Sinoz yüz güneş kremi mağduru

Cil bakımı değil lazere gitiğim yerde berhangi bir güneş kremini kulanabilirsiniz dedi başlı başında kaliteli bir üründür dedim.ama tecrübe edindim artık el kremini bile teredütle ve titizlikle alıp kullanacağım
Yüzünüze ne sürdüğünüzü bilmeden içeriğini okumadan bir şey almayın. İçerik okumayı bilmiyorsanız eczaneden alın. Basit gibi konuşuyorsunuz ama basit bir durum değil yüz bu

Yüzünüze ne sürdüğünüzü bilmeden içeriğini okumadan bir şey almayın. İçerik okumayı bilmiyorsanız eczaneden alın. Basit gibi konuşuyorsunuz ama basit bir durum değil yüz bu
Basit gibi konuşmamışım basit bir durum olsaydı benim için konu açıp araştırma yapmazdım sürekli iğneleyip durmayın lütfen.

Basit gibi konuşmamışım basit bir durum olsaydı benim için konu açıp araştırma yapmazdım sürekli iğneleyip durmayın lütfen.

Konu açmadan önce güneş kremini araştırmış olsaydınız mağdur olmazdınız. İğnelemiyorum yapmanız gerekeni söylüyorum.

Konu açmadan önce güneş kremini araştırmış olsaydınız mağdur olmazdınız. İğnelemiyorum yapmanız gerekeni söylüyorum.
Yani olabilir insan hali bazen bir anlık boşluğuna gelir.reklamı yapılan bir üründü trend yolunda genelde iyi yorumlar okudum çoğunluk iyi yorum yapılmıştı dünyaca bütün markalarda kötü yorumları var artık nasıl karar vereceğim bilemedim.ben orda bir konu açtım sizin diyeceğiniz cevap bizde olmadı çok geçmiş olsun bundan sonra dikkat edin daha önce içeriklerine ve yorumlara dikkat ememişsinizdir belki ama bundan sonra dikkat edin.sonuçta bu yüz dikkat edilmesi gerekzdersşniz ne ben kırılırım ne de ben size bu şekilde konuşurum teşekkürler yinede tavsiyeniz için

Yani olabilir insan hali bazen bir anlık boşluğuna gelir.reklamı yapılan bir üründü trend yolunda genelde iyi yorumlar okudum çoğunluk iyi yorum yapılmıştı dünyaca bütün markalarda kötü yorumları var artık nasıl karar vereceğim bilemedim.ben orda bir konu açtım sizin diyeceğiniz cevap bizde olmadı çok geçmiş olsun bundan sonra dikkat edin daha önce içeriklerine ve yorumlara dikkat ememişsinizdir belki ama bundan sonra dikkat edin.sonuçta bu yüz dikkat edilmesi gerekzdersşniz ne ben kırılırım ne de ben size bu şekilde konuşurum teşekkürler yinede tavsiyeniz için

Nasıl cevap vereceğinize de siz mi karar vereriyorsunuz🤔

Öfff bi ara 60 liraya ici altinli mikkemmmelll bi cilt serumu kesfettim arkadaslar diyee butun instamomlar paylasiyordu bu urunu agzini yaya yaya. O zaman da dusundum hangi akli selim bunu alir ki diye. Akil var izan var. Demek ki alan varmis cidden.

Geçmiş olsun. Isterseniz içeriğine bir bakin demek ki bir sey size uygun değilmiş ki alerji yapmış

Nasıl iğneleyici bir bayansınız çok üzücü! Herkesi ignelemekten vazgeçin mutlunolurdunuz inanın. 👍

Marka ile ilgisi olduğunu düşünmüyorum bende hem vichy hemde roch alerji yapmıştı cildimde şişlik kızarıklık ve yanık izi gibi izler oluşturmuştu içeriğinde ki bir maddeye karşı allerjiniz vardir mutlaka

aynı böyle sizin gibi döküntülerim olmuştu ve aylarca geçmemişti, ben de bir kaç dermatolog gezdim teşhis edilemedi kullandığım bir krem de yoktu. en son biyopsi dahi yapıldı ama yine net sonuç çıkmadı. son gittiğim dermatoloğun verdiği kan akışını hızlandıran kan birikmelerini dağıtan özellikli bir ilaç döküntüleri geçirdi ve nedenini strese bağladılar. birebir aynı gördüğüm için yazmak istedim. bölge olarak boyun altından itibaren göğüs bölgesinde karın etrafınfa üst bacak içlerinde kasıklarda yoğunlukla görülüyordu ben de. kremi kesmenize rağmen tekrar ederse stres faktörünü değerlendirebilirsiniz.

X