Saç Uzatma Yöntemleri Sinemaki yapanlar buraya !!! Fotoğraflarımızı paylaşalım.

kızlar 2. kürümün 2. seansını dün yaptım her perşembe yapıordum bugün iş görüşmem var diye dünden yaptım..
bundan sonrada her çarşamba olucak ..işe girersem nasıl yapcam onu düşünüyorum..
artık işten gelir gelmez yatana kadar ver allah saça kürleri:KK1::KK1:
akşam foto eklerim

kızlar 2. kürümün 2. seansını dün yaptım her perşembe yapıordum bugün iş görüşmem var diye dünden yaptım..
bundan sonrada her çarşamba olucak ..işe girersem nasıl yapcam onu düşünüyorum..
artık işten gelir gelmez yatana kadar ver allah saça kürleri:KK1::KK1:
akşam foto eklerim

bende ilk kürün ikinci seansını bugün yapacağım çalışırken çok zor bunları yapmak.
en kötü ihtimal cumartesi veya pazar günleri yaparsın:KK34:

bende ilk kürün ikinci seansını bugün yapacağım çalışırken çok zor bunları yapmak.
en kötü ihtimal cumartesi veya pazar günleri yaparsın:KK34:
ilk kürümün ilk seansı 26 aralık 2013 $26.12.2013...jpg
ve 2. kürümün 2. seansı 12mart 2014 $12.03 (2).jpg $12.03 (1).jpg

$2014-03-14 17.19.29 (2).jpg

Kızlarr saçlarımın bu hali 1. sinameki uygulamasından sonra(7 Mart). Birazdan 2. uygulamayı yapacağım. Bilerek çizgili üst giyindim ki farklılık olursa daha belli olsun diye, gece tekrar 2. uygulamadan sonra eklerimm hepinizi öptümm

kızlaaaar 2. kürümün 3.seansı dün bitti yine ilk ve son halini yayınlıyorum..
bu 1.kür 1. seans 26 aralık 2013 $1-26.12.2013...jpg 2. kür 3. seans 19 mart 2014 $3-19.03.2014.jpg $19.03.2014.jpg

selam kızlar 2.kürümün 4. seansı çarşamba günü bitti..
işte 1. kür 1. seans 26 aralık 2013
$1-26.12.2013...jpg
ve işte 2. kür 4. seans 26 mart 2014 $26mart2014..jpg $26mart2014.jpg

selam kızlar 2.kürümün 4. seansı çarşamba günü bitti..
işte 1. kür 1. seans 26 aralık 2013
Eki Görüntüle 1041304
ve işte 2. kür 4. seans 26 mart 2014 Eki Görüntüle 1041306 Eki Görüntüle 1041307

Epey oldu saçla başla uğraşmayalı:KK9: Girdim bir bakayım ne var ne yok diye ,hatırladım ki morcadıyeşilyarasa vardı takip ettiğim:) Bliyorsun ki geçen yıl benim saçlarımda senin kadar kısaydı.Bende kürleri yaptığımda aynı bu miktarda uzama olmuştu.Saç yapımız ve o zaman ki kesimimizde aynı.Çalışmalara devam et ,sende emeğinin karşılığını alacaksın.Bence çok güzel bir ilerleme var :emir_bebek: Şuan kimilerine göre normal uzuyor gibi görünebilir ama dediğim gibi şuan ki ilerleme çok normal:KK9: Bende bu yakınlar da saçımın fotosunu çekip koyacağım inşallah :KK34: Epeydir kür yapmadım 3 ayı geçmiştir bakalım fark var mı :KK52:

Kizlar bende sinam eki yapiyorum dun 4. Kurumu yapmis oldum 8 hafta yapip iki.haftalik molamda sacimin son halini koyucam ilk halini cekmeyi.unutmusum dun kur yaptiktan snra kurulayip cikiyordum ama bu defa duzlestirdim belli olsun diye zaten gtmem gerekn yerler vardi:) nrmalde duzlestirici kullanmiyorum saclarimi sinam eki kurune baslamadan once kestirdim uzamis ben farkediyorm ama siz o halini bilmediginizden belki bir yorum yapamayacaksiniz bu 4. Haftam 4 hafta snra dinlenme suremde son halinide koyacagim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1400935004902.jpg
    $1400935004902.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 97
Epey oldu saçla başla uğraşmayalı:KK9: Girdim bir bakayım ne var ne yok diye ,hatırladım ki morcadıyeşilyarasa vardı takip ettiğim:) Bliyorsun ki geçen yıl benim saçlarımda senin kadar kısaydı.Bende kürleri yaptığımda aynı bu miktarda uzama olmuştu.Saç yapımız ve o zaman ki kesimimizde aynı.Çalışmalara devam et ,sende emeğinin karşılığını alacaksın.Bence çok güzel bir ilerleme var :emir_bebek: Şuan kimilerine göre normal uzuyor gibi görünebilir ama dediğim gibi şuan ki ilerleme çok normal:KK9: Bende bu yakınlar da saçımın fotosunu çekip koyacağım inşallah :KK34: Epeydir kür yapmadım 3 ayı geçmiştir bakalım fark var mı :KK52:

şekerim bunun üzerine saçımı kestirdim ama hep devam ettim kürü yapmaya 2 NİSAN 2014 $5-02 Nisan 2014.jpg
bu da 15 MAYIS 2014 $1-15 Mayýs 2014.jpg BU HAFTA Kİ KÜRÜMDEN SONRA FOTO ÇEKEMEDİM

Bu kür nasıl yapılıyor? Saçta ne kadar kalması lazım birde kokusu var mı varsa yıkayınca çıkıyor mu? Ve benim şampuanında doğum kontrol hapı var bi zararı olur mu? Çok soru sordum ama cevaplarsanız sevinirim😊

Bu kür nasıl yapılıyor? Saçta ne kadar kalması lazım birde kokusu var mı varsa yıkayınca çıkıyor mu? Ve benim şampuanında doğum kontrol hapı var bi zararı olur mu? Çok soru sordum ama cevaplarsanız sevinirim😊

Hahah ilahi sen evet baya sormussun :)
Bu kur igrenc kokuyor ama uzatiyor kokusuda yikaninca kismen cikiyor arada burnuna geliyor yani:) 4-5 saat bekletiyorum sahsen ben ama zamanina bagli bir satten asagi bekletmemen yararina bu kurun yapilisinada gelince: sinameki otu var aktardan alabilirsin onu yarim cay bardagi su ile bir iki dk kaynatiyorsun snra altini kapatip sogumasini bekliyirsun soguyunca suzup icine kendi kapagi ile bir kapak tatli badem yagi koyuyirsun ayni sekilde bunuda aktardan bulabilirsin ve birtanede bemix ampul kiriyorsun bunuda eczaneden temin edebilirsin bu karisimi sac diplerine suruyorsun ben bunun icin denildigi gibi fisfis aldim icine koydum cnki gercekten vok sivi kayip gidiyor byle birsey bul rahat edersin :) 8 hafta yap 2 hafta ara ver ben faydasini cok cokk gordum ve herkese oneriyorum cnki bnim saclarim eskiden cok kisaydi yukaridada fotografi var.simdiki halinin ha bu arada duzlestiriciyi birak tam sinuc alirsin

Hahah ilahi sen evet baya sormussun :)
Bu kur igrenc kokuyor ama uzatiyor kokusuda yikaninca kismen cikiyor arada burnuna geliyor yani:) 4-5 saat bekletiyorum sahsen ben ama zamanina bagli bir satten asagi bekletmemen yararina bu kurun yapilisinada gelince: sinameki otu var aktardan alabilirsin onu yarim cay bardagi su ile bir iki dk kaynatiyorsun snra altini kapatip sogumasini bekliyirsun soguyunca suzup icine kendi kapagi ile bir kapak tatli badem yagi koyuyirsun ayni sekilde bunuda aktardan bulabilirsin ve birtanede bemix ampul kiriyorsun bunuda eczaneden temin edebilirsin bu karisimi sac diplerine suruyorsun ben bunun icin denildigi gibi fisfis aldim icine koydum cnki gercekten vok sivi kayip gidiyor byle birsey bul rahat edersin :) 8 hafta yap 2 hafta ara ver ben faydasini cok cokk gordum ve herkese oneriyorum cnki bnim saclarim eskiden cok kisaydi yukaridada fotografi var.simdiki halinin ha bu arada duzlestiriciyi birak tam sinuc alirsin

Gerçekten farkediliyor :) çok teşekkür ederim yardımınız için inşallah bende güzel sonuçlar alıp böyle fotoğeaf koyarım :)

X