Sinirden çatlıyorum !

MONNA

Dilini ısır dilini :)
Pro Üye
14 Ekim 2012
2.413
2.879
Sinirlerim çok bozuk ve akıl verecek birilerine ihtiyacım var. Konularımi okuyanlar ablamla da annemle de problemlerim olduğunu bilir. Konuya gelecek olursak ablam eşiyle annem e geldi bayramda. Biz de günlerdir annemlerdeyiz onlarla ilgileniyoruz. Bugün de pikniğe götürelim dedik. Yedik içtik derken çay faslina geçtik. Kiz kardeşim (21 yaşında) tamamen ihmalinden kaynakli olarak üzerime çay döktü ve ben çok sinirlendim çünkü yerinden kalkıp da ne oldu yandin mi bile demedi. Ne o ne annem ne de ablam. Bi tek eşim geldi su tuttu buz koydu. Ben yukari çıktım sakinlesmek için. Yirmi dk falan oldu kimse çıkıp bakayım nasıl yanigin demedi. Aşağıda güle oynaya fotoğraf çektiler. Benim canımı yakan da ayagimdaki yanık değil onların bu davranışi oldu. Eve geldim hala ağlıyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sinirlerim çok bozuk ve akıl verecek birilerine ihtiyacım var. Konularımi okuyanlar ablamla da annemle de problemlerim olduğunu bilir. Konuya gelecek olursak ablam eşiyle annem e geldi bayramda. Biz de günlerdir annemlerdeyiz onlarla ilgileniyoruz. Bugün de pikniğe götürelim dedik. Yedik içtik derken çay faslina geçtik. Kiz kardeşim (21 yaşında) tamamen ihmalinden kaynakli olarak üzerime çay döktü ve ben çok sinirlendim çünkü yerinden kalkıp da ne oldu yandin mi bile demedi. Ne o ne annem ne de ablam. Bi tek eşim geldi su tuttu buz koydu. Ben yukari çıktım sakinlesmek için. Yirmi dk falan oldu kimse çıkıp bakayım nasıl yanigin demedi. Aşağıda güle oynaya fotoğraf çektiler. Benim canımı yakan da ayagimdaki yanık değil onların bu davranışi oldu. Eve geldim hala ağlıyorum

neden bu kadar duyarsızlar acaba?sizce sebebi ne olabilir

Onceki konularinizi az cok hatirliyorum.
Evet, ne kadar araniz bozuk olsa da insan ilgi bekliyor ama siz ic yuzlerini daha iyi biliyorsunuz,
beklememelisiniz.
Yaniginiz cok mu?
Gecmis olsun.

:26: canım benim eski konularını blmiyorum ama boşver eşin yanında ilgileniyo nede olsa.. kardeşin çok ayıp etmiş amaa tavır yaparsın anlarlar hatalarını bence.

Çok geçmiş olsun canım öncelikle .
Yanığının üzerine azıcık suyla toz şeker dökersen acısını alır iz de kalmaz

Ailene gelince , duyarsızlıkları çok üzücü ama sen onların böyle olduğunu biliyorsun zaten
Aslında sakin bir zamanda bu davranışlarının nedenini samimiyetle sorabilirsin
Belki konuşarak çözersiniz

Canının parçası yanıyo ve anne baba kardeş sessiz mi kalıyor yani ?
Bir özür bile dilemedi mi,hiç mi umrunda olmadı?
İnsan düşmanı olsa yapmaz yahu. Bi pardon dese ne var yani.
Kindir bu başka bir şey değil. Allahtan eşiniz yanınızda. Sıkı sıkı tutunun ona.

Neden böyle olduklarını bilmiyorum. Ben duyarsizliklarina sinirlendim. En azından bi kalkip bakabilirlerdi. Nasılsın diye sorabilirlerdi. Tek beklediğim de buydu zaten. Yirmi dk yarım saat falan sonra öyle bi çok kabardi mi diye sordular cvp vermedim. Çünkü hiç samimi gelmedi. Merak eden kaygilanan durumu sormak için yarım saat beklemezdi çünkü. Sağolun arkadaşlar daha iyiyim. Patates rendeleyip koyduk iyi geldi

Bu arada eşimle de tartıştık. Ona da onlarin bu duyarsizliklarina nasıl sessiz kaldın , insan nasıl bakıp ilgilenmez diyemedin mi diye kızdım. Çünkü empati yapıyorum eşimin ailesi böyle bişey yapsa asla sessiz kalmazdım

Bu arada eşimle de tartıştık. Ona da onlarin bu duyarsizliklarina nasıl sessiz kaldın , insan nasıl bakıp ilgilenmez diyemedin mi diye kızdım. Çünkü empati yapıyorum eşimin ailesi böyle bişey yapsa asla sessiz kalmazdım

Bunu esinizin degil sizin soylemeniz lazimdi, ailenize kizip, hirsinizi sucsuz esinizden almayin. Cikin karsilarina konusun, neden boyle yaptiniz, deyin, madem bu derece anlasamiyorsunuz, gorusmeyin olsun bitsin. Siz kendi aileniz olmasina ragmen sesinizi bile cikarmamissiniz, esinizden boyle bi seyi nasil beklersiniz, ailenizin muhatabi sizsiniz... madem esinizin ailesine sessiz kalmazdiniz da neden kendi ailenize hic sesiniz cikmadi.
Bu arada gecmis olsun

Son düzenleme:
Gecmis olsun ama esinin sucu ne? Yazik degilmi adam? Sizin ailenix sorumsuz duygusuzsa adam naapsin? Sen bile senini cikaramamissin. Benim ailem bnu yapicak bana olay cikaririm esimede dusmez bana duser orda lafimi soyleme. Bence esinden ozur dile..

Gecmis olsun ama esinin sucu ne? Yazik degilmi adam? Sizin ailenix sorumsuz duygusuzsa adam naapsin? Sen bile senini cikaramamissin. Benim ailem bnu yapicak bana olay cikaririm esimede dusmez bana duser orda lafimi soyleme. Bence esinden ozur dile..

Ben çok kırıldım o an kimseyle konuşmak istemedim. Eşim aşağı onların yanına gitti. O nedenle bişey söylememesine alındım . Orda ben bişey demedim ama elbette söyleyeceğim yaptıklarınin canımı yaktığıni. Özellikle annem e söyleyeceğim. Ayağı yanan ablam olsaydı ne yapardin diyeceğim. Çünkü biliyorum ona bana davrandığı gibi davranmazdi

X