küçük hemde meme uçlarım aşağıda olduğu için ve ayrıca doktorumun sonradan takındığı tavırdan dolayı aylardır inanılmaz bir bunalımdayım .Tekrar ameliyat olmam gerkiyor ne yazık ki Perşembe doktordan randevu aldım ve bakalım o ameliyattan önceki çok sevimli beyefefdi doktorum 4 ayımda görüştüğüm tavrını mı yoksa ameliyat öncesi kibar tavrını mı sergileyecek randevum var ameliyat için görüşeceğim bakalım neler olacak.burdan tekrar yazarım
peki ilk doktorunun adı neydi acaba benim düşündüğüm isimlerden biri mi diye endişelendim

yuvarlak evet cok guzel duruyo..ama cc hakkında bısey dıyemıcem cunku doktorlar olcum yaparak sana uygun olanı soluyolar..herkesın vucut yapısı ve gogus kafesı meme dokusu bır olmadıgı ıcın 300 cc sende nasıl duracak bı fıkrım yok..
benım boyum 174 kılom 68 ve gogus kafesım omuzlarım genıs..bende 375 e 350 cc yuvarlak kullandı ben cok memnunum.90b suan kullanıyorum.
bence sende ne ıstedıgını net olarak belırt ve ıstedıgın gıbbı olacaklarından emınım o zaman..yada begendıgın bır ressımle gıt..ben olabıldıgının en buyugunu ıstedım ve 325 ten ıtıbaren denemıs doktorum ve benım beklentımı bıldıgı ıcın 375 sag 350 sola karar vermıs.. ne ıstedıgını doktoruna anlatabıldıgınde sonrasında sorun yasayacagını dusunmuyorum..
vücut ölçülerimiz aynı doktorun kimdi acaba

kızlar ben sizi boyut konusunda uyarmak istiyorum.. sonucta hepimizin ortak bi noktası var gögüslerimiz istedigimiz gibi degil.. bn yaklasık 10 ay önce taktrdım..gögüslerim simetrik olmadıgı için 250cc ye 300 cc takıldı.. zamanla ciddi anlamda küçülmeler söz konusu.. bunu bizzat yaşadım paylaşmak istiyorum.. yani bna küçük gelmeye başladı silikonlarım..bi tek bn degil aynı durumda olan tanıdgm arkadaslar da var.. BENCE YAPTIRDIGINIZA DEGSİN.. 350CC ALTI TAKTIRMAYIN..bn ilerde tekrar 350 ya da 400 cc taktrcam.ekonomik olarak sıkıntı olmasa hemen bile yaptırırım.bunun dışında hiç bi sorun yaşamadım.iyi ki yaptırmışımın yanında keşke biraz daha büyük olsaymış demesem daha cok mutlu olurdum..gerci görüntüsü acısından hiç sıkıntım yok şimdiye kadr söylemedigim kimse anlamadı silikon oldugunu..ama sütyenlerde birazcık destek tercih ediyorum halaaa..bu da canımı sıkıyo..yanii öncesinde zaten destekli sütyenlerden bıkmıştım..neyse kızlar sorunuz varsa seve seve cevaplarım zemuszemus
Silikonlarin varligini hissediomusunuz yani orda yabanco bi cisim var oldugunu hissedebiliomusunuz ve sizi rahatsiz edio mu

Ya çok az kaldı 3 gün sonra ameliyatım var birde grip oldum üstüne serum falan taktırdım sırf ameliyatım etkilenmesin diye
400 takacaklar banada ama 425 450 zorlasam mı diyorum yaaa sonkez Dr konuşup burayı okuyunca çokda büyük gelmedi gözüme çünkü. 168 50 kiloyum be 75 b tam doldurmuyor bile göğsüm düşünün

X