Doğuma Hazırlık Sincan Koru hastanesinde doğum yapanlar yardım edin lütfen

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Syds

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2022
5
6
26
32 haftalık hamileyim Sincan Koru hastanesini tercih edicez büyük ihtimalle doğum için anlaşmadan önce tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi şuan Dr Kadriye Çiçekli ile devam ediyoruz aksilik olmadıkça normal doğum istiyorum yakın zamanda doğum yapan var mı bu hastanede memnun kaldınız mı

Farklı bir sebepten gitmiştim doktora, evime yakın bir hastane gebelik olursa Kadriye hanıma gideriz diye planlamıştım. Hazır gitmişken kapıdaki hamiş ablalara sordum da herkes memnundu :)) Birebir bir tecrübem yok ama iyi şeyler duydum diyeyim. Hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah

Farklı bir sebepten gitmiştim doktora, evime yakın bir hastane gebelik olursa Kadriye hanıma gideriz diye planlamıştım. Hazır gitmişken kapıdaki hamiş ablalara sordum da herkes memnundu :)) Birebir bir tecrübem yok ama iyi şeyler duydum diyeyim. Hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah
İlgisini bende beğendim açıkçası yalan yok ama özel hastanelerin potansiyel sezaryen yönlendirmesi yapıyor olduklarını duydukça endişeleniyorum tabiki zorunda kalınca olsunda normal doğum teşviki ne durumda doğum yapanlardan azıcık bilgi alabilsem keşke. Sizde istediğinizde nasip olur inşallah ☺️

Sincan şubesini bilmiyorum ama ümitköyde kötü tecrübelerimiz olmuştu ilgi alaka sıfır. Keçiören medicalparkı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

X