Sir ağda,sir ağda kullanımı,sir ağda makinası hakkında bilgiler

canım içi su dolu derin bir tavaydı...kaç dk ısıtmam lazım....benim ki çokmu eridi yada az anlamadım...çok sıcak değildi ki...ılıktı yakmıyordu....

canım hiç birşey yapamıyorsan 20 tl ye kartuş ısıtıcılar satılıyor al bitane öyle tavayla falan olmaz kartuşu çok ısıtırsın cildişni yakarsın az ısıtırsın kıvamında olmadığı için canın çok acır birde kartuş sıcak olduğu için tutamazsın bezle tutacan sürecen kendine eziyet etme bence.

seçil hanım çok teşekkür ederim herkese tüysüz günler dilerim.yerimseniben
arkadaşlar aranızda ağda sonrası limon tuz karışımı kullanan ya da kullanıp da fayda gören var mı?

canım hiç birşey yapamıyorsan 20 tl ye kartuş ısıtıcılar satılıyor al bitane öyle tavayla falan olmaz kartuşu çok ısıtırsın cildişni yakarsın az ısıtırsın kıvamında olmadığı için canın çok acır birde kartuş sıcak olduğu için tutamazsın bezle tutacan sürecen kendine eziyet etme bence.

canım benim kartuş ısıtıcım va benim ama onu bacak bölgesine kullanıyorum...bahsettğim koltuk altı için konserve kutuda...onu içi su dolu tavada ısıttım...ama beceremedim...

arkadaşlar aranızda tüyleri kökünden aldıktan sonra limon tuz karışımı sürüp deneyen var mı ?

arkadaşlar sir ağdada kartuş değilde konserve deneyen var mı hangisi daha iyi

Arkadaşlar Ankarada depilissima nın ağdasını ve makinesini nerden alabilirim öz Kızılayda bildiğiniz bir kozmetikçi var mı internette en çok tutulan marka depilissima diğerleri için yorumlar pek yok

arkadaşlar sir ağdada kartuş değilde konserve deneyen var mı hangisi daha iyi

valla cnm o sana bağlı ben kartuşu yapamıyorum rollonu dönmüyo, ilk kullanımdan sonra yapış yapış oluyo saklarken ağzından akıyor beceremiyorum o yüzden konserve kullanıyorum.

kızlar merhaba
özellikle genital bölgemi doğru dürüst tüylerden arındırabilmek için sir ağda seti aldım. ağda makinesi ve vivolün konserve sir ağdası. ancak kavanozun üzerinde vajinal bölgelerde kullanılmaz yazıyo. ee napıcam şimdi daha önce hiç sir ağda yapmadım. genital bölge için özel başka bir ürün mü var?

Arkadaşlar Ankarada depilissima nın ağdasını ve makinesini nerden alabilirim öz Kızılayda bildiğiniz bir kozmetikçi var mı internette en çok tutulan marka depilissima diğerleri için yorumlar pek yok

Ben, internetten çok araştırdım hangi marka sir ağda en iyisi diye. Tanaçan kozmetiğin depilisimma markası çıktı hep karşıma, bende titanyum konserve sir ağda ve konserve ağda ısıtıcısını az önce aldım. Arama motoruna tanaçan yazarsanız tanaçan kozmetiğin resmi sitesi çıkıyor orada bayilikleri var sanırım oradan bulabilirsiniz. Ben istanbul bakırköyde oturuyorum. Nette fiyatlar pahalı bayiliklerinden almanızı tavsiye ederim. Ben titanyum konserve 800 ml 21.50 Tl. Ağda ısıtıcısını 35.00 Tl. ye aldım. Nette ağda fiyatları tanaçanın 30 lira. Ağda ısıtıcılarıda 50 liradan başlıyor.

Vi-vet'in kartuş ağdaları berbat, özellikle de ısıtıcısında ısıtıyorsanız. En azından benim deyeyimim böyle oldu. Başlıklarında cidden problem var, dönmesi sıkıntılı olduğundan ağda homojen bir şekilde yayılmıyor ve ağda yarım yamalak oluyor. Kesinlikle tavsiye etmiyorum, kullandığım en iyi kartuş ağda sesu'nun, üstelik bende tüyleri çok belirgin şekilde azaltma gibi bir etkisi olmuştu. ağdadan mı başka şeyden mi kaynaklı bilemem tabi. ısıtıcısı fena değil gibi ama kartuş ağdalarını kullanmamanızı öneririm. :KK1:

Arkidişler meraba, bugün Vivol un ağda ısıtıcı makinesini aldım, bir de plastik kutuda ağdası var. Ama anlamadım, ağdayı makineye nasıl koyacam plastik kutusuyla beraber mi koyacam o metal yere yoksa onu oraya dökmem mi lazım? Acil cevap lütfennn :KK43:

Arkidişler meraba, bugün Vivol un ağda ısıtıcı makinesini aldım, bir de plastik kutuda ağdası var. Ama anlamadım, ağdayı makineye nasıl koyacam plastik kutusuyla beraber mi koyacam o metal yere yoksa onu oraya dökmem mi lazım? Acil cevap lütfennn :KK43:

canım o plastik kutuyla koyacaksın dökme içine sonra çıkaramzsın makineden o erimeyen plastik

Kızlar bende uzun zamandır normal ılık ağda kullandım..ancak artık sir ağdayı denemeye karar verdim ve bugün internetten sipariş ettim..(iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum...:26:)
aldıklarım vivol ikisi bir arada ağda seti..hem kavanoz hemde kartuş ağdayı ısıtıyor..
yanında 450 adet bez ve 150 adet spatula,pudralı kavanoz ve kartuş ağda ve ağda sonrası kullanılacak batıklar için losyon ve ağda için masaj yağı aldım..
Yarın hepsi elimde olucak inşallah ve ilk defa sir ağda yapıcam..:KK17:
baya bir para harcadığım için umarım memnun kalırım..
yarın gelsin yorumlarımı yazıcam..
bir tek ağda öncesi antibakteriyel jel almayı unutmuşum onuda memnun kalırsam bir sonrakı sefer alırm artık....:92:
Kargomu sabırsızlıkla bekliyorum...:KK16:

canım o plastik kutuyla koyacaksın dökme içine sonra çıkaramzsın makineden o erimeyen plastik

sağol canım :)

Bi sorum daha olacak ya kuaförde görmüştüm sert bir ağda var donunca spatulayla tutup çekiyor yine onun türü ne oluyor kızlar?

cosmic canım hayırlı uğurlu olsun aldıkların çok güzel şeyler almışsın sonuçta bir kere para veriyorsun aldıkların sana uzun süre yeter ağdada en kaliteli marka depilissima ısıtıcı vivolde olabilir depilissimada fark etmez ama ağdaları depilissima olması kalite açısından fçok fark ettiriyor. ağdacıya gidiyoruz ayda 60 tl veriyoruz yıllığa vurdumu 720 tl ağdacıya para verdiğimiz ortaya çıkıyor hemde ağdacılar çoğu kaliteli malzeme kullanmıyor vivet sesu gibi dandik markaları kullanıyor en önemliside hiyjen bir kutu konserveyi 50 kişiye kullanıyor her ne kadar her kişiye ayrı spatula kullansada batırdığı konserve aynı sonuçta tüm spatulalar aynı yere girip çıkıyor evde daha temiz hiyjenik ve ekonomik ben 6 aydır evde kendim yapıyorum cosmic canım sen nerden aldın malzemelerini.

Bi sorum daha olacak ya kuaförde görmüştüm sert bir ağda var donunca spatulayla tutup çekiyor yine onun türü ne oluyor kızlar?

canım onların kullandığı tablet yada kalıp sir ağdalar arasındaki fark şu konserve sir ağdalar spatule ile sürülür üzerine bez yapıştırılır çekilir tablet kalıp ağdalar spatula ile sürülür 3-5 saniye içinde donar elle çekilir bikini bölgesi için düşünüyorsan depilissimann titanyum tablet ağdasını tavsiye ederim bikini bölgesi için özel bir ağda.

cnm bahsettiğin kalıp ağda sanırsam o sürüldüğü an donar ve bez kullanılmaz el ile çekilir tıpkı çam sakızı ağda gibi adıda kalıp yada tablet ağda olarak geçer..

cosmic canım hayırlı uğurlu olsun aldıkların çok güzel şeyler almışsın sonuçta bir kere para veriyorsun aldıkların sana uzun süre yeter ağdada en kaliteli marka depilissima ısıtıcı vivolde olabilir depilissimada fark etmez ama ağdaları depilissima olması kalite açısından fçok fark ettiriyor. ağdacıya gidiyoruz ayda 60 tl veriyoruz yıllığa vurdumu 720 tl ağdacıya para verdiğimiz ortaya çıkıyor hemde ağdacılar çoğu kaliteli malzeme kullanmıyor vivet sesu gibi dandik markaları kullanıyor en önemliside hiyjen bir kutu konserveyi 50 kişiye kullanıyor her ne kadar her kişiye ayrı spatula kullansada batırdığı konserve aynı sonuçta tüm spatulalar aynı yere girip çıkıyor evde daha temiz hiyjenik ve ekonomik ben 6 aydır evde kendim yapıyorum cosmic canım sen nerden aldın malzemelerini.

teşekkür ederim cnm..bende bu düşünceyle vericem bari bir seferlik veriyim dedim..benimde aldığım ağdalar depilissima umarım memnun kalırım dört gözle yolunu bekliyorum valla kargonun...:KK76:
cnm ben bir internet sitesinden aldım ancak burda paylaşmak reklama girermi bilmiyorum özelden msj atarım cnm bi yanlışlık olmasın diye:KK34:..

canım onların kullandığı tablet yada kalıp sir ağdalar arasındaki fark şu konserve sir ağdalar spatule ile sürülür üzerine bez yapıştırılır çekilir tablet kalıp ağdalar spatula ile sürülür 3-5 saniye içinde donar elle çekilir bikini bölgesi için düşünüyorsan depilissimann titanyum tablet ağdasını tavsiye ederim bikini bölgesi için özel bir ağda.

Teşekkür ederim bulmaya çalışayım..
Nerde bulunur acaba bilgisi olan var mı (Ankara) :KK1:

kızlar bahsettiğim sir ağda setim geldi..
çok beğendim ısıtıcı çok iyi hem konserveyi hem kartuş ağdayı çok rahat ısıtıyor..
az önce depilissimanın pudralı kartuş ağdasını ayaklarıma kullandım..çok iyi alıyor kısacık tüyleri bile aldı çok memnun kaldım ve gerçekten rahatlıkmış bu seti almak..
daha konserveyi denemedim ama eminim ondanda memnun kalırım..ardından depilissimanın ağda sonrası yağını sürdüm oda mis gibi kokuyor..:KK16:
ayaklarımda biraz kızarıklıklar oluştu tabi ama normal ağda yaptığım zamanda ilk gün hep olurdu bakalım yarına nasıl olucak..:KK31:
bir de tend skin diye bir ürün var batıklar için onuda denicem bu akşam bakalım..
açıkçası bu seti aldığıma çok memnun kaldım..önümüzdeki ay biraz daha bişeyler alıp stok yapıcam uzunca bir süre tüy sorunum olsun istemiyorum...:KK9:

X