Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı vivatinell acnecinamide kullanan var mı?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Yağlı ve akneli ciltler için özel üretilmiş bir ürün canım. tedavi de ediyor.
45 TL

acnesun.jpg

Güle güle kullan inşallah daha iyi yapar cildini. Bende en kısa zamanda alıcam.125 mg dan küçük boyu var mı ki acaba? Bu arada cildindeki etkilerini yazarsın...

arkadaşlar bu ilaç cildi soyuya ozaman bu kreme ek olarakk dısarı cıkarken günes kremi kullanmak gerekio dimi cnkü cildin soyulan kısmıyla soyulmayan kısmı arasında günesden renk farklılıkları veya lekeler oluşur dimiii bende almayo düşünüorumm ama yaza girerken sivlcelerden kurtulıyım derken gnes lekleryle ugrasmıyımm tesekkürler

Güneşli günler de mutlaka koruyucu kullan. Güneş sivilcenin olduğu yeri daha da belirginleştiriyor... Koruyucu bunu önler..

Vivatinel Acnecinamide'in güneş kremini aldım denedim, sonuç kötü kızlar denemeyin, sırf yağ...:kızgın: Çok üzgünüm çoook

Hadi yaa umarım iade şansın vardır canım.
Teşekkürler uyardığın için.a.s.

değiştirdiler canım ya, çok şükür...

La Rche Posay'in 30 faktörlü ürününü aldım, akneli-yağlı cilt için, vallahi çok güzel. :) a.s

değiştirdiler canım ya, çok şükür...

La Rche Posay'in 30 faktörlü ürününü aldım, akneli-yağlı cilt için, vallahi çok güzel. :) a.s

Sevindim tatlım elinde patlamamış yani ucuz ürünler de değillerki:nazar:
Ben de la Roche Posay'ın çok iyi olduğunu duymuştum. Almak istiyorum ama kullanamıcam diye korkuyorum. çünkü bu sıcak havalarda nemlendirici bile kabul etmiyor cildim.:eek:

Sevindim tatlım elinde patlamamış yani ucuz ürünler de değillerki:nazar:
Ben de la Roche Posay'ın çok iyi olduğunu duymuştum. Almak istiyorum ama kullanamıcam diye korkuyorum. çünkü bu sıcak havalarda nemlendirici bile kabul etmiyor cildim.:eek:

canım zaten cildinin ihtiyacı yoksa, karıştırma zorlama boşuna :)) a.s

canım zaten cildinin ihtiyacı yoksa, karıştırma zorlama boşuna :)) a.s

Haklısın canım... Normalde kullanmadım hiç güneş koruyucu şükür bir problem olmuyor.:nazar:
Ne kadar doğru yapıyorum bilmiyorum ama sadece denizdeyken kullanıyorum güneş kremi...:eek:

Vivatinel Acnecinamide'in güneş kremini aldım denedim, sonuç kötü kızlar denemeyin, sırf yağ...:kızgın: Çok üzgünüm çoook

Nasıl yani ama acneli çiltler için yazıyor kutusunda. Alıcaktım şimdi tereddütte kaldım.. Sırf yağ derken yüzünde sivilce yapıcak gibi mi geldi.?

Nasıl yani ama acneli çiltler için yazıyor kutusunda. Alıcaktım şimdi tereddütte kaldım.. Sırf yağ derken yüzünde sivilce yapıcak gibi mi geldi.?

evet canım acayip yağlı. çalkaladım falan olmadı...değiştirdim, zaten koruması da çok değil 15 faktör, ben hiçç tavsiye etmiyorum deneyen biri olarak...
aynı paraya çok daha iyi ürünler var canım.a.s

ben jeli kullanıyorum sabah akşam yüze sürüyorum bir haftadır sonuç alırsam yazarım ama bir haftada çok fazlalaştı normalmiş sanırsam sonuçları bir ay sonra yazarım sonuç alıp almadıgımı

Hangi jeli kullandığının tam adını yazabilirmisin.Çünkü hepsinde jel yazıyo zaten.Bende cleasing jelini kullanıyorum yüzümü onla temizliyorum yaklaşık 1 aydır.

bende bugün mendillerinden aldım eczacı hemen kurutur cok etkili dedi ama mendil tek başına etkili olur mu bilmem... mendili kullanıp sonuç alan varmı????

Arkadaşlar ben bu ürünü 3 hafta oldu kullanalı peeling mendili tonik nemlendiri jel ph10 jel ve +50 faktör güneş kremini kulanıyorum siyah noktalarımı tamamen yok etti ve gözenekleri temizledi benim sorunumun çenemdeki sivilcelerleydi sivilcelerimi kuruttu ve yok etti ama 1 hafta sonra tekrar çıkardı bende üretici firmaya tel ettim ve yetkili biriyle yani bu işten anlayan biriyle görüştüm kendisi bana bunun tamamen normal olduğunu söyledi ilk sivilceleri yok ettikten sonra aynı yerde yeniden sivilce çıkması gerekirmiş bu üründe o sivilcenin kökünü kuruturmuş şimdi ise yüzüm artık normale döndü sivilceden ve sivilce izlerinden helede siyah noktalardan eser yok bu arada kutularında sadece sivilceli bölgeye kullanın yazıor ama tüm yüz için güvenle kullanılabiliyor umarım sizlerdede işe yarar cildinize fayda ettiğini sivilcelerinizin ve siyah noktalarınızın oldu yerler peeling mendili yada jelle temizlendiği zaman iğne hissiinde bir batma oluyor o zaman anlarsınız o batmanın nedeni köklerine kadar kurutup işlemesi ve o bakteriyi ortan atmasıymış ilk temizleme yapıldıktan sonra kızarma oluyo sakın endişelenmeyin 1 saat içinde falan cilt normale dönüyor umarım memnun kalırsınız ben çok memnunum...
konuyu açtığım zamanlar berbattı suratım yaa anılarım depreşti kimse konuya cevap vermedi diye kendi başımın çaresine bakmıştım kayısı sabunu kullandım hala kullanıyorum tek tük çıkıyo yine sivilcelerim, izler çok gözüme batıyo bi düzelmadi cildim yaa bide bu ürünü denicem saol arkadaşım inş benimde cildim eskisi gibi olur:çok üzgünüm:

benim cildim çok fena bir biçimde alerjik, öyle böyle değil gölgede bile kabarıyor her yerim. Bu yaz birden bire 2 saatlik bir vapur yolcuğu ile adaya gitme sansi yakalayinca hemen tamam dedim. Yanımdaki arkadasimdan gunes kremini aldim hic bakmadan. Neyse yolculuga ciktim, bir de ne goreyim, oglen 12.00'de içeride oturacak yer yok, dışarda üstelik guneste, üstelik de rüzgarda oturmak zorundaydım!! Kesin mahfolucam dedim ama genede kremi sürdüm, koruma faktörüne baktım eyvah dedim çok düşük. sonucta ne oldu biliyor musunuz hiçbir şey!! Cildim kızarmadı bile, inanamadım!! O ana kadar kremin markasina dikkat bile etmemiştim, hemen baktım sizin şu begenmediginiz vivatinell!! Görünüşe aldanmamak gerek, denemek gerek bence...
Sonra gecenlerde gazetede sivilce mendili diye bir sey gordum, baktim eczanede var. Alıp denedim, e o da çok işe yaradı.. üstelik bir dolu kreme ve iaca bugune kadar bir servet yatırıp bir sonuc alamamıştım. Sadece mendilini almamda zaten işe yaramaz belki diye düşünmemdendi. Sonra gidip diğer ürünleri de almaya karar verdim. Nedeni de daha ertesi gün cilt rengimin değişmesi, herkesin cildine ne yaptırdın diye sormaya başlaması...İşe yarayan ürüne biraz fazla vermekte sorun yok, işe yaramayanlara servet yatırıyoruz, bu ucuz ama işe yaramadı,, olmadı diğerini dene diye diye...Bence bu kadar fark olsunda yarasin..Kafanızı daha çok şişirmeyeyim:):)

slm kızlar ,
bende acnecinamide temizleme jelini aldım 150 ml ve 36 ytl..cildim karma alnımda sivilceler çıkıyo hep deli oluyorum baklaım 2 gündür kullanıyourm sanıırm düzewnli kullanım önemli sabah ve akşam yıkıyourm bakalım ne olacak sonuçları paylaşırım kızlar umarım iyi gelir :Saruboceq::Saruboceq:

Arkadaşlar ben de temizleme jeli ve antiacne serumunu kullanıyorum.Cildimdeki değişimi anlatamam desem yeri..ne denediysem geçmemişti 6 aydır.Ama şu an hiç birşey kalmadı neredeyse..tavsiye edebilirim kesinlikle.umarım herkese iyi gelir..:)

selam arkadaşlar bende temizleme jelini ve jel kremini kullanıyorum sivilcelerim duruldu.alnımdaki lekelerde azaldı daha 2 hafta olmadı bile ben çok beğendim gayet memnunum.bakalım bir arkadaş demiş çıkan yerlerde yeniden çıkıyor diye dediği gibi çıktı bende de sanırım bir hafta içinde tamamen iyileşecek.kurutma olayına gelince de biraz kuruluk yapıyor ama sivilce çıkmasına tercih ediyorum ve günde 2 kez mutlka yıkıyorum jelle yüzümü umarım eskisi gibi olur.aslında benimki strestenmiş insan strese girince cildide strese girermiş ilk duydugumda ne gülmüştüm buna :) neyse hadi umarım sizlerinde işine yara :) öptüm

Arkadaşlar merhabalar,

Ben Acnecinamide ürünlerini doktorumun önerisi ile aldım. Bana yüz temizleme jelini,pha jelini ve güneş kremini reçete etti. Hakikaten inanılmaz ürünler temizleme jelini makyajlı olan cildimi temizlemek için bile kullanıyorum ve aylardır düzenli bir şekilde alıyorum, yüzümü tertemiz ve ışıl ışıl yapıyor!Pha jel ise sivilcelerimi tamamen kuruttu. Mutlaka deneyin derim size..Bir de yine aldığım eczaneye gittim tek kullanımlık menidlini gördüm o da siyah noktalar için çok etkiliymiş hem de kullanımı çok basit eczanede yüzüne hafifçe sür ve at sadece bu kadar..Kesinlikle öneririm, ben memnun kaldım sizde kalırsınız :lepi:

X