Tüp Bebek Merkezleri Şişli Memorial Tüp Bebek Merkezi'nde tedavi görenler

canım inşallah rabbim hakkımızdan hayırlısını versin kaçı gbi başlıyorsun
inşallah denk geliriz görüşmek isterim ben 20 gibi olcam adet inşallah son
olur akasyam

Selam nurme nasılsın seni bugun ruyamda gördüm ALLAHIM hayır eylesin İNŞALLAH

güzel olmuş başlık hayırlı olsun benimde dr nur hanım çok başarılı isim kendisi taviye ederim inşallah bende kasımda başlıycam heycan dorukta rabbim herkesi hayırlı sağlıklı evlat sahibi yapsın :KK49:

Nurmecim tedavin hayırlıs olsun, rabbim bukez inş devamına erdirir. gelişmeleri paylaş bizimle.
Topik hayırlı olsun kızlar. Ben de Memorial'da 2 defa tüp bebek denedim. İlkinde hamile kaldım ancak bebeğimi kaybettim. İkincisinde temmuzda denedim. maalesef hamilelik oluşmadı. 3 tane dondurulmuşum var. Kasımda dondurulmuşları deneyeceğim. Memorial'dan ve Nur Hanımdan çok memnunum. Doktor değil bir abla , dost benim için :) Memorial laboratuvarı da çok iyi. Bebeğim olana kadar orada denerim. Başka yere gitmeyi hiç düşünmedim.

Nurme canım ben de kasımda tekrar deneyeceğim. İnşallah ikimizin de bu sefer yüzü güler. Dualarım seninle... :KK16:

akasya buradan da yazayım :) merak ettim seni..

Tedavin başladı mı?

hanımlar merhaba bizim azospermi problemimiz var raporumuzu çıkarmak uzereyiz memorial şişlide tüp bebek yaptırmayı planlıyoruz ama memorialin sgk ile anlaşması olmadığını öğrendik ama yazılanlardan okuduğum kadarıyla raporu olanlara 400 euro indirim yapılıyormuş hala devam ediyor mu bilginiz var mi ? birde ilaç için rapor alinca ondan nasıl faydalanabiliriz ?

Bnde şişli memorial prof dr sema kahraman ve ekibiyle tedaviye başladım çok memnunnum sema hnm ve ekibi tüm hastalarla ilgili bn çok memnun kalıyorum gördüğüm ilgiden olumsuz hiç bir şeyle karşılaşmadım denmek isteyenlere öneririm

hanımlar merhaba bizim azospermi problemimiz var raporumuzu çıkarmak uzereyiz memorial şişlide tüp bebek yaptırmayı planlıyoruz ama memorialin sgk ile anlaşması olmadığını öğrendik ama yazılanlardan okuduğum kadarıyla raporu olanlara 400 euro indirim yapılıyormuş hala devam ediyor mu bilginiz var mi ? birde ilaç için rapor alinca ondan nasıl faydalanabiliriz ?

hasta ilişkileri sorumlusu zehra hanım var, ondan bilgi alabilirsiniz..

hasta ilişkileri sorumlusu zehra hanım var, ondan bilgi alabilirsiniz..

evet cnm devam ediyor 1000 tl indirim oluyor raporun varsa eğer.
hayırlı olsun tedavin

Selam arkadaşlar uzun araştırmalardan sonra Nur dokuzeylül e karar verdik eşimle
Haftaaya perşembe tanışacam inşallah
Arkadaalar sayfada aktiff ola iyi olmaz mı

Sayfa eskiden çok aktifti ama şimdi pek yazan yok. :KK31: Ben de Nur Hanım ile dondurulmuş tedavisindeyim. Adetin 2. günü 14 aralıkta başladık. Şimdilik herşey yolunda. Salı günü tekrar muayene olacak. Transfer ne zaman olur bilmiyorum. Herkesin hakkında hayırlısı olsun. :KK16:

Hakkında hayırlısı olsun. İzlenimlerini mutlaka paylaş. Merak ediyorum.

Canım. Ya. Ben grip oldubende haftaya erteledim randevuyu
Rapor aldım 3 gündür evde yattım
Şimdi daha iyiyim
Söz haftaya gidersem inşallah herşeyi yazarım canım:KK12:

Sayfa eskiden çok aktifti ama şimdi pek yazan yok. :KK31: Ben de Nur Hanım ile dondurulmuş tedavisindeyim. Adetin 2. günü 14 aralıkta başladık. Şimdilik herşey yolunda. Salı günü tekrar muayene olacak. Transfer ne zaman olur bilmiyorum. Herkesin hakkında hayırlısı olsun. :KK16:

Hayırlısı inşallah canım inşallah bebeklerin sennle olur

Hayırlısı inşallah canım inşallah bebeklerin sennle olur

allah hayırlısıyla evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip eder işallah bende tedaviye başlamakistiyorum ücret nekadar tam olarak bilgi verebilirmisin bide rapor geçerli oluyormu bu merkezde ben daha önce öuro fertilde iki kez denedim olmadı:KK15:

allah hayırlısıyla evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip eder işallah bende tedaviye başlamakistiyorum ücret nekadar tam olarak bilgi verebilirmisin bide rapor geçerli oluyormu bu merkezde ben daha önce öuro fertilde iki kez denedim olmadı:KK15:

Rapor olursa yanılmıyorsam 400 € indirim yapılıyor. 2100 € tüp bebek+ilaçlar. Spermiogram türüne göre 130-180 tl.

X