Sivilceli Ciltler Sivilce için Tarçın+Limon Suyu Denediniz mi? Süperrrr Birşey!!!

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Şuan ıtıbarıyle sürdüm yüzüme limon suyu + tarçın acayip yanıyorum =)) hadı bakalım hayırlısı inş fayda olur :eek:

sadece 4dakıka dayanabıldım yıkadım valla kıpkırmızı oldum hala yanıyorumm :S:S:S:S:kızgın:

onlinee bilgi verıyorum saat 12:33 yıkamama rağmen hala kızarığım ve yanıyorum :KK43::KK43::KK43:

tarcın ve lımon karısımını denedım fakat bu konu hakkında yazılanları okumadan denedım tum yuzume surdum ve resmen atese atılmıs gıbı yanmalar oldu suratımda ve her tarafım kabardııı:KK43::KK43: allahtan sabaha qecdıı.

Kızlar yapmayınn yaaa tüm yüze sürülmezz bu !!! sadece sivilce üzerine süreceksinizz....

ya valla kamelya kendı adıma konusayım her yerıme sürcek kadar saf deılım ben sadece deneme amaclı 4 5sıvılcemın üstüne sürdüm o bile canımı acıttı devamlı kulllanımda belkı daha farklı oluyodur ama ılk kullanım hüsrandı :S

Anam yaniyom:)))) sivilcede tam burnumun ustundeydi, pinokyo gibi olmayayim:KK43:((((tuh kotumu ettim acaba? sonuc iyi olursa yazarim...

Anam yaniyom:)))) sivilcede tam burnumun ustundeydi, pinokyo gibi olmayayim:KK43:((((tuh kotumu ettim acaba? sonuc iyi olursa yazarim...

Canım kuruduktan sonra yıka.. üzerine sadece limonun suyunu sür o şekilde cildinde beklet.. limonun başlı başınaa antiseptik özelligi var..
ben sivilcem cıkınca bu kürü uyguluyorum memnunum..özellikle kuruduktan sonra yıkıyorum hemen ardından sadece limon suyunu sürüp o şekilde bırakıyorum...

ya arkadaşlar ben bunu öncedende yine bu sitede okumuştum ve uygulamıştım.süper etki yapmıştı çenemdeki lekeleri fln olduğu gibi geçirmişti.çok etkili bişi bence
bnmde yanıyo ama bi müddet sonra geçio ben çok menunum tavsiye ederim.özellikle lekelere

:lepi:
ya arkadaşlar ben bunu öncedende yine bu sitede okumuştum ve uygulamıştım.süper etki yapmıştı çenemdeki lekeleri fln olduğu gibi geçirmişti.çok etkili bişi bence
bnmde yanıyo ama bi müddet sonra geçio ben çok menunum tavsiye ederim.özellikle lekelere

:lepi::lepi::lepi: tamamenn katılıyorummmmmmmmmmmmm......lekelerede kullandıkca cok iyi geliyorrr..

ewt canım bende ona çiçek balı eklıyorum ve cıldıme sryrm 1 2 saat beklıo snra yıkıyrm ertesı gun btn sıvılcelerım snmş olyo cıldımde çok yağlıydı ama sımdı kendı nemınde çok yararlı bı frml

ay benım de dudağımın altındaki çukurlukta çıkıyo hep ya.ben patlatıyorum o cıkıyo :kızgın: bi deniyim bakalım inş. iyi gelir ...

ewt canım bende ona çiçek balı eklıyorum ve cıldıme sryrm 1 2 saat beklıo snra yıkıyrm ertesı gun btn sıvılcelerım snmş olyo cıldımde çok yağlıydı ama sımdı kendı nemınde çok yararlı bı frml

Canım bak bunu yeni ögrendim dur bende cicek balı ekleyip yapayımmmm tşk ederimmmm....

evde limon yoktu, bende elma sirkesi kullandım.. annem sirkenin de iyi geldiğini söylemişti. ama çok yaktı yanaklarımı, kıpkırmızı oldu, zaten çok açık tenliyim. 17 yaşındayım ve 6 yıldır çekiyorum şu sivilceleri, bıktım artık. kullanmadığım temizleyici kalmadı, clean & clear, dove, şu an loreal pure zone... nası geçecek hiç bilmiyorum.. elmacık kemiklerimin çevresi çok hassas ve de gözeneklerim çok geniş :KK43:

X