Sinsi insanlardan bıktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yalnız ne sarsmış egonuzu. Ortalama üstü güzelliğinizle yedeklediğiniz adam size kapağı basmış valla
ben onun sinsiliğine dikkat çekmek istedim. benim için bi değeri yoktu o da sizin gibi düşünüyo sanırım ay yoruldum neyse bununla övünüyosa da övünsün hadi üstümdem bişey daha kazansın barii..

ben onun sinsiliğine dikkat çekmek istedim. benim için bi değeri yoktu o da sizin gibi düşünüyo sanırım ay yoruldum neyse bununla övünüyosa da övünsün hadi üstümdem bişey daha kazansın barii..
Sinsi değil işte. Asıl sinsi sensin. Adamın üstünde ego kasmışsın bu zmana kadar. Arada sırada belli ettiği ilgisi sevgisi totonu o kadar kaldırmış ki şimdi başkasına aşık oldum demesiyle sertçe düşmüşsün işte. Ya sen ne anlatırsn anlat dışardan çok belli oluyor bozulduğun

Cok abartmiyor musunuz? Sizinle gorusmemis biri sizi ne kadar sevebilir ki? Kotuluk ne yapmis nasil karalamis anlamadim. Sizinle gorusmus sonra gorusmeyi bitirmek icin baskasina asik oldum demis. Madem anlam yuklemiyorsunuz ileriye bakin hic var olmamis sayin.
Size hak veriyorum bayan dertlerini anlatmış dinlemiş karşıdaki şimdi de o bir şey söylemiş sinsi oldu yok bilmem ne

Sinsi değil işte. Asıl sinsi sensin. Adamın üstünde ego kasmışsın bu zmana kadar. Arada sırada belli ettiği ilgisi sevgisi totonu o kadar kaldırmış ki şimdi başkasına aşık oldum demesiyle sertçe düşmüşsün işte. Ya sen ne anlatırsn anlat dışardan çok belli oluyor bozulduğun
bozulmadım demiyorum zaten sevmiyorum diyorum ve onun yaptığı intikam almaktı diyorum ben onunla sadece arkadasça konustum hatta o konular açılınca boğuluyodum

Aynen iyi ki umrunda değil adam sinsi oldu konu açtı buraya ee adam görüşmeyelim demiş tamam irtibatı kes buraya konu açmak ne saçma
istediğim konuyu açarım kimseyw bi zararım yok sen okuma geç yazma onun sinsi olduğu bi ben mi görüyorum diye açtım ama tam anlatamadım sanırım

Asla kendisiyle sevgili olmayacağınızı ve adamın da bunu istediğini bile bile yazışmaya devam etmişsiniz. Duygusal ve egosal ihtiyaçlarınız için kullanmışsınız işte daha nasıl yedekleyeceksiniz
pff

istediğim konuyu açarım kimseyw bi zararım yok sen okuma geç yazma onun sinsi olduğu bi ben mi görüyorum diye açtım ama tam anlatamadım sanırım
Evet bi tek siz görüyorsunuz sinsi olduğunu çünkü adam sinsi değil sinsi insan görmemişsiniz

Size hak veriyorum bayan dertlerini anlatmış dinlemiş karşıdaki şimdi de o bir şey söylemiş sinsi oldu yok bilmem ne
dinlemesinin sebebi intikam almakmış son ana kadar sevgisini belli ediyodu 10 gün içindw mi başkasına aşık oldu sırf seni beğenmedim şimdi sevmiyorum imajı yaratmak için yaptı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X