Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı Sivex veya İmex kullanan var mı?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
İmex'i yaklaşık iki buçuk- üç yıl kullandım ve inanın en fazla %10 fayda görmüşümdür. önceleri çok önemsemiyordum ama baktım ki giderek artmakta sivilceler, doktorumu değiştirdim. daha önce imex kullandığımı duydu ve çok şaşırdı, "niye onu kullandın ki, onun hiç ama hiçbir etkisi olmaz" dedi. Aknesil krem kullandım, birkaç günde geçti fakat iki hafta kadar yüzüm çok kurudu, pul pul döküldü. sonra beyazladı. birkaç kullanıştan sonra işe yaramamaya başladı çünkü iki üç hafta sonra tekrar mahvoluyordu yüzüm. daha sonra annem pazarda dolanırken, bir satıcısa acayip bir bitki görmüş. gitmiş bakmış "adem otu" bitkisi. sadece birkaç defa yüzüme sürdüm ve hiçbir şey kalmadı!! ben de inanamadım. hatta ilk kullanışımda bile büyük değişiklikler oldu. biraz yakıyor ve birkaç gün kızartıyor. ve bol bol da kaşıntı. ama bir hafta içinde hiçbir şey kalmıyor. bu güne kadar bir sürü ilaç tedavisinden geçtim, inanın hiç bu kadar etkilisini görmedim!! ayrıca cildi genç tutuyormuş, sağlığa çok yararlı. harika bir şey (biraz acıyor ve kaşındırıyor ama sonuç harika) şiddetle tavsiye ederim.

İmex'i yaklaşık iki buçuk- üç yıl kullandım ve inanın en fazla %10 fayda görmüşümdür. önceleri çok önemsemiyordum ama baktım ki giderek artmakta sivilceler, doktorumu değiştirdim. daha önce imex kullandığımı duydu ve çok şaşırdı, "niye onu kullandın ki, onun hiç ama hiçbir etkisi olmaz" dedi. Aknesil krem kullandım, birkaç günde geçti fakat iki hafta kadar yüzüm çok kurudu, pul pul döküldü. sonra beyazladı. birkaç kullanıştan sonra işe yaramamaya başladı çünkü iki üç hafta sonra tekrar mahvoluyordu yüzüm. daha sonra annem pazarda dolanırken, bir satıcısa acayip bir bitki görmüş. gitmiş bakmış "adem otu" bitkisi. sadece birkaç defa yüzüme sürdüm ve hiçbir şey kalmadı!! ben de inanamadım. hatta ilk kullanışımda bile büyük değişiklikler oldu. biraz yakıyor ve birkaç gün kızartıyor. ve bol bol da kaşıntı. ama bir hafta içinde hiçbir şey kalmıyor. bu güne kadar bir sürü ilaç tedavisinden geçtim, inanın hiç bu kadar etkilisini görmedim!! ayrıca cildi genç tutuyormuş, sağlığa çok yararlı. harika bir şey (biraz acıyor ve kaşındırıyor ama sonuç harika) şiddetle tavsiye ederim.

imexi kullandım tek etki eden ilaç oldu.ama geçiciydi.yeniden çıktılar.şimdi roacutan kullanıyorum son haftamdayım..ve sivilcelere elveda...

ben imex kullanıyorum bi kaç gündür.hem sabununu hem kremini.son derece memnunum.
benim sivilce problemim dönemsel ve tek tük.. şu ansa cildim pürüzsüz diyebilirim:)
cildi fazla problemli olmayanlara imex sabun ve kremi şiddetle tavsie ederim.nemlendirici olarak da OLEY ürünlerini bi deneyin derim.

Aranızda bı ıkı ılacı kullana varmı sıvılce tedavısınde

benim sivilcelerim ve sivilce izlerim vardı bi eczacı önerdi imexi çok yağlı ama sunu sölim 6 ay kullandım hiç bi faydasını görmedim şimdi doktora gittim bi karışım verdi eczanede yapılıo onunla sabah akşam temizliorum yüzümü bide akşamları yatarken sürmem için benzac die bi krem verdi yani 4 gün oldu kullanıorum şimdiden yüzünde faydasını görmeye başladım 6 ay bu kremi kullansaydım bişeym kalmıycaktı demek :KK1: ama tavsi ederim yani benim cildim çok hasas olmasına rağmen hiç bi yan etkisini görmedim:KK34:

Herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir kızlar ama ben sanırım 1 ay oldu sivex kullanıyorum hergün alnıma
Ve benim dışımda çevremdekilerde değişikliğin farkında
Alnımda artık 1 yada 2 sivlce çıkıyo oda adet döneminde
Onun dışında sivilceden eser kalmadı
Ben memnun kaldım ve 5 ay daha düzenli kullanmayı düşünüyorum
bazende geceleri nadixa sürüyorum

sivexi roaccutane la beraber kullanıyorum.bütün sivilcelerim sivex e başladıktan sonra sondü.Bütün ciltler birbirinden farklıdır.mesela roaccutanla beraber genelde nadixa krem kullanıyorlar bende kullandım sivilceler iki katına çıktı bir ayda.o yüzden doktor neyi uygun gördüyse o ilacı kullanınız.:94:

ben dr tavsiyesiyle kullandım bundan 3 yıl kadar önce. nasıl bir cilt tipin var bilmiyorum fakat benimki yağlı ve dönem dönem de karma bir cilt. hiçbir faydasını görmedim. aksine çok yağlı olduğundan akne problemi yarattı cildimde.
yıllardır denemediğim ürün kalmadı. akne problemi olanlara her türlü tavsiyeyi verebilirim bu nedenle.
isotrexin, eryacne ve clindoxyl öneriyorum ben kesinlikle. bunlar sayesinde akne, yağ bezesi ve sivilce problemim neredeyse hiç kalmadı diyebilirim.
eskiden kocaman aknelerim, yağ bezelerim vardı. şimdiyse dönemsel olarak tek tük çıkan minik sivilcelerim var :KK75:
isotrexin jel kıvamlı. aknelerin üzerine sürün. biraz ağır bir kurutucudur, o nedenle evde olduğunuzda kullanmanızı tavsiye ederim.
eryacne daha hafif formüllü bir jel. onu hafif sivilcelerde ve yağ bezelerinde kullanabilirsiniz.
cildiniz yağlıysa geceleri yatmadan önce bütün yüzünüze de sürebilirsiniz ince bir tabaka halinde.
clindoxy ise losyonumsu hafif bir krem. onu da daha çok gün içinde problemli bölgelere sürebilirsiniz. ben yatarken problemli bölgelere sürüyorum, yağ bezelerine, minik sivilcelere falan.

bu 3 ürünü mutlaka deneyin derim. her eczanede satılıyorlar ve fiyatları çok uygun.

ben bir ara imex kullanmıştım.ama bence gerçekten çok kötü bir ilaç.cildi çok tahriş ediyor ve acayip bir şekilde kızartıyor.Bir ara dışarı çıkmaya utanır oldum.yıllardır sivilce problemim var denemediğim şey kalmadı ama bence roaccutane ya da acnegen kullan bir hafta içerisinde gelişmeyi göreceksin..

Banada dr'um sıvexi yazmıştı.Ben cok duzenlı kullanmadım.Ama şimdi gene başladı sivilce sorunum evde gözüme ilişti demin sürdüm.2 3 gün düzenli kullanıcam bakalım nasıl sonuç verecek.:nazar:

her ilaç her bünyeye iyi gelmiyor canım. ben de arkadaşımın tavsiyesiyle nerisona c kullanmıştım sadece yanağımda olan sivilceler boynuma ve tüm yüzüme yayılmıştı. daha sonra doktora gittim, rifocinle birlikte imex verdi yatmadan önce sivilcelerin üzerine sürmem için, sabah uyanınca yüzümü yıkamamı sonra da sivexin losyonunu sürmemi söylemişti. dediğini yaptım aynen. yüzümdeki sivilceler 1 hafta içinde geçti ve aradan 6 ay geçmesine rağmen tekrar bi tane bile sivilce çıkmadı. :21: hangi ilacın ne etki yapacağı senin cilt tipin ve bünyenle ilgili yani. doktora sormanda fayda var derim ben. :KK31:

aslında doktor günde 2 kez dedi.ben 1 kez sürüyorm
ama çok kurutyo cildi
aman sivilcem gitsinde cildi nemlendirmek kolay

günde 2 kez süreym ben

Bende imex kullanıyorum eczacıya izler için krem istiyorum demiştim bana onu vermişti..3 aydır kullanıyorum 2 .sini kullanıyorum izleri geçirdiğini tam olarak söyleyemem ama renklerini biraz hafiflettiği doğru.Eğer evdeysem tüm gün boyunca 2-3 kez sorunlu olan yerlere sürüyorum( ama kızlar altını çiziyorum tüm yüzünüze uygulamayın çünkü sivilceli olan yerlerden iltihabı diğe yerlere taşıyor ve yüzünüzü sivilce basıyo:KK14:)
size izlenimlerimi anlatıyım..toplu iğne başı kadar çıkan beyaz bir sivilcenin üstüne sürdüğüm zaman ertesi gün onun boyutları ve içindeki iltihap artmaya başlıyo..ilk zamanlarda bundan nefret etmiştim ama annemin dediğine göre içindeki bütün iltihabı birden dışarı çıkartıp daha çabuk iyileştirdiğindenmiş.
tabi ben hayatta duramam öyle bir sivilcenin beyaz beyaz durmasına ve hoooop patlatırım:KK43: sonra yara gibi olur:83:.bende oraya imex sürmeye devam ederim ve gün geçtikçe orası kurur ve soyulmaya başlar bu yüzden imexi seviyorum çok çabuk iyileştirmeye başlıyo.
o suyulan yerleride mutlaka nemlendirmelisiniz
12 hafta önce regl dönemine gireceğimden ve biraz da stresli olduğumdan yüzümdeki sivilceler azma dönemindeydi:120: ve şuan yüzümde sadece ufak ufak sivilce yerlerinde soyulmalar var.

tabi temizleme jelimi -toniğimi de değiştirdim
temizleme için garniyer aktif temiz 3ü bir arada kullanıyorum (beyaz kil olan)
tonik olarak şuan aklımda değil ama sıkılaştırıcı kolojenli bir şeydi pembe bir şişede
nemlendirici olarak da sadece ve sadece bepanthene kullanıyorum..

ve yazmayı unuttum cildim yağlıya dönük karma ama ben yağlı diye nitelendiriyorum..umarım yazdıkalrım size fikir verir :KK16: sorularınız olursa yardımcı olurum

Ben şu an kullanıyorum imexi benim çene kısmımda lekeler vardı bazıları aktif hale geliyordu zaman zaman şu an çok sönmüş durumda,Ben fondoten niyetine kullanıyorum doktor sabahları sür demişti.Memnunum..

X