Sivilceli Ciltler Sivilcelerimden Kurtuldumm

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

suLt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2010
11
0
evet sonunda sivilcelerim ve sivilce lekelerimden çok ucuz bir yolla kurtuldummm hihoyyyt

yağlı çok hassas ve gözenekleri belirgin bir cildim var daha önce bir sürü şey yapmıştım fakat hiç biri bi işe yaramamıştı. hastaneye cilt doktoruna gittim yüzümdeki sivilcelerimin iltihaplı olduğunu söyledi antibiyotik ve krem vermişti birde sabun önermişti kullandım fakat hiç bir faydasını görmemiştim. 4 gün önce sabah kalktığımda yine yüzümde sivilceler görünce çok sinirlerim bozulmuştu burda kükürtlü sabun kullananların yorumlarını falan okudum aynı gün öğle arasında gidip aldım ve kullanmaya başladım . aktara kükürtlü sabun dedim fakat bana egza-s adında bir markanın sabununu verdi ( ilk gördüğümde baya araştırdım inetnette inanmadım çünkü kükürtlü sabun olduğuna )4 gündür sabah ve akşamları yıkıyorum zaten içinde yazıyor mantarlı ciltlere uygundur falan diye. aktar yüzünü kurutabilir yıkadıktan sonra kayısı yağı sür demişti fakat cildim yağlı olduğu öyle yüzümü kötü göstercek bi kurulukta olmadı yüzümde. yüzümdeki sivilcelerin asla ucu beyazlamazdı sertlik şeklinde olurdu sanki mercimek kadar yağ bezesi gibiydiler sadece yanağımın üstünde vardı ilk sürdüğümde belki inanmıycaksınız ama sivilcelerimin içindeki irinler kendiliğinden çıktı. ve acaip mutluyum asla bırakmıycam artık hep kullanıcam kaydirigubbakcemile3eğer cildi benim gibi olan varsa kesinlikle tavsiye ediyorum aktardan çok ucuza alabiliceğiniz bir sabun.

saçlarada iyi geliyor diye duydum kepeklenmeyi ve yağlanmayı önlüyormuş saçlarımda çok yağlı benim dün eve giderken bi tane daha aldım denedim gece bakalım saçıma nasıl gelicek zemuszemus

Son düzenleme:
denemeye değer
güzel paylaşım sağol

ucuz demısınız ne kadara aldınız pekı cok merak ettım bende kayısı yagıo da var kuruluk yaparsa onu surerım bende :KK34:
kukurtlu sabun ama markası egzas ddımı

X