Sirkeli su yağ yakımına yardımcı olur mu

Zerre

Dum vita est spes est.🎈
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2020
10.618
35.858
24
Arkadaşlar bir süredir diyet yapıyorum ama yine de eski kiloma kavuşamıyorum . Benim kilom hep 54-55 kilo arası olurdu ama şuan 61 kiloyum belkide daha da kilo aldım hiç bilmiyorum. Sirkeli su içmek gerçekten işe yarıyor mu ? Ben bir ara denedim sabah aç karnına bir su bardağı suya karıştırıp içiyordum ama bir akrabam dedi ki gece yatmadan içmenin gerekiyor sabaha kadar daha çok yağ yakıyor dedi bir kaç günde o şekilde denedim ama bazı nedenlerden dolayı bıraktım . Çok uzattım sizce iş yarayan bir yöntem mi ve bana kilo vermeme yardımcı olabilecek tavsiyeleriniz varsa buraya yazabilir misiniz? Şimdiden yazanlara çok teşekkür ederim.😊😊😊😊

Soruna cevaben evet yarıyor
Ben bir bardak suya bir yemek kaşığı elma sirkesi ictim her gün ve ise yarıyordu.
Hicbir mide vs rahatsızlığın yoksa deneyebilirsin sirke sonuçta ilaç değil.
Vücudunu alkali yaparak kilo verimini hızlandırıyor.

Sirkeli su tek başına kilo verdirmez. Hareket etmek de fayda var. Bol bol yürüyüş çok önemli, unlu şekerli yiyeceklerden uzak durmak çok önemli.

Sadece hareket etme konusunda iyi değilim maalesef ama un ve şekerden ciddi anlamda uzak duruyordum baktım ne ileri ne geri bıraktım dikkat etmeyi

Sirkeli su tek başına kilo verdirmez. Hareket etmek de fayda var. Bol bol yürüyüş çok önemli, unlu şekerli yiyeceklerden uzak durmak çok önemli.
Arkadaşın dediklerine katılıyorum.
Benim hayatımda vücudumun şekillenmesine en önemli etkeni söyleyebilirim.
Şeker ve şekere dönüşen herşeyden uzak durduğum dönem oldu.
Herşey ama herşeyi kastediyorum.
Pirinç, patates, havuç bile; makarna, beyaz un, kepekli dahi hicbir ekmek, paketli gıdalar... vs vs bu liste uzar
Sadece ev yemeği ve o da belli ölçülerde.
Meyve sebze.. bol protein..
Kuruyemiş..
Ve en mühimi su .
Bol bol su
Buna ilaveten egzersiz.
Işte ozaman sirkeli şu faydasını gösterecektir.
Ben 1.73 boyundayım.
Kızıma hamileliğin sonrası 53 kg ya düşmüştüm
Bu boya o kilo ile sıfır beden olmuştum diyebilirim.
Ebru sallı ile pilates yapardım
Neyse ki sonra o zayıflık hoşuma gitmedi şu an tam kıvamında herşey.
Ikinci çocuğumu doğurmam rağmen hala vücudum şekilli ve hala kaslarim mevcut.
Diyeceğim o ki her ne yapıyorsanız yapın tastamam yapın.
Ozaman verim alırsınız.

Sağlıklı beslenme ve sporla kilo verilir deniyor.bende veremiyorum maalesef.midede reflü var sirkeli su dokunuyor.icebilenler faydası var dediler

Sağlıklı beslenme ve sporla kilo verilir deniyor.bende veremiyorum maalesef.midede reflü var sirkeli su dokunuyor.icebilenler faydası var dediler
Sirkeli su size dokunabilir ama sadece su icerseniz dokunmayacaktır. Gün içinde bol bol unutmayın.
Bol su içmek bu işin püf noktası.

Bende basen sıkıntısı var geçtiğimiz mart ayında telefonuma egzersiz uygulaması indirdim bir aylık bir egzersizdi . Bir ay boyunca egzersiz yaptım popo şekillendirmek için biraz işe yaradı ama bana daha etkili birşey gerek önerebilecek arkadaşlar lütfen yazar mısınız

Bende denedim sirkeli suyu ama reflumu azdirdi ve tek başına bir işe yaramıyor hareket sart

FaZla tüketmemeni öneririm . Özellikle düşük tansiyonlu bir birey isen. Tansiyonu daha da düşürüyor .

Uzun bir süre önce bırakmıştım sirkeli su içmeyi ama tekrar başlamayı düşünüyordum. Bu sabahtan itibaren daha dikkat ediyorum su içiyorum çayıma şeker atmıyorum ekmeği sadece kahvaltı da yiyorum oda çok az bir miktar . Akşam saat yediden önce yeme içme işini tamamlıyorum saat yediden sonra hiçbir şey yemiyorum . Yediden sonra yeme içme işini bırakalı bir hafta oluyor ve göbeğim biraz toparlandı gibi zaten göbeğim büyük değil ama genel olarak tüm vucuttan atmam gereken kilolarım var

Uzun bir süre önce bırakmıştım sirkeli su içmeyi ama tekrar başlamayı düşünüyordum. Bu sabahtan itibaren daha dikkat ediyorum su içiyorum çayıma şeker atmıyorum ekmeği sadece kahvaltı da yiyorum oda çok az bir miktar . Akşam saat yediden önce yeme içme işini tamamlıyorum saat yediden sonra hiçbir şey yemiyorum . Yediden sonra yeme içme işini bırakalı bir hafta oluyor ve göbeğim biraz toparlandı gibi zaten göbeğim büyük değil ama genel olarak tüm vucuttan atmam gereken kilolarım var
Nasıl oldu acaba? Bu hafta kilo verdiniz mi ?

Arkadaşlar bir süredir diyet yapıyorum ama yine de eski kiloma kavuşamıyorum . Benim kilom hep 54-55 kilo arası olurdu ama şuan 61 kiloyum belkide daha da kilo aldım hiç bilmiyorum. Sirkeli su içmek gerçekten işe yarıyor mu ? Ben bir ara denedim sabah aç karnına bir su bardağı suya karıştırıp içiyordum ama bir akrabam dedi ki gece yatmadan içmenin gerekiyor sabaha kadar daha çok yağ yakıyor dedi bir kaç günde o şekilde denedim ama bazı nedenlerden dolayı bıraktım . Çok uzattım sizce iş yarayan bir yöntem mi ve bana kilo vermeme yardımcı olabilecek tavsiyeleriniz varsa buraya yazabilir misiniz? Şimdiden yazanlara çok teşekkür ederim.😊😊😊😊
Hiçbir besin tek başına kilo vermeni sağlamaz :) benim danışanlarım da çok soruyor bu soruyu :) zayıflamak için alınan enerjinin harcanan enerjiden az olması gerekmektedir :) böylelikle depolsr kullanılır :)

Evet diyetisyenim 😊
ben de küçük bir şey danışmak isterim size 🙈
Her öğünde sadece bol yeşilli salata yiyerek kilo vermeyi planlıyorum çok hedefine ulaşan varken kilonun yağdan değil de kastan verildiğini söyleyen de var. Benim 5 kilo fazlaligim var sadece göbek ve basen bölgelerinde. Salata diyeti ne kadar sağlıklı sizce
Sevgiler 😍

ben de küçük bir şey danışmak isterim size 🙈
Her öğünde sadece bol yeşilli salata yiyerek kilo vermeyi planlıyorum çok hedefine ulaşan varken kilonun yağdan değil de kastan verildiğini söyleyen de var. Benim 5 kilo fazlaligim var sadece göbek ve basen bölgelerinde. Salata diyeti ne kadar sağlıklı sizce
Sevgiler 😍
Açıkçası tek bir besin ile beslenmeyi doğru bulmuyorum ve hiçbir danışanıma bunu yapmadım. Her şeyden yiyerek beslenmek vücudu strese sokmaz. Yemeklere karşı yasak kavramı oluşmaz. Vücut çok daha rahat eder. Yani sen ekmek de yiyeceksin kurubaklagil de salata da et de. Her şey olacak. Yasaklar, hayattan çıkarılan yiyecekler diyette olmak zorunda değil. Her zaman dediğim gibi denge olmalı. Denge varsa kilo da gider mutlu da olunur 😊 Online olarak çalışıyorum konuşmak istersen özelden yazabilirsin 😊

Arkadaşın dediklerine katılıyorum.
Benim hayatımda vücudumun şekillenmesine en önemli etkeni söyleyebilirim.
Şeker ve şekere dönüşen herşeyden uzak durduğum dönem oldu.
Herşey ama herşeyi kastediyorum.
Pirinç, patates, havuç bile; makarna, beyaz un, kepekli dahi hicbir ekmek, paketli gıdalar... vs vs bu liste uzar
Sadece ev yemeği ve o da belli ölçülerde.
Meyve sebze.. bol protein..
Kuruyemiş..
Ve en mühimi su .
Bol bol su
Buna ilaveten egzersiz.
Işte ozaman sirkeli şu faydasını gösterecektir.
Ben 1.73 boyundayım.
Kızıma hamileliğin sonrası 53 kg ya düşmüştüm
Bu boya o kilo ile sıfır beden olmuştum diyebilirim.
Ebru sallı ile pilates yapardım
Neyse ki sonra o zayıflık hoşuma gitmedi şu an tam kıvamında herşey.
Ikinci çocuğumu doğurmam rağmen hala vücudum şekilli ve hala kaslarim mevcut.
Diyeceğim o ki her ne yapıyorsanız yapın tastamam yapın.
Ozaman verim alırsınız.

Pirinç ve patates olmadan yemek yapamazmışım gibi geliyor bana :KK43: haftada 1 pirinç pilavı yaparım ve patates yemeği kızartması vs de haftada 1 2 kez yaparım:KK43: kışın havuçsuz bir salata düşünemiyorum bende çok kilolu değilim ama biraz incelmek istiyorum

Bende basen sıkıntısı var geçtiğimiz mart ayında telefonuma egzersiz uygulaması indirdim bir aylık bir egzersizdi . Bir ay boyunca egzersiz yaptım popo şekillendirmek için biraz işe yaradı ama bana daha etkili birşey gerek önerebilecek arkadaşlar lütfen yazar mısınız
Rica etsem uygulamanın adını yazarmısınız

Play story den indirmiştim kalça ve basen egzersizi yazarsanız birçok uygulama çıkıyor karşınıza

X