Sivilceli Ciltler sivilceler icin maydanoz suyu

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bende deniyorum bi kaç gündür bunu valla çok işe yaradı:lepi: kaynatıp dolaba koydum günde üç dört kez sürüyorum. olan sivilceleri geçirdiği gibi sivilcede çıkmıyo artk :dance: bence denemekte fayda var

Ben de bugün kaynattım maydanozları kızlar :içelim: İki kere yıkadım yüzümü onla, yatmadan önce bi kez daha yıkarım ohh bayanssulusmile Yalnız bisey sorucam ben yıkıyorum yüzümü o suyla ama pamukla silmek daha mı iyi olurdu acaba farkeder mi ki :uhm:

CAnım pamukla yüzüne yedirerek kullanırsan daha çok etki eder. Özelllikle siyah noktalarının çoğunluk olduğu bölgelere sürmelisin.
Benim buzdolabımda bir yıldır her zaman bulunur...Evde aklıma geldikçe pamukla siliyorum.
Cildim çok parlak ve sorunsuz çok şükür. Hemde kozmatik hiçbir ürün kullanmıyorum. Yüz kremi haricinde....

Peelingimi, maskemi, toniğimi herşeyimi kendim yapıyorum. Cildimi ilk gören herkes sorar ne kullandığımı
.

Ben 1 haftadır bunu yapıyorum. Son 1 ayda cildimde normalinden büyük bi kaç sivilce çıkmıştı ne yaptıysam geçmediler ve okulların açılmasına 1 hafta kala artık baya sinirlerim bozulmuştu maydanoz suyunu bi yerde okudum ve 1 haftadır hergün 3-4 kez yüzümü bu suyla siliyorum sivilcelerim şuan belli belirsiz durumda onlarda geçiyor tavsiye ederim kızlar bir de soğanın suyunu tavsiye ediyorum sivilceyi 2 günde kurutuyor nerdeyse, onuda denedim çok faydalı.

CAnım pamukla yüzüne yedirerek kullanırsan daha çok etki eder. Özelllikle siyah noktalarının çoğunluk olduğu bölgelere sürmelisin.
Benim buzdolabımda bir yıldır her zaman bulunur...Evde aklıma geldikçe pamukla siliyorum.
Cildim çok parlak ve sorunsuz çok şükür. Hemde kozmatik hiçbir ürün kullanmıyorum. Yüz kremi haricinde....

Peelingimi, maskemi, toniğimi herşeyimi kendim yapıyorum. Cildimi ilk gören herkes sorar ne kullandığımı
.

Çok saol canım pamukla sürym ben de opuyorumnanaktan
Cildin ne güzelmis sorunsuz... :nazar: Ben kurtulamadım gitti şu sivilce illetinden :umursamaz:

.

peeling ve maske olarak neyapıyosun canım?

benim sivilceler bildiğin kırmızılık..yani şiş değil..leke gibi ama elleyince hafif pütürlü...ve birden oldu çoğaldı bi de...çok üzgünüm bu yüzden:KK43: bakalım bunu denicem...durumu benim gibi olan var mı??

maydonozun faydası saymakla bitmez..sık sık yapıyorum kürlerini..ayrıca maydonoz kaynarken yüzünüzü buharına tutun bir süre cilt pırıl pırıl olyor aynaya baktığınızda ve gerginleştiğini hissediyosunuz harika..

mafoldumben bugün gittim eczaneye hap aldım..antibiyotikmiş...sivilcelere iyi gelirmiş...bi de sabun verdi 10 dk yüzümde bekleticekmişim...bi de aknilox aldım...aknilox iyi geliyo zaten bana bakalm sonuç nasıl olucak...birden patladı ya hayret bişey:1closedeyes:

inş geçer canım ben de domates maskesi yapmaya bşladım bugün

Birde maydonoz limon kürü var arkadaşlar onada bakın.Saraçoğlu'nun ayrıca benim tavsiyem günde 5-6 limonu kabuğunu soyun ve yiyin bununda sivilcelere faydası vardır

Bende yapmak istiyorum ama maydonozu yapraklimi yoksa saplariylami aticam bide hergun gunluk olarakmi yapmam lazim birisi lutfen en ince ayrintisina kadar açık acik anlatabilirmj cok ihtiyacim var lutfenn

ben denedim canım ve çok faydasını gördüm diyebilirim.ben kaynattıktan sonra buzdolabına koyuyorum bide.pamuklada siliyorm bazende yüzümü o suyla yıkıyorum..sivilce izlerimede ii geldi sanki..devam ediorum...:)))

arkadaşlar kendinizi kandırmayın ben bir ürün kullandım akıl alır gibi değil etkisini şu resimle gorebilirsiniz size kısa ve net bence hiç vakit kaybetmetin kulaktan duyma kelimelerle

Eklentiler

• sivilce-izleri-tedavi.jpg
    sivilce-izleri-tedavi.jpg
    19,4 KB · Görüntüleme: 255
X